Read the Official Description

چرا دوره ای فشرده در تفکر طراحی؟

تفکر طراحی یک روش نوآورانه مبتنی بر رویکرد انسان محور است که سعی در حل مشکلات پیچیده با طراحی دارد. این یک روش متمرکز بر یافتن راه حل های منحصر به فرد برای چالش های زندگی روزمره است.

اماکن: 20

مدت زمان: 5 روز (35 ساعت) با اجزای عملی

بررسی دوره

طراحان، هنرمندان، مدیران، کارآفرینان و افرادی که علاقه مند به آموزش عملی با کاربرد واقعی در زمینه تفکر طراحی هستند، ایجاد شده و هدف قرار می گیرند.

برنامه دوره طراحی تفکر تعاریف و مفاهیم خلاقیت و طراحی را معرفی می کند. این اجازه می دهد تا بررسی کند که خلاقیت در طراحی است و روش های خلاقیت را با مفاهیم نیازهای مردم، نیازهای مصرف کننده و رابط کاربر مرتبط می کند. در طول دوره، شرکت کنندگان کار گروهی را انجام می دهند و فرآیندهای خلاقانه را با استفاده از تکنیک های مختلف مرتبط با توسعه مهارت های خلاقانه پیاده می کنند.

در نتیجه قرار گرفتن در معرض مدل ها و روش های مختلف، شرکت کنندگان بیشتر در معرض طوفان مغزی، تفکر جانبی و ایده های مرتبط به حل مسائل طراحی مشارکت می کنند.

معلم چند زبانه

مقالات دوره ای نوشته شده در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی موجود است.

73151_designthinkingshortcourse.jpg

برنامه

روز اول

معرفی طراحی تفکر - گذشته و حال

در اولین ماژول، جنبه های اساسی دانش طراحی در یک رویکرد به گذشته و حال حاضر ارائه می شود. یک چشم انداز وسیع تر، یعنی دانش در مورد راه تفکر و فرایندهای طراحان، ارائه می شود. در پایان روز، شرکت کنندگان به گروه ها تقسیم می شوند و با ایجاد گروه نقاشی Trello یک چالش عملی را حل خواهند کرد.

روز دوم

طراحی به عنوان زمینه و فریم کردن مشکل

شماره دوم ماژول درک ماژول قبلی را عمیق تر، تاکید بر ماهیت سیستمیک طراحی و آنچه که از پروسه های طراحی مورد نیاز است. چالش پیشنهاد شده در ماژول قبلی با بررسی متون و راه های مختلفی که بر روند طراحی تاثیر می گذارد، دنبال خواهد شد.

روز 3

مدل ها و فرآیندهای طراحی

پس از درک ماهيت جامع تفکر طراحي، شماره 3 ماژولي مدل هاي مختلفي را توصيف مي کند که به ساختار فرآيند طراحي از طريق روش هاي پژوهشي، نمونه ها و تست ها کمک مي کند. در بخش دوم ماژول، رایج ترین روش های مشاهده و مشارکت، مانند روش سفر مشتری ، روش های مشارکتی و تجزیه و تحلیل کیفی، مورد توجه قرار می گیرد. این نیز این ایده را معرفی می کند، به یاد داشته باشید که چارچوب های مختلف و زمینه های مشکل طراحی باید دانش های مختلف را ترکیب کند.

روز 4

طراحی به عنوان خارج سازی و آزمایش

در شماره 4 ما، ما برای ساختن کار گروهی ادامه خواهیم داد. پس از این ایده تصور می شود، گروه ها تمرین طراحی را تکمیل می کنند، طرح ها و مدل ها را ایجاد می کنند و در مورد آنها به بحث می پردازند تا به نتیجه گیری مشترک بپردازند. سرانجام، گروه ها تصمیم می گیرند که مناسب ترین ابزار برای ساختن پروژه نهایی باشد.

روز 5

ایجاد پروژه نهایی

در روز آخر، گروه ها پروژه های نهایی خود را (با استفاده از تمامی مفاهیم، ​​شیوه ها و روش های به دست آمده در طول دوره) به پایان خواهند رساند و برای ارائه کار خود، بحث و گفتگو درباره ایده ها و روش های جدید ایجاد تفکر خلاق به چالش کشیده می شوند.

تبصره: همه شرکت کنندگان یک دیپلم / گواهی مشارکت دریافت می کنند و می توانند از یک تخفیف معتبر از 12 ماه در ثبت یکی از دوره های LSDM بهره مند شوند.

قیمت ها

لندن

مادرید

پورتو

قیمت اول با همه شامل

1،000 پوند

890 پوند

890 پوند

2 قیمت با همه شامل

£ 1100

990 پوند

990 پوند

قیمت 3 با همه شامل

1،250 پوند

£ 1100

£ 1100

در روز با همه چیز گنجانده شده است

1،500 پوند

1،250 پوند

1،250 پوند

* همه چیز شامل: آموزش و پرورش، دوره فشرده، شکستن قهوه روزانه، منابع تحصیلی و گواهی نهایی

شرایط:

قیمت 1 تا 30 آوریل

قیمت دوم تا مه 23

قیمت سوم: بعد از تاریخ

پرداخت با انتقال بانك

Program taught in:
پرتغالی
انگلیسی
اسپانیایی

See 1 more programs offered by London School of Design and Marketing (PT) »

Last updated March 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژوئن 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,000 GBP
لندن: قیمت اول: 1000 پوند، قیمت دوم: 1100 پوند، قیمت 3: 1250 پوند، روز: 1500 پوند / مادرید: قیمت اول: 890 پوند، قیمت دوم: 990 پوند، قیمت 3: 1100 پوند، روز: 1250 / بندر: قیمت اول: 890 پوند، قیمت دوم: 990 پوند، قیمت 3: 1100 پوند، روز: 1250 پوند