دوره اسپانیایی فشرده

Universidad Autónoma de Guadalajara

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره اسپانیایی فشرده

Universidad Autónoma de Guadalajara

یک پل به جهان

مرکز بین المللی د IDIOMAS

SPANISH

اسپانیایی در حال حاضر توسط بیش از 300 میلیون نفر از مردم سخن گفته است. آن را در همان زمان به عنوان تثبیت اسپانیا به عنوان یک دولت مدرن در زمان پادشاه کاتولیک و ملکه، فردیناند و ایزابلا پدید آمده است.

گوادالاخارا

گوادالاخارا یک شهرستان دوست داشتنی و یک محل بسیار جالب است! به عنوان پایتخت دولت جالیسکو، این شهرستان به بزرگ و با شکوه متولد شد! واقع در غرب مکزیک، Guadalajara ارائه می دهد شکوه و جلال نفیس از یک شهرستان است که سنتی و مدرن در همان زمان. این یکی از بهترین آب و هوای در جهان است، و آن را در نزدیکی سواحل زیبا از پورتو والارتا، Manzanillo و Melaque است.

دانشگاه اتونوما د گوادالاخارا (UAG)

این UAG، قدیمی ترین دانشگاه خصوصی در مکزیک، برای برتری علمی برای بیش از 75 سال تلاش. نام آن مترادف با اعتبار آموزشی تبدیل شده است، یک نام شناخته شده در سراسر جهان است. UAG شده است به خصوص جایگاه مهمی در آموزش و پرورش آمریکای لاتین به دست آورد.

CENTRO بین المللی د IDIOMAS AT THE UAG (CII)

سنترو بین المللی د IDIOMAS به منظور کمک به مکزیک و دانشجویان بین المللی توسعه مهارت های زبانی لازم برای موفقیت و مشارکت فعال در جهان امروز تاسیس شد. زبان تدریس عبارتند از: اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، ژاپنی و چینی.

اعتبار CII همچنان ادامه دارد به طریق سال رشد می کنند، به خصوص در اسپانیایی. اگر هدف شما این است به صحبت می کنند این زبان در سراسر جهان، وزارت اسپانیایی در سنترو بین المللی د IDIOMAS حق انتخاب است. یک لیست و توضیحات کامل البته در زیر آورده شده.

چرا؟

 • به دلیل آن است که بیش از 40 سال تجربه.
 • از آنجا که آن بخشی از دانشگاه اتونوما د گوادالاخارا است.
 • از آنجا که از اعتبار بین المللی این دانشگاه است.
 • از آنجا که محیط دانشگاه بسیار عالی برای تحصیل در است.
 • از آنجا که اعضای هیئت علمی در آموزش اسپانیایی تخصصی.
 • از آنجا که شما را به عطر و طعم از فرهنگ تجربه به عنوان زبان شما مطالعه.
 • از آنجا که آن با قیمت بسیار مناسب فراهم می کند کیفیت.
 • کارگاه های آموزشی فرهنگی، گردش به جاذبه های گردشگری در شهرستان و به منحصر به فرد، اما روستاهای مکزیک معمولی، فیلم مکزیکی، سخنرانی ها، بازی ها: از آنجا که علاوه بر فعالیت های کلاس درس به طور منظم، شما قادر خواهید بود برای افزایش دانش خود را از طریق فعالیت های جالب و سرگرم کننده مانند شود ، ارائه گروه های موسیقی فولکلور، و بیشتر.
 • آزمایشگاه محاسبات، کتابخانه ها، کافه تریا، زمین تنیس و بسکتبال، زمینه بیس بال و فوتبال، ورزشگاه، استخر شنا، به ذکر است تنها تعداد کمی از امکانات متعدد موجود در UAG: از آنجا که شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از تمام امکانات در محوطه دانشگاه خواهد بود.
curso101

گزینه های تحصیلی

الف) دوره های زبان اسپانیایی ویژه

برنامه ما شامل نه سطح: سطح عمومی یک تا پنج و از شش تا نه پیشرفته. دوره ها هر چهار هفته ارائه شده است. هر گروه دارای یک حداکثر 16 دانش آموزان است.

فرهنگ اسپانیایی و انسان شناسی MEXICAN

دانش آموز به پس زمینه تاریخی جامعه مکزیکی معرفی شده است. ساعت چهل که در آن دانش آموزان به زمینه تاریخی جامعه مکزیک، و همچنین جامعه روز در حال حاضر از جمله جوامع بومی از طریق سخنرانی، فیلم ها، و بحث معرفی شده است. دانش آموزان انجام تحقیقات و ارائه آن به کلاس.

ب) دوره های ترم نیمه فشرده و جوی پیشرفته اسپانیایی

دوره های اسپانیایی پیشرفته نیمه فشرده، در طول بهار و پاییز ترم در مجموع از 160 ساعت تماس (9 واحد) دو ساعت در روز برای شانزده هفته ما همچنین دوره های منظم ترم برای دانشجویان پیشرفته است که سطح 5 گذشت ارائه دهد. این دوره ارائه با کیفیت بالا از آموزش و پرورش ارائه شده توسط UAG، همراه با فرصت عالی برای ادغام با دانش آموزان مکزیکی.

ج) برنامه اسپانیایی و فرهنگ

برای بیش از بیست و پنج سال، دفتر برنامه های بین المللی در دانشگاه اتونوما د گوادالاخارا دانش آموزان از سراسر جهان در دستیابی به اهداف خود به دنبال توسعه علمی و بهبود درک فرهنگی خود را از مکزیک خدمت کرده است.

یکی از برنامه های معتبر ترین در حوزه آموزش های بین المللی در امریکا لاتین است UAG اسپانیایی و برنامه تابستان فرهنگ بوده است. در پاسخ به افزایش تقاضا برای این تجربه علمی و فرهنگی بسیار عالی است، ما در حال حاضر آن را در طول سال ارائه، درخواست، با توجه به حداقل ده شرکت کنندگان است.

هدف اصلی از این برنامه جامع برای سطح شرکت کنندگان از مهارت های ارتباطی اسپانیایی قابل ملاحظه افزایش و فرصت های مربوطه برای غوطه وری فرهنگی از طریق فهرست ترکیبی از کار کلاس، جلسات سخنرانی، سفرهای میدانی و زندگی با یک خانواده فراهم می کند.

این برنامه خاص شامل 8 سطح از زبان اسپانیایی و چندین گزینه مربوط به تاریخ و فرهنگ از مکزیک است. برنامه درسی است که توسط اعضای ارشد دانشکده بین المللی مرکز زبان دانشگاه و موسسه علوم انسانی طراحی شده است. برنامه های با کیفیت بالا شده است ارزیابی عالی دریافت شده از شرکت کنندگان سابق و همچنین ده سال خود را از ادامه موفقیت را تایید کرد.

زبان اسپانیایی

برنامه های تابستانی شامل سه جلسه چهار هفته آموزش فشرده اسپانیایی هر 80 ساعت. شرکت کنندگان تکمیل یک سطح در هر جلسه. دوره چهار ساعت در روز، پنج روز در هفته است.

فرهنگ

به کلاس های تابستانی شامل 32 ساعت از سخنرانی به علاوه سفرهای میدانی، تکالیف و گزارش. بهار و پاییز باید ساعت 45 تماس به علاوه فعالیت های دیگر. انتخابی عبارتند از:

 • آشنایی با تاریخ مکزیک
 • مکزیکی فرهنگ عامه
 • درک مسائل اجتماعی مکزیک از طریق ادبیات *
 • بین المللی کسب و کار در مکزیک

* تمام دوره ها در زبان انگلیسی به جز البته ادبیات تنها به زبان اسپانیایی آموخت.

اعتبار دوره و ساعت تماس

اسپانیایی: چهار اعتبارات ترم / 80 ساعت در هر جلسه.
اعتبارات ترم / 32 ساعت در تابستان. کلاس ها با سفر یک روزه به سایت نزدیک به علاوه یک سه روز سفر فرهنگی به Mexico City تکمیل شده است.

اختیاری سفر سه روز به Mexico City

این تور توسط اعضای هیات علمی واجد شرایط رهبری شامل موزه ها و سایت های مهم مانند Templo شهردار، Teotihuacán یافته، موزه ملی مردم شناسی و غیره. تعداد شرکت کنندگان محدود است، بنابراین ثبت نام و پرداخت اولیه.

این برنامه معمولا در تابستان ارائه شده اما ترتیبات ویژه می تواند برای بهار ساخته شده و فصل پاییز بنا به درخواست.

بهار ترم 2017-01

START پایان
ژانویه 9 فوریه 3
فوریه 7 مارس 3
مارس 6 مارس 31
آوریل 3 12 مه
تعطیلات عید پاک (فرار از بهار)


آوریل 8 از طریق آوریل 22

START پایان
15 مه ژوئن 9

تابستان 2017

START پایان
ژوئن 12 ژوئیه 7
ژوئیه 10 اوت 4

فصل پاییز 2017-02

START پایان
اوت 14 سپتامبر 8
11 سپتامبر اکتبر 6
اکتبر 9 نوامبر 3
نوامبر 6 دسامبر 1

ADVANCED ترم دوره اسپانیایی

بهار 2017

START پایان
ژانویه 9 12 مه
پاییز 2016
START پایان
اوت 14 دسامبر 1
توجه: هزینه برای هر دوره فشرده چهار هفته 450.00 $ (. USDlls) این هزینه برای دوره ترم (2 ساعت در روز) است $ 900.00 تنها پیشرفته است (USDlls.). این موارد ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر یابند.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • اسپانیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
32 - 45 
تمام وقت
Locations
مکزیک - Guadalajara, Jalisco
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
مکزیک - Guadalajara, Jalisco
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات