دوره: برنامه زبان چینی

Go Abroad China

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره: برنامه زبان چینی

Go Abroad China

برنامه زبان چینی Gac

به عنوان مثال (یا هر شهر دیگر) برای یک ترم، یک برنامه دانشگاه ماندارین، برنامه گروه کوچکی، فشرده

بیشتر بگو!

یادگیری چینی ماندارین چینی در چین لازم نیست که از لحاظ شیوه زندگی شما از لحاظ زمانی معنی دار باشد. تاریخ شروع دوره انعطاف پذیری است (برنامه ما را در اختیار شما می گذارد!) در حالی که دوره درس باید در بلوک های هفته ای کامل تکمیل شود. این برنامه به سه بخش تقسیم می شود که هر کدام به پتانسیل یادگیری شما کمک می کنند و فرصت شما را به سرعت به چینی ها متصل می کنند. زندگی در Zhongguo - چین در ماندارین - بسیار شگفت انگیز است.

Go Abroad China برنامه های خود را در طول چندین سال تجدید کرد تا زمانی که ترکیبی کامل از فعالیت ها و سبک های یادگیری را پیدا کردیم تا بتوانیم دانش آموزان را در بلند مدت به زبان چینی صحبت کنیم. هر عنصر به مهارت های مختلف خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن از زوایای مختلف متمرکز است، و دانش آموزان را در یک دوره زمانی کوتاه و جامع از تجربه یادگیری جامع می کند. اگر پکن شهر شما نیست، بررسی کنید که چگونه می توانید ماندارین را در شانگهای بیاموزید. یادگیری چین و درک مردم، غذا، فرهنگ، سناریوی مدرن، زبان و غیره مشاهده کنید!

برای درخواست دوره های دوره ی چینی یا ترم در خارج از کشور، لطفا ثبت نام آنلاین را تکمیل کنید.

برای هر گونه سوالات در مورد دوره های ماندارین چینی، لطفا با contact@goabroadchina.com تماس بگیرید، یا شما می توانید با شماره تلفن رایگان ما در چین تماس بگیرید: 1-800-314-2508 و 86-18612879069.

بررسی اجمالی برنامه زبان چینی

ما انعطاف پذیر ترین گزینه برای مطالعه چینی ها در چین، شما می توانید به مدرسه کوچک چینی شانگهای با کلاس های خود را که هر دوشنبه سال برای هر سطوح شروع می شود بروید. کلاس ها دوشنبه تا جمعه به مدت سه ساعت اجرا می شود. معلمان در مدرسه همکار ما سالها تجربه و شور و شوق برای تدریس دارند. آنها همه آموزش های جامعی در آموزش چینی به عنوان یک زبان خارجی دریافت کرده اند و رسما تایید شده اند. مدرسه شریک ما از شرایط روزمره شبیه سازی شده به عنوان روش اصلی تدریس استفاده می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا به سرعت و به آرامی یاد بگیرند، که بلافاصله در خارج از کلاس اجرا می شود و حالت تدریس تدریس را رها می کند، تاکید بیشتری بر تمرین های شدید سخن گفتن و گوش دادن فرایند تدریس. قبل از شروع کلاس، ما سطح خود را از زبان های چینی صحبت و نوشته شده ارزیابی می کنیم و شما را در کلاس هایی قرار می دهیم که سطح شما را مطابقت می دهند. اگر فقط چند هفته به تحصیل در خارج از کشور در چین بپردازید یا فقط می توانید تاریخ های خاصی را از کار خارج کنید، ما قادر خواهیم بود تا برنامه شما را در بر بگیریم.

بنابراین، چرا شما باید به برنامه کوچک گروه Go Abroad China بیرون Go Abroad China ؟

چرخش معلم

معلمان ما به طور مرتب مرتب می شوند تا فضای یادگیری تازه را حفظ کنند. ما این کار را انجام می دهیم تا دانش آموزان ما بتوانند از توانایی های مختلف مدرسان و سبک آموزش بهره مند شوند. این دوره شامل چهار تا شش ساعت در روز مطالعه رسمی است، که نسبت به 1 مدرس و 5-10 دانشجوی خارجی است.

برنامه درسی به خوبی ساختار یافته

یادگیری چینی ماندارین، ما در یک برنامه درسی خوب فکر می کنیم که متناسب با هر دو دانش آموزان کوتاه مدت و بلند مدت ما باشد، و اطمینان حاصل شود که تمام دانش آموزان در طول زمان مطالعه بهترین درس ها را دریافت می کنند. طرح درس ما با دقت سازماندهی می شود، با توجه به علاقه، فریم های زمانی و سبک یادگیری متقاضیان ما.

غوطه وری کامل

علاوه بر آموزش یادگیری کلاس درس معمولی، در Go Abroad China همچنین اهمیت فعالیت های کلاس را به عنوان یک جنبه اضافی در یادگیری زبان چینی و درک فرهنگ می دانیم. به همین ترتیب، GAC چندین فعالیت غیر فعال در طول هفته و سفرهای شهر را در آخر هفته سازماندهی می کند و به دانش آموزان کمک می کند زبان و فرهنگ چینی را بهتر درک کنند. علاوه بر این، ما همچنین دانشجویان ما را تشویق می کنیم تا در تبادل زبان شرکت کنند. ما ارائه خدمات کامل خدمات پشتیبانی، از خروج به ورود به چین، جهت گیری، پشتیبانی از ویزا، اقامت، کسب و کار و خروجی شبکه، و غیره.

انعطاف پذیری

از آنجایی که برخی از دانش آموزان ما باید با مطالعه کار، مسافرت و یا سایر تعهدات در چین مطالعه تعادل داشته باشند، ما ساعت های کلاس انعطاف پذیر، طول دوره برنامه و تاریخ شروع را برای برآورده کردن نیازهای متقاضی خود ارائه می دهیم و برای آنها مناسب تر است.

تاریخ دوره

اطلاعات بیشتر در مورد ساختار قیمت و تاریخ در اینجا پیدا کنید.

برنامه کوچک ماندارین دارای ویژگی های زیر است:

 • سبک یادگیری سبک کلاس.
 • مبتدی مطلق تمام راه را به کلاس های مهارت و یک برنامه ماندارین فشرده می دهد.
 • برنامه درسی را می توان طبق الزامات متقاضی سفارشی کرد.
 • انعطاف پذیری با برنامه کلاس.
 • علاقه مندان به انتخاب از: برخی از زبان مبتنی بر، دیگران بیشتر فرهنگی است.
 • برنامه تبادل زبان با سخنران بومی چینی.
 • معلمان پیش از انتخاب با سال ها تجربه حرفه ای آموزش چینی به عنوان یک زبان خارجی.
 • تور گشت و گذار، سفر و فعالیت های دیگر رایگان هدایت می شود.
 • اقامت یک آپارتمان مشترک با همسایه یا خانه اش را به اشتراک می گذارد.
 • معرفی کار شغلی نیمه وقت و همچنین شرکت در یک کارآموزی.

1. بررسی اجمالی برنامه ماندارین دانشگاه

Go Abroad China برنامه یادگیری چینی چینی در چین با مشارکت برخی از دانشگاه های برتر چین، با پشتیبانی از معلمان زبان حرفه ای در پکن، برنامه های زبان شانگهای (با دانشگاه های Jiaotong و Fudan) و نانجینگ تسهیل می شود. وقتی برنامه تحصیل در خارج از کشور را برای یک ترم یا بیشتر انتخاب می کنید، می توانید خود را در یکی از این شهرها زندگی کنید.

برنامه های ترم تحصیلی چین GAC برای غلبه بر مشارکت کنندگان در زبان ماندارین چین به روش های مختلفی از قبیل آموزش رسمی کلاس، تدریس در دوره پس از دوره، برنامه تبادل زبان با زبان ماندارین چینی و با شرکت در انتخاب های فرهنگی و گشت و گذار در فضای باز طراحی شده است. روش های تدریس سریع با استفاده از مهارت های پایین تر به شرکت کنندگان امکان می دهد تا ابزارهایی را که برای برقراری ارتباط موثر در ارتباطات دهی در مدت زمان نسبتا کوتاهی نیاز دارند، بدست آورند. برای دانش آموزان پیشرفته، این کلاس های چینی به بهبود مهارت دانش آموزان با اصطلاحات پیچیده چینی می پردازند. برنامه های غوطه وری زبان چینی یکپارچه سازی تمام جنبه های زبان: خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش دادن، گرامر، آوازه و لغت نامه است. ما موضوعاتی را از شرایط روزانه، فرهنگ، جامعه و تاریخ به شما می گوییم تا بتوانید سبک زبان پکن را به عنوان نمونه ای از یکی از شهرهای ما ببینید. مربیان و معلمان ما دارای زبان ماندارین با تجربه و حرفه ای هستند و دارای مدرک تحصیلی در زمینه آموزش زبان چینی به عنوان زبان خارجی هستند. ما از شرکت کنندگان در تمام سطوح برای آمدن و مطالعه با هم خوش آمدید! این نوع ترتیب بهتر برای کسانی است که ترم در خارج از کشور تحصیل می کنند.

یادگیری چینی در پکن، یادگیری ماندارین در شانگهای یا هر شهر دیگری ترجیح داده شده و زبان چینی را در برنامه غربالگری هیجان انگیز و جامع ما در اختیار داشته باشید. از حداقل یک هفته تا دوره ی تمام سال، از مبتدی تا سطح پیشرفته، انتخاب کنید. بسیاری گفته اند که برنامه های ماندارین پکن محبوب ترین هستند.

به عنوان یک دانش آموز زبان، با اشاره به این که چین در ماندارین شروع می شود، Zhongguo است: بقیه به دنبال خواهد داشت.

نکات مهم برنامه

 • شناخت بین المللی برای عملکرد برجسته دانشگاهی.
 • یادگیری ماندارین چینی، غوطه ور شدن کامل در زبان و فرهنگ.
 • برنامه های زبان چینی مقرون به صرفه، معتبر و با کیفیت.
 • هزینه برنامه شامل هزینه های تحصیلی، اقامت، اسناد حمایت از ویزا، کتاب های درسی، گواهینامه پس از اتمام، بسته خوش آمدگویی، انتخاب های فرهنگی، فعالیت های اجتماعی است
 • اقامت شامل اقامت در خانه یا آپارتمان مشترک با اتاق همسایه چینی است.
 • انتقال اعتبار کالج در دسترس است.

نکات مهم درس

 • برنامه درسی جامع و متوازن که تمام جنبه های زبان چینی را در بر می گیرد: سخنرانی، گوش دادن، جامع چینی، فراگیر
 • استادان و مربیان منصوب سخنرانان بومی ماندارین با درجه در آموزش و پرورش چینی و تجربه سالهای زیادی است.
 • کلاس ها برای مبتدیان کامل و همچنین برای کسانی که قبلا مطالعه کرده اند، در دسترس هستند.
 • برنامه زبان استاندارد چینی دارای 20 ساعت در هفته است. زبان چینی فشرده 30 ساعت در هفته است.
 • برنامه کوتاه مدت: 4 تا 12 هفته.
 • برنامه دراز مدت: یک ترم یا سال تحصیلی کامل.
 • برنامه تبادل زبان با زبان مادری.

انتخاب آزاد:

ممکن است زبان و غیر زبان متمرکز باشند. انتخاب کنندگان بر اساس سطح مهارت دانش آموز هستند. این گزینه ها عبارتند از تاریخچه چینی، کسب و کار چینی، معرفی شخصیت های چینی، مهارت ماندارین، فیلم چینی، خوشنویسی چینی

اعتبارات دوره چگونه کار می کنند؟

شما می توانید چینی ها را در شانگهای یا هر شهر مورد نظرتان یاد بگیرید تمام دانشگاه های چینی که با همکاری Go Abroad China با Go Abroad China به طور مستقیم توسط وزارت آموزش Go Abroad China تأیید می شوند.

در پایان هر دانشگاه، برنامه چینی را مطالعه می کند، دانشگاه یک رکورد تحصیلی می نویسد. این سند لیست دوره های هر دانش آموز را گرفته است، تعداد ساعت ها در کلاس و نمرات نهایی آنها. نمره ها تا حد زیادی بر اساس امتحان نهایی است، با برخی از وزن به دوره متوسطه، تکالیف و حضور در کلاس. اکثر دانش آموزانی که علاقه مند به انتقال اعتبار به دانشگاه های خانگی خود هستند، باید برنامه را قبل از دریافت برنامه دریافت کنند.

از آنجا که این برنامه ها 20 کلاس در هفته است، آنها در تمام طول دوره تحصیل می شوند (واقعا بیشتر از دوره های تحصیلی در دانشگاه های غرب آمریکا!). یک برنامه چهار هفته ای تقریبا برابر با یک دوره ی یک ترم چینی در یک دانشگاه غربی است؛ یک ترم دوره های مختلف است و باید در 12 تا 15 اعتبار در ایالات متحده (ارزش ترم کامل در کلاس ها) اعطا شود. چرا به چین نمی روند و در چین تحصیل می کنند؟

بیشتر در مورد برنامه های زبان ماندارین ما در پکن، چینی شانگهای و نانجینگ و غیره یاد بگیرید و از روش های غرق در چین استفاده کنید.

برنامه ماندارین دانشگاه - اجزای

برنامه های زبان چینی ماندارین شانگهای، نانجینگ و پکن با مشارکت برخی از دانشگاه های برتر چین، مدرسه ماندارین شانگهای برگزار می شود. تحصیل در خارج از کشور برای یک ترم به شما در یکی از موسسات زیر خواهد شد:

کلاسهای زبان اصلی

مطالعه چینی ها در چین با دوره های ارائه شده در مدارس زیر:

 • دانشگاه زبان و فرهنگ پکن
 • دانشگاه پکن
 • دانشگاه Tsinghua
 • دانشگاه شانگهای جیائو تونگ
 • دانشگاه شانگهای فودان
 • دانشگاه نانجینگ

تبادل زبان

شناختن مردم محلی چینی جزء جدایی ناپذیر از برنامه ترمینال زبان مادارین در خارج از کشور است. اگر با آپارتمان "آپارتمان مشترک" بروید، این امکان را برای یکپارچه سازی زبان و فرهنگی بین شرکت کننده و همتایان چینی و همسایگان خود فراهم می کند که نشان از آغاز دوستی های ویژه و بیرون از کلاس چینی شما است، کمک به بهبود تبادلات فرهنگی و اجتماعی . این که آیا شما دوره چینی را در شانگهای یا هر شهر دیگری می گیرید، تبادل زبان را تشویق می کنیم، به این دلیل که سرعت آن به شما کمک می کند زبان چینی را سریع یاد بگیرید و زبان خود را به زبان بیاورید.

مسکن

Go Abroad China انواع مختلفی از اقامت را ارائه می دهد که با نیازهای و بودجه دانشجویان ما منطبق باشد. پاکیزه و راحت، تمام Go Abroad China ، مناطق مسکونی Go Abroad China به دقت انتخاب شده اند

اقامت می تواند با یک خانواده میزبان باشد، که مخصوصا برای کسانی که در برنامه تحصیل در خارج از کشور برنامه های چینی دارند مفید است. یادگیری چینی در شانگهای و گرفتن این فرصت منحصر به فرد. سایر گزینه ها شامل آپارتمان مشترک با حرفه ای جوان، حرفه ای، آپارتمان خصوصی، خوابگاه دانشجویی یا یک هتل استاندارد سه ستاره است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محل اقامت، لطفا بر روی صفحه وب ما Go Abroad China مسکن کلیک کنید.

فرهنگ انتخابی، فعالیت های اجتماعی، تورهای هدایت شده

علاوه بر ارائه کلاسهای زبان چینی و سایر خدمات متناظر، در اینجا در Go Abroad China ما بیشتر ارائه می دهیم کارگاه های انتخابی. این گزینه ها برای گسترش دانش آموزان و شرکت کنندگان مهارت های زبان شناسی چینی و آگاهی فرهنگی در زمینه هنر و تاریخ است. فعالیت های اجتماعی ما عبارتند از: تورهای گشت و گذار به شهر ممنوعه، کاخ تابستانی؛ ما همچنین خوشنویسی، نقاشی چینی، تای چی، هنرهای رزمی، طب سنتی چینی، پخت و پز چینی، داوطلبانه، و غیره. فرصت های هیجان انگیز برای یادگیری ماندارین در خارج از کلاس نیز ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به فعالیت های Go Abroad China در وب سایت ما مراجعه کنید.

رویدادهای شبکه

Go Abroad China رویدادهای کسب و کار و شبکه های مختلف را که دانش آموزان می توانند شرکت کنند، برگزار می کند. شبکه فرصت های بیشتری را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا با افراد با نفوذ خارجی و چینی از جامعه کسب و کار ارتباط برقرار کنند، اطلاعات کسب و کار مهم و دانش صنعت را تبادل کنند . به عنوان مثال، برای افرادی که یک کارآموزی تابستانی در چین دارند، این بهترین انتخاب است.

مجموع بسته خدمات: پشتیبانی و کمک

Go Abroad China دارای یک بسته خدمات جامع است که همه چیز را از مراحل قبل از خروج در یک کشور عضو شرکت کننده تا رسیدن به پایان برنامه انتخاب می کند. خدمات دیگر شامل حمل و نقل فرودگاه، اسکان، اسناد پشتیبانی ویزا، پشتیبانی 24 ساعته خدمات تلفن، کمک به برنامه هسته ای و خیلی بیشتر. در کل، ما در مورد همه چیز مراقبت می کنیم در حالی که شما تمرکز بر مطالعه و تجربه فرهنگ چینی است. برای اطلاعات بیشتر، لطفا بر روی سرویس بسته جهانی Go Abroad China در وب سایت ما کلیک کنید.

2. بررسی اجمالی برنامه HSK

HSK، که به عنوان "Hanyu Shuiping Kaoshi" شناخته می شود در چینی، آزمون استاندارد زبان چینی برای سخنرانان غیر زبان مادری چینی، مانند خارجی ها و خارج از کشور چینی است. هدف اصلی HSK ارزیابی سطح ماندارین استاندارد است که یاد گرفته است. تست مدرن HSK از سطح اول تا سطح 6 آغاز می شود. وزارت آموزش و پرورش در چین مدت هاست آزمون HSK را تایید کرده است و علاوه بر این، یک مدرک بین المللی شناخته شده زبان چینی مدرن است.

برای خارجی ها، مدارک HSK مهم است به شرح زیر است:

 • هنگامی که شما سطح مهارت چینی خود را می دانید، می توانید از آن برای پیدا کردن اشتغال خوب در داخل و یا حتی خارج از چین استفاده کنید.
 • شما به راحتی می توانید در یک دانشگاه چینی ثبت نام کنید، حتی احتمال تحصیل شما را برای تحصیل در چین افزایش می دهد.
 • هنگامی که شما چینی صحبت می کنید، هنگام برقراری ارتباط، برقراری ارتباط و برقراری ارتباط با مشتریان با افراد چینی بسیار راحت است.
 • فرصت های شغلی گسترده تر است، زیرا شما در بیشتر زبان های مختلف مسلط هستید، به ویژه از آنجا که نفوذ چینی ها در سراسر جهان رشد می کند.

در Go Abroad China ، ما یک دوره آماده سازی مقرون به صرفه، بسیار موثر و کامل HSK ارائه می دهیم که می تواند به عنوان یک برنامه زبان تابستانی، و یا در هر زمان دیگر نیز استفاده شود. در این دوره، شما خودتان یاد خواهید گرفت که یادگیری زبان پایه چینی، چینی دلفریب، ما به شما بهترین روش هایی را که می توانید برای بدست آوردن بالاترین نمرات ممکن در این آزمون بدانید، تدریس می کنیم، ما تست های تشریحی را به آرامی به شما در آشنا شدن با این نوع از امتحان محتوا که شما مطالعه خواهد شد تمرکز بر گوش دادن، درک مطلب و ترجمه، دستور زبان، نوشتن؛ تمام این جنبه ها مهم هستند و بخشی از آزمون HSK هستند.

GAC برنامه آماده سازی HSK را طراحی کرده و به شرکت کنندگان نیاز دارد تا 5 روز در هفته به مدت 4 ساعت به طور مرتب در کلاس درس شرکت کنند. مدت زمان این برنامه در نهایت به دانش آموزان بستگی دارد، اما به طور معمول می توان یک ماه، 3 ماه و 6 ماه به عنوان متقاضی که می توانید تاریخ شروع خود را تعیین کنید، فقط یک ماه از اطلاع قبلی برای آماده شدن همه چیز برای شما.

سایر ویژگی های دوره آماده سازی Go Abroad China HSK عبارتند از:

 • سبک کلاس درس می تواند یک تدریس خصوصی یا فرمت کلاس کوچک باشد.
 • انعطاف پذیری با برنامه؛ دانش آموزان می توانند با معلم در مورد زمان دقیق روزانه موافقت کنند.
 • ما مبتدیان مطلق را قبول میکنیم، افرادی که مقدمه قبلی را به چینی و غیره معرفی کردهاند
 • ساعت مطالعه 4-6 ساعت در روز است، اما انتظار می رود که دانش آموزان برای تکالیف خود تلاش بیشتری انجام دهند.
 • معلمان پیش از انتخاب با سال ها تجربه حرفه ای آموزش چینی به عنوان یک زبان خارجی.
 • تور گشت و گذار، سفر و فعالیت های دیگر رایگان هدایت می شود.
 • اقامت در حال به اشتراک گذاشتن partment با هم اتاقی چینی است.

برنامه HSK - اجزاء

اجزای برنامه آمادگی Go Abroad China HSK در Go Abroad China به شرح زیر است:

کلاسهای زبان اصلی

دوره آماده سازی HSK GAC شامل 4 تا 6 ساعت کلاس درس در روز می باشد. مناطق اصلی مطالعه چینی عمومی، کسب و کار چینی، و علاوه بر این، شما همچنین می توانید بر روی قانون، کسب و کار تمرکز کنید

تبادل زبان

تبادل زبان شرکت کنندگان بین المللی ما را با زبان مادری محلی خود تشویق می کند و ارتباطات بین دو طرف را تشویق می کند. اگر بخواهید در یک آپارتمان مشترکتان با چینی ها زندگی کنید، این تبادل بیشتر موثرتر می شود، نشانگر آغاز دوستی های جدید و شناخت مردم محلی چینی است. به طور کلی، این برنامه فرهنگ و تبادل اجتماعی را تشویق می کند؛ همچنین می تواند راهی برای یادگیری صحبت کردن به زبان چینی به صورت رایگان و کشف نحوه زندگی زبان باشد.

مسکن

Go Abroad China گزینه های اقامتی مختلف برای شرکت کنندگان برنامه های ما را با توجه به اولویت و بودجه خود ارائه می دهد. تمیز و راحت، تمام گزینه های مسکن ما با دقت انتخاب شده و دارای تضمین ایمنی 24 ساعته هستند. آپارتمانهای ما با تمام امکانات مدرن مجهز شده و در حال پیاده روی از خطوط مترو و اتوبوس هستند که در سراسر شهر اجرا می شوند. نرم افزارها و Wi-Fi نیز در گزینه مسکن گنجانده شده است.

امکانات اقامتی ما عبارتند از: زندگی با خانواده میزبان چینی، به اشتراک گذاری یک آپارتمان با آپارتمان مشترک چینی، آپارتمان خصوصی یا یک هتل استاندارد سه ستاره. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مسکن ما، بر روی Go Abroad China در Go Abroad China مسکن Go Abroad China در وب سایت ما کلیک کنید.

فرهنگ انتخابی، فعالیت های اجتماعی و تورهای هدایت شده

همراه با کلاسهای رسمی ما در Go Abroad China علاوه بر ارائه کارگاه های انتخابی و فعالیت هایی که شرکت کنندگان می توانند در آن شرکت داشته باشند. هدف ما این فعالیت ها گسترش دانش آگاهان از فرهنگ، تاریخ، و هنر چین است. این فعالیت ها گسترده و تقریبا همه مناطق ذکر شده در بالا را پوشش می دهد؛ آنها شامل خوشنویسی چینی، نقاشی، هنرهای رزمی، طب سنتی چینی، پخت و پز چینی هستند. سفرهای ما سرگرم کننده و هیجان انگیز است؛ تورهای هدایت شده به معبد معروف و شهر پکن می باشد. ما شرکت کنندگان را به شهر ممنوعه، کاخ تابستانی و فرصت های داوطلبانه می گیریم. گزینه های هیجان انگیز برای یادگیری چینی ماندارین در خارج از کلاس های سنتی نیز می توانند در دسترس باشند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی فعالیت های Go Abroad China در وب سایت ما کلیک کنید. با توجه به هزینه زندگی در چین، شما باید هزینه های شخصی خود را شامل غذا و دیگر سرگرمی ها را تامین کنید. با این حال، پیوستن به هر یک از فعالیت های ما از پیش برنامه ریزی شده از آخر هفته آزاد است از هزینه!

رویدادهای شبکه

Go Abroad China رویدادهای کسب و کار و شبکه های مختلف را فراهم می کند که ممکن است دانشجویان مایل باشند شرکت کنند. این یک پلت فرم مفید برای شرکت کنندگان است تا بتوانند یاد بگیرند که چگونه شبکه را در چین برقرار کنند، افراد کسب و کار با نفوذ خارجی و چینی از جامعه کسب و کار را به اشتراک بگذارند و روند فعلی.

مجموع سرویس پک: پشتیبانی و کمک

Go Abroad China یک بسته جامع و کامل خدماتی دارد که همه چیز را از یک روش قبل از خروج در یک کشور متقاضی، تا پایان برنامه در چین پوشش می دهد. ما با برنامه ریزی برای برنامه انتخابی شما، پذیرش فرودگاه، اسکان، اسناد حمایت از ویزا، پشتیبانی 24 ساعته خدمات تلفنی و بسیاری از خدمات ضروری دیگر، به طور کامل کمک می کنیم. در GAC ما از هر چیز دیگری مراقبت می کنیم در حالی که فقط به مطالعه و تجدید تجربیات خود در چین تمرکز می کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفا به بررسی Go Abroad China مجموع سرویس پک در وب سایت ما.

Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) رایج ترین آزمون ملی استاندارد است که برای تعیین غلط بودن زبان مادری در زبان چینی استفاده می شود. تمام دانشگاه های چینی این آزمون را برای ارزیابی ثبت نام دانشجویان خارجی پذیرفته اند. همچنین این آزمون توسط تعدادی از شرکت های چینی مورد نیاز کارگران خارجی مورد نیاز است.

3.One در یک بررسی یک برنامه Tutoring

Go Abroad China برنامه آموزش زبان ماندارین در Go Abroad China به طور خاص مطابق با الزامات فردی شرکت کننده و سطح مهارت زبان چینی است. این نوع برنامه برای افرادی که نیازهای خاصی دارند مانند کلاسهای ماندارین چینی که تنها بر یک منطقه خاص تمرکز دارند تمرکز دارد. به عنوان یک شرکت کننده، شما می توانید موقعیت مکانی خود، برنامه زمانی و نحوه مطالعه خود را انتخاب کنید، و این برنامه را یکی از انعطاف پذیر ترین پیشنهادات ما می دانید.

آموزگاران خصوصی ما انتخاب شده هستند سخنرانان بومی چینی با تجربه گسترده و واجد شرایط در تدریس چینی به عنوان یک زبان خارجی هستند؛ در واقع شما ممکن است دریابید که معلم شما به شما آموزش داده شده است و همچنین دارای تجربه در یک دانشگاه معتبر در سراسر پکن و شانگهای است. به عنوان یک شرکت کننده، شما باید لوکس برای سفارشی کلاس های خود را در گفتگوهای نزدیک با معلم خود را؛ او / او اطلاعاتی در مورد چگونگی یادگیری زبان چینی را به ویژه اگر میخواهید خودتان را به مطالعه بیشتر بسپارید، به اشتراک بگذارید.

ما در Go Abroad China می تواند ضمانت ارائه دهد که هر کسی که مایل به مطالعه چینی ها سریع تر است، با تلاش سخت و تلاش در قالب این سبک آموزگار قطعا نتایج مورد نظر را دریافت خواهد کرد. شما می توانید چینی ها را برای مبتدیان، کسب و کار چینی، آماده سازی HSK، مناطق دیگر مانند چینی تمرکز عمومی بر صحبت و خواندن، تجارت، یاد بگیرند

برنامه آموزش دارای ویژگی های زیر است:

 • یکی از فرمت های یادگیری یک کلاس.
 • مبتدی مطلق تمام راه را به کلاس های حرفه ای در دسترس است.
 • برنامه درسی زبان چینی به دانش آموز فردی، مانند کسانی است که به دنبال تمرکز زبان چینی، نوشتن و غیره هستند، سفارشی شده است.
 • انعطاف پذیری با برنامه کلاس.
 • علاقه مندان به انتخاب از: برخی از زبان مبتنی بر، دیگران بیشتر فرهنگی است.
 • برنامه تبادل زبان با زبان مادری چینی
 • معلمان پیش از انتخاب با سال ها تجربه حرفه ای آموزش چینی به عنوان یک زبان خارجی.
 • تور گشت و گذار، سفر و فعالیت های دیگر رایگان هدایت می شود.
 • اقامت می تواند در چین زندگی می کند و یا آپارتمان مشترک با اتاق همسایه چینی.
 • معرفی کار شغلی نیمه وقت و همچنین شرکت در یک کارآموزی.

One On One Tutoring Program - Components

Go Abroad China یک در یک برنامه آموزش شامل قسمت های زیر است:

کلاسهای زبان اصلی

GAC در یک برنامه خصوصی خصوصی شامل 4-6 ساعت آموزش در روز است که معمولا بین صبح و بعد از ظهر و یا حتی در طول شب تقسیم می شود. جلسات تدریس می تواند در مکان های مختلف برگزار شود و براساس موقعیت مطلوب دانشجو، می تواند در آپارتمان، جایی در محوطه دانشگاه، یک کافی شاپ یا دفتر ما باشد. طول برنامه از هر هفته تا 3 ماه است؛ تاریخ شروع به طور کامل به شما است! زمینه های اصلی مطالعه به طور کلی چینی، کسب و کار چینی، آماده سازی HSK است، و علاوه بر این، شما همچنین می توانید بر روی قانون، کسب و کار تمرکز کنید

تبادل زبان

تبادل زبان یک سخنران محلی محلی را تقویت می کند و ارتباطات را با شرکت کنندگان نیز تشویق می کند. انتخاب خانه و یا فرصت آپارتمان مشترک شما با یک شخص چینی زندگی می کنید و شانس بیشتری برای تمرین کردن زبان، یادگیری لغات و اصطلاحات جدید خواهید داشت. این همچنین فرصتی برای ایجاد دوستی جدید و شناخت بیشتر چینی های محلی به شما می دهد. این مانند گرفتن برخی از درسهای رایگان چینی در محیط آرام است.

مسکن

GAC گزینه های اقامتی مختلف برای شرکت کنندگان را با توجه به نیازها، تنظیمات و بودجه خود ارائه می دهد. گزینه های مسکن ما با دقت انتخاب می شوند، ما بهترین خانواده ها و همسران مسکن را برای کسانی که می خواهند با یک شخص چینی زندگی کنند و با فرهنگ همگام شوند، انتخاب می کنیم. محل اقامت امن است، مدرن با تمام امکانات مجهز شده است و مهمترین آن در حال پیاده روی از خطوط مترو و اتوبوس است که در سراسر شهر اجرا می شود. نرم افزارها و Wi-Fi نیز در گزینه مسکن گنجانده شده است.

امکانات اقامتی ما عبارتند از: زندگی با خانواده میزبان چینی، به اشتراک گذاری یک آپارتمان با یک آشپزخانه جوان دانشجویی چینی، خوابگاه دانشجویی، آپارتمان خصوصی یا یک هتل استاندارد سه ستاره.

فرهنگ انتخابی، فعالیت های اجتماعی و تورهای هدایت شده

زبان بخش عمده ای از فرهنگ است، به همین دلیل است که Go Abroad China شما ارائه می دهد نه تنها دوره های زبان، بلکه طیف گسترده ای از کارگاه های انتخابی و فعالیت های سرگرم کننده. این بخش از برنامه به منظور گسترش دانش دانش آموزان از فرهنگ، تاریخ و هنر چین است. فعالیت های گسترده و پوشش تمام جنبه های فرهنگی اصلی چین است. اینها خوشنویسی چینی، نقاشی، هنرهای رزمی، طب سنتی چینی، پخت و پز چینی است. در بالای این برنامه، شرکت کنندگان از تورهای هدایت شده به جاذبه های اصلی پکن، شانگهای و دیگر شهرها لذت می برند. دانش آموزان همچنین می توانند در فعالیت های داوطلب شرکت کنند درباره جوامع محلی چینی و زندگی مردم بیشتر بدانید. هنگام مطالعه ماندارین در چین، مهم است که فرهنگ را نیز تجربه کنید.

رویدادهای شبکه

Go Abroad China برنامه های مختلف کسب و کار و شبکه را تشکیل می دهد که در آن همه دانشجویان بسیار خوشحال هستند که شرکت می کنند. چنین فعالیت هایی یک پلتفرم مفید برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا یاد بگیرند که چگونه در چین شبکه کنند، با افراد کسب و کار تاثیر گذار خارجی و چینی از جامعه کسب و کار آشنا شوند و دانش های مفید صنعتی و روند فعلی را به ارمغان بیاورند. چنین جلسات معمولا به شرکت کنندگان بسیاری از تماس های لازم را می دهد که می توانند در آینده برای رشد و توسعه حرفه ای خود استفاده کنند.

مجموع سرویس پک: پشتیبانی و کمک

Go Abroad China به شما معرفی بسته کامل خدماتی را می دهد که از آماده سازی قبل از خروج تا روزهای گذشته خود در چین شروع به کار می کند. پشتیبانی کامل ارائه شده است و شامل قرار دادن برنامه، برداشتن فرودگاه، اقامت، اسناد پشتیبانی ویزا، پشتیبانی 24 ساعته خدمات تلفن و بسیاری دیگر از خدمات ضروری است. در GAC ما از هر چیز دیگری مراقبت می کنیم در حالی که فقط به مطالعه و تجدید تجربیات خود در چین تمرکز می کنید.

بررسی 4.China تور برنامه تور

Go Abroad China تورهای تحصیلی را برای گروه های دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که می خواهند به طور همزمان به مطالعه و سفر به چین بپردازند. تور مطالعه GAC یک تجربه هیجان انگیز را تضمین می کند و اطمینان می دهد بینش واقعی شما به چین است. تور مطالعه GAC در برنامه چینی دارای ساختار ترکیبی منحصر به فرد و ترکیبی است که به طور خاص طراحی شده است تا شما بتوانید تعادل کامل خود را با مطالعه زبان چینی همراه با فعالیت های فرهنگی و رویدادهای مختلف داشته باشید.

برنامه تور مطالعه - اجزاء

مسکن

هزینه اقامت قبلا در کل برنامه هزینه گنجانده شده است و برای کل مدت زمان متقاضی در چین تضمین شده است. در حالی که برنامه تور مطالعه معمولا در پکن اغلب زمان می برد، اگرچه فرصتی برای رفتن به یک شهر دیگر وجود دارد، گزینه هتل استاندارد را تنظیم می کند.

وعده های غذایی

تمام وعده های غذایی، صبحانه، ناهار و شام در برنامه برنامه ریزی شده است. به عنوان بخشی از تجربه فرهنگی، شما خواهید آموخت که چگونه برخی از ظروف معروف تر و غذا بخورید.

کمک های کامل در محل

ما در زمینه سفر به طور کامل کمک می کنیم

کلاسهای زبان چینی

درس های چینی نقطه کانونی کل برنامه است و هدف ما این است که به شما کمک کنیم که به همان اندازه سریع و موثر یاد بگیریم تا زمانیکه شما ترک می کنید، شما در بهبود مهارت واقعی خود و همچنین توانایی انجام ساده گفتگو در چینی، و همچنین داشتن درک صحیح از فرهنگ چینی.

کارگاه ها و سمینارها

ما کارگاه های تعاملی، سمینارهای گروهی و بحث ها را برای کمک به نامزدهای ما به خوبی با شیوه زندگی، چیزهایی که انتظار داریم، اجزای فرهنگ چینی مانند موسیقی، هنر، نمایش / اجرا، غذای سنتی، خطاطی و غیره، آشنا می کنیم.

تورهای شهر و گشت و گذار

ما سازماندهی سفر را به بازدید از معروف ترین و جالب ترین مکان های تاریخی شهر مانند دیوار بزرگ، کاخ تابستانی، معبد بهشت ​​و بسیاری از مکان های دیگر. علاوه بر مکان های توریستی، ما بیشتر سفرهای خود را به مدارس چینی، دانشگاه های چین، شرکت های تجاری و روستاها برگزار می کنیم تا نامزدهای ما از تمام جنبه های منطقه ای که توسط آنها احاطه شده اند، لذت ببرند. شما در معرض کامل قرار دادن مدرسه هوتونگ از دانش آموزان خود خواهید بود.

** این خانه ما ماندارین خانه پشتیبانی چینی است که به دانش آموز مشتری ارائه شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • چینی ها


آخرین به روز رسانی July 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
4 - 20 
تمام وقت
Price
قیمت
3,180 USD
استاندارد، دوره 4 هفته. هزینه ها به نوع (استاندارد یا فشرده) و طول دوره بستگی دارد.
Locations
چین - Beijing, Beijing
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
چین - Beijing, Beijing
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات