دوره: انگلیسی برای اهداف آموزشی

California KL

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره: انگلیسی برای اهداف آموزشی

California KL

مهارت های موفقیت تحصیلات عالی

انگلیسی برای اهداف آموزشی طراحی شده است تا شما را به طور کامل برای تحصیلات عالی در مالزی و دیگر کشورها آماده سازید. مهارتهای زبانشناسی، علمی و فرهنگی که در این دوره آموزش داده شده است، به شما در دستیابی به اهداف خود کمک خواهد کرد و با اعتماد به نفس و مهارتهای خود در دوره تحصیلی خود

محيط جدي

محیط کلاس درس دانشگاهی است که شما را برای سبک کلاسهایی که می توانید از آنها انتظار داشته باشید آماده می کند. شما در معرض انواع روش های آموزشی و استانداردها و انتظاراتی است که در دانشگاه خواهید داشت. شما همچنین از توجه و حمایت از یک مدرسه که به طور کامل بر دانش آموزان بین المللی متمرکز است بهره مند خواهید شد.

درس های هدفمند

درس های ما تعاملی، جالب و دانش آموز محور هستند تا اطمینان حاصل شود که در طول زمان خود با ما بسیار متقاعد شده اید. از طریق برنامه ی یکپارچه ی ما، شما می توانید با انواع دوره ها، تکالیف و شرایط تحصیلی دیگر که در هنگام تحصیل در دانشگاه مالزی روبرو می شوند آشنایی و راحت باشید.

مطالعات فرهنگی

برای داشتن یک دانشجوی موفق در مالزی، نیاز به آگاهی کامل از فرهنگ است. شما در مورد لهجه ها، تنوع، دغدغه های اجتماعی و غیره، زبان اصیل و دیگر مسائل فرهنگی مهم یاد خواهید گرفت. همه اینها به شما در تبدیل شدن به یک دانشآموز و دانشآموز در دانشگاه کمک میکند.

انگلیسی آکادمیک

شما تمام مهارت های مورد نیاز برای استفاده از زبان انگلیسی را به شیوه ای مناسب در طول تحصیلات دانشگاه خواهید آموخت. شما در تمام عرصه ها، خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن بهبود می یابید تا اطمینان حاصل کنید که در دانشگاه یا کالج انتخابی خود برای زندگی آماده هستید. مهارت های مهم مانند ایجاد و ارائه سخنرانی های رسمی، نوشتن مقالات، خلاصه، انتقاد از متون علمی و خیلی بیشتر، شما خواهد بود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 9, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
1 - 1 
تمام وقت
Locations
مالزی - Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
مالزی - Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات