Read the Official Description

برنامه مدیریت پروژه

علم مدیریت پروژه پیچیده تر شده است. امروزه شرکت ها به طور فزاینده ای بر مدیران پروژه یا برنامه های حرفه ای تکیه می کنند تا پروژه های پیچیده ای را که برای سلامتی و موفقیت مالی شرکت ضروری است، مدیریت کنند. مشاهده شده است که مدیریت پروژه موثر شامل ایجاد و مدیریت تیم ها، کنترل هزینه ها، ایجاد جدول زمانی، مدیریت ریسک، رسیدگی به مهلت ها و حل مشکلات برای اجرای پروژه ها در زمان و بودجه می باشد. این برنامه، شرکت کنندگان را با ارائه تکنیک های اثبات شده از شرکت های پیشرو که بینش عمیق و ابزار عملی برای مدیریت پروژه ها، اوراق بهادار و سیستم های پیچیده را ارائه می دهند، آموزش می دهد. شرکت کنندگان ماهیت متنوع پروژه ها را درک می کنند، در معرض مجموعه ای از ابزارهای مدیریت حرفه ای پروژه ها قرار می گیرند و توانایی استفاده از یادگیری خود را در سازمان جاری خود به دست می آورند. این برنامه مناسب برای مدیران پروژه های با تجربه است که نیاز به فراتر از اصول دارند و می توانند اعتبارات PDU را برای صدور گواهینامه PM یا آماده شدن برای امتحان PMP

تاثیر شخصی

 • مهارت های مدیریت پروژه، برنامه و مهارت های خود را افزایش دهید
 • یاد بگیرید چگونگی تعریف نیازهای پروژه و نوشتن یک منشور پروژه
 • یک فرآیند ساختار یافته برای مدیریت نیازهای ذینفع پروژه ایجاد کنید
 • سازماندهی پروژه های خود را، درک ساختار شکست پروژه و نمودار شبکه را درک کنید
 • زمان بندی، هزینه و محدوده پروژه را با استراتژیک به تعادل برسانید
 • طرح منابع و بودجه پروژه را بسازید
 • نظارت و کنترل پیشرفت پروژه در حین اجرای
 • یک طرح مدیریت ریسک پروژه را طراحی و پیاده سازی کنید
 • گرفتن دست در دست گرفتن ابزارهای مختلف و نرم افزار مدیریت پروژه مورد استفاده در برنامه ریزی پروژه
 • مهارت های رهبری منحصر به فرد مورد نیاز برای رهبری یک تیم پروژه را مدرک بگیرید

روش آموزش

سری Masterclass مدیریت پروژه GBNTC به شرکت کنندگان یک نردبان می دهد که صعود می کند و دانش خود را از یک دوره به بعد افزایش می دهد. هر کلاس استاد شامل سخنرانیهای کوتاه، مطالعات موردی، تمرینات عملی، بحث گروهی، اشتراک دانش با همتایان صنعتی و یک تجربه واقعی است که مستقیما به نقش و عملکرد شرکت کننده در سازمان مربوطه خدمت می کند. ابزارهای آموزشی مورد استفاده در توسعه این جلسات در بهترین شیوه ها ریشه دارد؛ GBNTC از نظرسنجی مدیر عامل صدا و سیمای واقعی، تحليل تأثیرات صنعت و مشاهدات بازار استفاده خواهد کرد. این جلسات به شرکت کنندگان چالش می کند، عملی و آسان برای درک و قابل ارائه به زبان عربی و انگلیسی است.

مدیریت پروژه کاربردی برای خدمات مالی (2 روز)

این استاد کلاسی، مفاهیم و توابع مدیریت پروژه را به یک چارچوب مدیریت پروژه منسجم برای خدمات مالی ادغام می کند. این مثال ها و روش های مدیریت پروژه را برای طیف مالی مناسب می سازد. این شرکت کنندگان را قادر می سازد تا چرخه عمر پروژه، گروه های فرایند مدیریت پروژه و زمینه های دانش را با استفاده از خدمات خود در زمینه خدمات مالی، معیارهای بلوغ پروژه در سازمان های مالی را توسعه دهند و منشور پروژه را به طور خاص در رابطه با صنعت مالی تهیه کنند.

تدابیر عملی در مدیریت پروژه (1 روز)

روش متداول جایگزین مدیریت پروژه سنتی است. این معمولا در تعیین نیازها و ایجاد طرح های پروژه برای توسعه نرم افزار و پروژه های فناوری اطلاعات استفاده می شود. این تکنیک ها بسیار انعطاف پذیر هستند و ارتباطات قوی با شش سیگما دارند و می توانند با تغییرات ذاتی در پروژه ها مواجه شوند. این بهتر است در پروژه های کوچک یا اجزای بزرگتر مورد استفاده قرار گیرد. این استاد کلاسی شما را قادر می سازد تا فهم چرخه عمر پروژه، ایجاد تیم های چابک، تفاوت های بین چارچوب های سنتی و چابک، بررسی کیفیت و فرایندهای مدیریت ریسک و تطبیق پروژه های چابک را درک کنید.

مبانی مدیریت پروژه (2 روز)

در محیط کسب و کار رقابتی امروز که سازمان ها به طور فزاینده ای وابسته به مهارت های چند وظیفه ای کارکنان هستند، نقش مدیریت پروژه برای حفظ استانداردهای لازم و کیفیت ارائه شده بسیار مهم است. پیاده سازی پروژه ها در راستای پروژه های استاندارد مدیریت پروژه ثابت کرده است که ارزش افزوده را به مشتریان افزوده است و بنابراین موجب افزایش تقاضای متخصصان مدیریت پروژه شده است. این Masterclass یک مرور کلی از تمام گروه های فرایند و زمینه های دانش مدیریت پروژه را فراهم می کند. این به شما کمک خواهد کرد که منشور پروژه را طراحی کنید، یک طرح پروژه ایجاد کنید، برنامه را برنامه ریزی کرده و هزینه ها را تخمین بزنید.

پروژه های پیشرو در سازمان ها (2 روز)

به منظور دستیابی به موفقیت پروژه و سازمانی، ضروری است که رهبری پروژه بسیار ارزشمند باشد. این استاد کلاسی شما را در زمینه مهارت های نرم افزاری ضروری برای هدایت و دستیابی به برتری پروژه آموزش می دهد. این مهارت های خود را برای حل منازعات از طریق ارتباطات موثر و مدیریت مردم توسعه می دهد. این کار شما را قادر می سازد که تیم پروژه های موثر را هدایت کنید، اعضای تیم پروژه را هدایت و انگیزه دهید، تعامل انسان را در مدیریت پروژه ها مدیریت کنید، به طور موثر در میان سهامداران مختلف ارتباط برقرار کنید و پروژه های مناسب برای موفقیت سازمانی خود را انتخاب کنید. مباحث تحت پوشش در این استاد کلاس عبارتند از: تدوین و تدوین تیم، ایجاد یک مدل بلوغ مدیریت PMO و مدیریت پروژه، تصمیم گیری در ارتباطات و حل و فصل انتخاب پروژه بر اساس استراتژی سازمانی.

مدیریت پروژه های پراکنده جغرافیایی (1 روز)

با توجه به تاثیر جهانی شدن، محدودیت ها با توجه به تاثیرات جهانی کاهش می یابند، کسب و کار ها بیشتر از لحاظ جغرافیایی گسترش می یابند تا بتوانند به بازارهای جدید دست پیدا کنند. این باعث شده است که فشار بر روی مدیران پروژه افزایش یابد و برای آنها به طور موثر مدیریت پروژه هایی که دارای گسترش جهانی هستند، چالش برانگیز باشد. این استاد کلاسی شما را قادر می سازد تا بنیان های پروژه های گسترده در سراسر جهان، برنامه ریزی، اجرای و کنترل آن را درک کنید. شما نحوه مدیریت پروژه ها را در تنظیمات متنوع فرهنگی یاد خواهید گرفت و تیم پروژه های مجازی را نظارت خواهید کرد. این ریسک های مربوط به پروژه ها و چالش های مدیریت پروژه های بین المللی را پوشش می دهد.

برنامه و مدیریت نمونه کارها (2 روز)

این استاد کلاسی به شما اجازه می دهد تا بدانید که چگونه مدیران برنامه و مدیران نمونه کارها می توانند به موفقیت سازمان ها کمک کنند، از طریق تضمین ارزش های پروژه و از طریق مدیریت موثر از مزایای آن. شما آخرین مفاهیم برنامه مدیریت و نمونه کارها را یاد خواهید گرفت و مهارت های خود را برای انتخاب پروژه مناسب در زمان مناسب و به شیوه ای مناسب توسعه می دهد. این به شما کمک می کند مهارت های مالی و تحلیلی را که لازم دارید به دست آورید تا نمونه های مناسب را انتخاب کنید که می تواند ارزش کلی سازمان را به حداکثر برساند.

روش های بازیابی پروژه (1 روز)

تحقیقات نشان می دهد که بیش از نیمی از پروژه ها به اهداف مورد نظر خود برسند. در حالی که مهم است بدانیم که چرا این پروژه ها شکست می خورند، مهم تر است که یاد بگیریم که چگونه سریع پروژه ها را در معرض دشواری بازیابی کنیم و از جلوگیری از این مشکل جلوگیری کنیم. در این استاد کلاس، شما یاد خواهید گرفت چگونه احتمال احتمال شکست یک پروژه را کاهش دهید و اقداماتی را برای بهبود پروژه مشکل انجام دهید. مباحث تحت پوشش در این استاد کلاس عبارتند از: شناسایی پروژه در معرض دشواری، ایجاد راه حل برای بازیابی پروژه های مشکل، اجتناب از مشکلات که منجر به پروژه های مشکل، بلوغ مدیریت پروژه، مشارکت ذینفعان و هماهنگی استراتژیک.

پیاده سازی و کنترل پروژه (2 روز)

این استاد کلاسی دلایل اساسی برای اجرای موفقیت آمیز پروژه ها را کشف می کند در حالیکه با توجه به مشکلات ناشی از آن، پروژه ها نمیتوانند علامت بزنند. در انجام این کار، به پرسش مهم پاسخ می دهد، چرا برخی پروژه ها موفق می شوند، در حالی که دیگران موفق می شوند؟ این ابزار ها و تکنیک های برای نظارت و کنترل هزینه، کیفیت و مدت زمان پروژه را معرفی می کند. این کار شما را قادر می سازد تجزیه و تحلیل تجارت را انجام دهید، به جنبه های قرارداد پروژه و مدیریت بحران و تحویل مسائل مربوط به پروژه موثر است. مباحث تحت پوشش این استاد کلاسی عبارتند از: برنامه ریزی تقاضا و ظرفیت، مدیریت قرارداد، تهیه، تجزیه و تحلیل تجارت، مدیریت بحران و برآورد پروژه.

شبیه سازی مدیریت پروژه (2 روز)

یک نیروی کار مدیریت پروژه ماهر یک مزیت شناخته شده در توانایی سازمان برای ارائه مأموریت خود را فراهم می کند. شبیه سازی یادگیری پل بین یادگیری بهترین شیوه ها و کاربرد جامع را فراهم می کند. تئوری مدیریت پروژه واقعی می شود، زیرا شرکت کنندگان می خواهند مهارت های آموخته شده در کلاس های فردی را به تصویر بزرگ یک پروژه شبیه سازی شده ترکیب کنند. این استاد کلاس به افراد و سازمان ها کمک می کند تا با ارائه آموزش جامع و صدور گواهینامه در پروژه مایکروسافت و نرم افزار Primavera، موفق شوند. این استاد کلاسی های مفصل به آنها کمک می کند تا ارتباط بین محدوده پروژه، منابع و برنامه ریزی و تعیین اهداف واقعی پروژه را در مواجهه با عدم اطمینان درک کنند. درک اینکه چگونه سطح مهارت تیم، روحیه تیمی، مهلت مقرر، و کیفیت کار همبسته و تحت تاثیر قرار می گیرد و اثر کار ناکارآمد را بر نتایج پروژه تحلیل می کند.

مدیریت کیفیت در پروژه ها (1 روز)

این استاد کلاسی کلی از چارچوب های مهم مدیریت کیفیت، از جمله ISO، Six Sigma و دیگر استانداردهای مربوط به بخش را ارائه می دهد. هدف این است که درک اصول مدیریت کیفیت و نحوه استفاده از آنها را در فرایندهای مختلف پروژه انجام دهیم. این به شما این امکان را می دهد که درک کنید: چگونه استراتژی مدیریت کیفیت را برای یک پروژه، کیفیت پروژه را در طول عمر آن نظارت کنید، برآورد هزینه پروژه، حفظ سطح خاصی از کیفیت و مدیریت کیفیت برای پروژه های مختلف. این استاد کلاسی به شما کمک می کند روش های مختلفی برای اجرای شیوه های کیفیت و سیاست ها برای اطمینان از موفقیت پروژه در تمام مراحل چرخه عمر پروژه را بیابید.

مدیریت ریسک در پروژه ها (1 روز)

ریسک با هر دو فرصت و تهدید همراه است؛ مدیران پروژه های خوب باید بدانند چگونه برای کنترل تهدیدها و حداکثر سازی فرصت ها، کنترل کنند. این Masterclass شما را قادر می سازد تا با استفاده از فرصت های غلبه بر آنها، تهدیدات را شناسایی، ارزیابی و مدیریت کنید. این شما را با ابزار و تکنیک ها تجهیز خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنید که پروژه ها می توانند در مواجهه با ریسک موفق شوند. این Masterclass به شما کمک خواهد کرد: شناسایی و دسته بندی خطرات پروژه، استفاده از ابزارهای تحلیلی برای اندازه گیری خطر و ایجاد برنامه های جامع برای کنترل ریسک اطمینان از موفقیت پروژه.

راه اندازی دفتر مدیریت پروژه (1 روز)

برای موفقیت هر پروژه ضروری است و همچنین برای دیدار با انتظارات متقاضیان که شما پروژه را در بودجه و در زمان - هر زمان - کامل کنید. این استاد کلاسی شما را قادر می سازد تا با ایجاد دفتر مدیریت پروژه (PMO) که می تواند از مدیران پروژه برای دستیابی به عالی بودن پشتیبانی کند، یاد می گیرد که چگونه می توان از این طریق به دست آورد. این به شما کمک می کند تا اولویت بندی پروژه ها، ایجاد دستورالعمل ها و استراتژی های ارتباطی PMO، ایجاد سیاست های استخدام و مدیریت استعدادها و ایجاد معیارهای اندازه گیری قابل اندازه گیری پروژه ای که می تواند به شما در ردیابی عملکرد شما کمک کند، کمک می کند. این استاد کلاسی از مطالعات موردی صنعت، تمرینات دست اندرکار و بحث های کلاس استفاده می کند تا فهم لازم را به دست آورد.

چه کسی باید شرکت کند

 • افرادی که علاقه مند به درک بهتر روش های مدیریت پروژه هستند
 • مدیران مدیران پروژه با مسئولیت کلی برای طیف وسیعی از پروژه ها
 • افراد مسئول مدیریت پروژه های چندگانه به طور همزمان و تغییر به طور منظم
 • مدیران پروژه که می خواهند رهبران پروژه های تحول پذیر در سراسر سازمانی شوند
 • مدیران و مدیران که می خواهند مؤثر ابتکارات نوآوری را پیاده سازی کنند
 • مدیران ارشد با مسئولیت نظارت بر پروژه های متعدد
Program taught in:
انگلیسی

See 9 more programs offered by GBN Training Centre »

Last updated June 21, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
18 
تمام وقت
By locations
By date