توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تفکر طراحی یک روش نوآورانه مبتنی بر رویکرد انسان محور است که تلاش می کند مشکلات پیچیده ای را با طراحی حل کند. این یک روش متمرکز بر یافتن راه حل های منحصر به فرد در چالش های زندگی روزمره است.

مربع: 20

مدت زمان: 5 روز (35 ساعت) با اجزای عملی

دوره چهره به چهره در لندن، مادرید و اپورتو

تاریخ به طور خلاصه اعلام می شود - توجه داشته باشید به وب سایت LSDM

خلاصه درس


طراحی و ایجاد شده برای خلاقیت، هنرمندان، مدیران، کارآفرینان و افرادی که علاقه مند به آموزش عملی هستند، با کاربرد واقعی در زمینه تفکر طراحی.

برنامه دوره ای تفکر طراحی ما تعاریف و مفاهیم مربوط به خلاقیت و طراحی را ارائه می دهد. این به شرکت کنندگان اجازه خواهد داد تا خلاقیت را در طراحی بررسی کنند و همچنین به آنها اجازه می دهد تا روش های خلاقیت را به مفاهیم مختلف، یعنی نیازهای مردم، نیازهای مصرف کننده و رابط کاربر، مرتبط سازند. در طول دوره، شرکت کنندگان انجام کار گروهی و اجرای فرآیندهای خلاقانه با استفاده از تکنیک های مختلف مرتبط با توسعه مهارت های خلاقانه را انجام می دهند.

در نتیجه قرار گرفتن در معرض مدل ها و روش های مختلف، شرکت کنندگان بیشتر در معرض طوفان مغزی، تفکر جانبی و همبستگی ایده ها برای حل مشکلات طراحی می شوند.


معلم چند زبانه

محتوای نوشته شده در این دوره در اسپانیایی، انگلیسی و پرتغالی موجود است.


برنامه


روز اول

مقدمه ای بر تفکر طراحی - گذشته و حال

در اولین ماژول ما عناصر کلیدی دانش طراحی را در یک رویکرد به گذشته و حال ارائه خواهیم کرد. چشم انداز وسیع تر، یعنی دانش در مورد راه تفکر و فرآیندهای طراحان، ارائه می شود. در پایان روز، شرکت کنندگان به گروه ها تقسیم می شوند و از طریق ایجاد یک نقاشی گروه در Trello تقاضای حل یک چالش عملی می کنند.


روز دوم

طراحی به عنوان محتوا و فریم کردن مشکل

عنصر شماره دو هدف این است که شرکت کنندگان را در درک عمیق تر از ماژول قبلی، با تأکید بر ماهیت سیستماتیک طراحی و آنچه که از فرایندهای طراحی مورد نیاز است، ارائه دهد. شرکت کنندگان چالش مؤلفه قبلی را ادامه خواهند داد و به دنبال آن به متافیزیک کردن مسئله و روش های مختلفی که بر روند طراحی تاثیر می گذارد، ادامه می دهند.


روز 3

مدل ها و فرآیندهای طراحی

پس از درک ماهیت جامع طراحی ذهن، در مولفه شماره سه، مدل های مختلفی را که به وسیله روش های تحقیق، نمونه های اولیه و آزمایش ها به ساختار فرایند طراحی کمک می کنند، توصیف می کنیم. در قسمت دوم این مولفه، ما از رایج ترین روش های مشاهده و مشارکت، مانند روش تجربه کاربر، روش های مشارکتی و تجزیه و تحلیل کیفی استفاده می کنیم. ما مفهوم ایده را ارائه خواهیم کرد، به خاطر داشته باشید که چارچوب های مختلف و زمینه های مشکل طراحی باید دانش را در زمینه های مختلف ترکیب کنند.


روز 4

طراحی به عنوان برون سپاری و آزمایش

در جزء شماره چهار، شرکت کنندگان در ادامه کار گروهی خود را ادامه خواهند داد. پس از فکر کردن به یک ایده، گروه ها تمرین های طراحی را تکمیل می کنند، طرح ها و مدل ها را ایجاد می کنند و آنها را برای رسیدن به یک نتیجه گیری مشترک به بحث می اندازند. سرانجام، گروه ها تصمیم می گیرند که مناسب ترین ابزار برای ایجاد پروژه نهایی باشد.


روز 5

ایجاد پروژه نهایی

در آخرین روز، گروه ها پروژه های نهایی خود را (با استفاده از تمام مفاهیم، ​​شیوه ها و روش های به دست آمده در طول دوره) به پایان رسانده و چالش ارائه کار خود را، بحث در مورد ایده ها و روش های جدید برای ایجاد تفکر خلاق.


قیمت ها

تمام شامل: آموزش و پرورش، دوره فشرده، شکستن روزانه، منابع تحصیل و گواهی نهایی


شرایط:

قیمت اول تا 30 ماه قبل از تاریخ شروع

2 قیمت تا 15 روز قبل از تاریخ شروع

قیمت سوم تا 7 روز قبل و بعد از تاریخ

پرداخت با انتقال بانك

برنامه آموزش در:
اسپانیایی
انگلیسی
پرتغالی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط London School of Design and Marketing (ES) »

آخرین به روز رسانی April 17, 2019
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
890 GBP
قیمت اول با همه چیز شامل: 1000 لندن، مادرید 890 دلار، پورتو 890 دلار. قیمت دوم با همه چیز شامل: لندن £ 1،100، مادرید £ 990، پورتو £ 990. قیمت سوم شامل: لندن £ 1250، مادرید £ 1،100، £ 1،100 پورتو. روز خود
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

سپتامبر 2019

اکتبر 2019

Presentación de LSDM

Asociación con la University for the Creative Arts

Testimonios de Alumnos LSDM