Read the Official Description

اگر شما عاشق بازی های کامپیوتری هستید و مایل به توسعه و برنامه خود هستید، این دوره تکنولوژی Level 3 Games راه عالی برای آماده شدن برای حرفه ای یا دانشگاهی خلاق است.

آموزش مبانی طراحی بازی

در مورد اصول و تکنیک های طراحی اساسی برای ایجاد بازی ها و برنامه های تعاملی با استفاده از Autodesk Maya و Adobe Photoshop آشنا شوید.

کار با موتورهای پیشرفته بازی

با سیستم های مبتنی بر اسکریپت و سیستم های گره آشنا شوید با موتورهای بازی بالا 3D مانند Unreal Engine 4 و Unity آشنا شوید.

تست بازی های خود را

ایجاد موارد آزمون و تجربه ردیابی اشکال، تست تمرکز و تضمین کیفیت.

مهارت های کسب و کار را توسعه دهید

درک نحوه عملکرد بازی های رسانه ای و رسانه ها و نحوه موفقیت در موفقیت خودتان.

شروع به کار خود را ایجاد کنید

انتخاب این بازی فناوری سطح 3 به شما مهارت هایی را برای رفتن به دانشگاه یا به کار خلاق به شما می دهد.

بخش خلاق یکی از سریعترین مناطق رو به رشد اقتصاد انگلستان و یک محل عالی و هیجان انگیز است که در آن کار می کند.

این دوره آموزشی بازی ها می تواند منجر به:

 • یک درجه خلاق در دانشگاه که در آن شما می توانید مهارت های بیشتری در آماده سازی برای کار بدست آورید. این ممکن است یک بازی توسعه / برنامه ریزی درجه یا موضوع دیگری که فانتزی شما را جذب می کند. شما باید هر ساله دوره را به منظور تولید امتیازات UCAS برای ورود به دانشگاه تکمیل کنید. Access در حال توسعه طیف جدیدی از درجه خلاق است که پیشرفت کامل را از سال 2019 ارائه می دهد.
 • اشتغال یا خود اشتغالی در صنایع خلاق. این ممکن است به عنوان توسعه دهنده / برنامهنویس بازی باشد، یا ممکن است به بخش دیگری از صنایع خلاق باشد.
 • یک کارآفرین خلاق به عنوان یک سنگ پله به کار.

کسب تجربه صنعت

در دسترسی، خیلی بیشتر از انجام یک دوره است. شما این فرصت را دارید که تجربه دست اول از بازی ها و صنایع خلاق را تجربه کنید.

در اینجا برخی از فرصت هایی که می توانید از مزایای استفاده کنید عبارتند از:

 • MASTERCLASSES: دسترسی به ترویج استاد کلاس های صنعت از حرفه ای بازی. این کار شما را قادر می سازد تا از کارکنان حرفه ای راهنمایی و راهنمایی دریافت کنید.
 • TWINE: همه دانش آموزان ما عضویت رایگان Twine را می گیرند، که یک پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد افراد خلاق به همکاری در پروژه ها و کسب درآمد!

دریافت گواهینامه

پس از اتمام موفقیت آمیز، یک معاینه شناخته شده دریافت خواهید کرد که می توانید به خلاقیت خلاقیت خود اضافه کنید:

 • دوسال BTEC سطح دیپلم توسعه یافته در تولید رسانه های خلاق دیجیتال. این می تواند تا 168 امتیاز UCAS در تعرفه فعلی تولید کند. لطفا توجه داشته باشید که این امتیازات UCAS برای تمایز * هستند و نمرات پایین تر امتیاز های قابل توجهی کمتر تولید می کنند.
 • دیپلم تمدید به سه سطح A معادل است.

مدت زمان

 • فناوری Game Level 3 دوره دو ساله است.
 • معمولا از ماه سپتامبر تا ژوئن (روز) به طور روزانه بیش از سه تا چهار روز در هفته ارائه می شود. مدت زمان تحصیل در کالج بستگی به چه جلسات اضافی انگلیسی و ریاضی است که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.
 • اگر شما در تاریخ 31 اوت 2018 در سن 16 تا 18 سالگی هستید و یا در آغاز دوره بازی هنر خود، البته اگر رایگان باشد
 • اگر شما 19 ساله در 31 اوت 2018 و / یا در شروع دوره بازی های فناوری بازی های خود را پس از آن، شما مجبور به پرداخت 4670 پوند در سال، مگر اینکه شما برای یک سطح اول کامل سطح 3 که در آن دوره رایگان است. با این حال، می توانید درخواست وام پیشرفته یادگیرنده برای پرداخت هزینه این دوره را درخواست کنید. شما فقط باید وام را پس از شروع به درآمد بیش از 25000 پوند در سال، مجبور کنید.

شرایط ورود

درخواست این بازی آموزشی فناوری آسان است.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و ما با برخی از تاریخ های پیشنهادی زمانی که می توانیم جلسات بیشتری را برای بحث در مورد آن بیشتر بگذرانیم، دوباره تماس می گیریم.

 • مجموعه مهارتها: ما بیش از هر چیز دیگر علاقه و مهارت های خلاقانه خود را به ارمغان می آوریم. با این حال، شما همچنین باید نشان دهید که شما قادر به کار در سطح 3 (سطح استاندارد). برای متقاضیان مدرسه، مدارک مورد نیاز خود را از مقیاس های پیش بینی شده و واقعی خود خواهیم گرفت، که توسط مرجع مدرسه پشتیبانی می شود. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما در سن 31 سالگی زیر 16 سالگی ثبت نام نکنید، نمی توانید ثبت نام کنید. برنامه های کاربردی از افراد زیر این سن هنوز خوش آمدید، اما به سال بعد تعلیق خواهند شد.
 • مصاحبه: شما به یک مصاحبه دعوت می شوید. لطفا آماده صحبت در مورد ایجاد هنر و تصاویر و بازی بازی های کامپیوتری صحبت کنید. شما ممکن است بخواهید در مورد آنچه که بازی های کامپیوتری را دوست دارید یا در مورد آن ایجاد کرده اید صحبت کنید و مهارت های جدیدی که می خواهید یاد بگیرید را مشخص کنید.
Program taught in:
انگلیسی

See 9 more programs offered by Access Creative College »

Last updated July 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
4,670 GBP
در هر سال، اگر شما در 19 اوت سال 2018 در سن 19 سالگی هستید. برای دانش آموزان 16-18 ساله رایگان است.
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
ژوئن 30, 2020
Application deadline