Read the Official Description

بیمارستان و برنامه گردشگری

دولتهای کشورهای خاورمیانه در حال فرار از وابستگی خود به درآمدهای نفت هستند و مایل به افزایش گردشگری هستند. طبق گزارش سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNWTO)، خاور میانه در سال 2013 شاهد رشد 52 میلیون گردشگر در بخش گردشگری بوده است. پیش بینی شده است که در سال 2020، 101 میلیون گردشگر در خاورمیانه وجود داشته باشد. صنعت در سراسر جهان رشد می کند، سازمان های مهمان نوازی و مقصد باید به طور مؤثر در اجرای استراتژی گردشگری خود و نیز سرمایه گذاری مناسب برای بهبود زیرساخت ها و کیفیت خدمات ادامه دهند. علاوه بر این، مدیریت استعداد، بهره برداری از درآمد، بازاریابی، نام تجاری و رضایت مشتری، سایر زمینه های اصلی هستند که نیاز به توجه دارند. این برنامه با هدف فراهم آوردن شرکت کنندگان در هر دو دانش و ابزار برای تامین مسائل به طور موثر و انجام نقش خود با موفقیت در صنعت مهمان نوازی و گردشگری است. این برنامه شرکت کنندگان را قادر می سازد تا بیشتر در مورد تصمیمات کلیدی مدیران مهمان نوازی و همچنین ارزیابی رویکردهای جایگزین برای مدیریت اطلاعات بیشتر بدانند.

تاثیر شخصی

 • به دست آوردن موفقیت عملیاتی در یک بازار بسیار رقابتی
 • ایجاد و مدیریت استراتژی موفقیت تجاری، بازاریابی و تجربه مشتری
 • مدیریت منابع انسانی در صنعت مهمان نوازی
 • مدیریت و سرمایه گذاری بر درآمد و سود
 • یک رویکرد تفکر استراتژیک برای مدیران مهمان نوازی و گردشگری ایجاد کنید

روش آموزش

سری GBNTC مهمانداری و گردشگری Masterclass ارائه می دهد شرکت کنندگان یک نردبان، صعود است که دانش خود را از یک دوره به بعد افزایش می دهد. هر کلاس استاد شامل سخنرانیهای کوتاه، مطالعات موردی، تمرینات عملی، بحث گروهی، اشتراک دانش با همتایان صنعتی و یک تجربه واقعی است که مستقیما به نقش و عملکرد شرکت کننده در سازمان مربوطه خدمت می کند. ابزارهای آموزشی مورد استفاده در توسعه این جلسات در بهترین شیوه ها ریشه دارد؛ GBNTC از نظرسنجی مدیر عامل صدا و سیمای واقعی، تحليل تأثیرات صنعت و مشاهدات بازار استفاده خواهد کرد. این جلسات به شرکت کنندگان چالش می کند، عملی و آسان برای درک و قابل ارائه به زبان عربی و انگلیسی است.

طرح کلی برنامه

دستیابی به تعالی عملیاتی در یک بازار بسیار رقابتی (2 روز)

فشارهای رقابتی در مهمان نوازی و صنعت گردشگری منجر به تمرکز دقیق تر بر بهره وری عملیاتی، مدیریت سرمایه در گردش و بازگشت به دارایی شده است. در نتیجه، شرکت ها به دنبال راه هایی برای ایجاد راندمان بیشتر، کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد عملیاتی هستند. دستیابی به تعالی عملیات، شرکت کنندگان را به روشهای جدید برای بهینه سازی فرایند زنجیره ارزش معرفی می کند. در این مقاله چگونگی به طور کامل عملیات با استراتژی کلی کسب و کار را هماهنگ می کند و راه های نوآورانه برای به حداکثر رساندن اثربخشی در زمینه جهانی امروز را بررسی می کند. شرکت کنندگان روش های خاصی را برای کاهش هزینه ها و تحویل ارزش، و نیز ایجاد و اجرای چارچوب زنجیره تامین ارائه می کنند. آنها راهبردهای کاهش سرمایه را برای تولید نقدینگی یاد خواهند گرفت. این برنامه همچنین بر فن آوری ارتباطات اطلاعاتی و امور مالی عملیاتی به عنوان عوامل جدایی ناپذیر از مدیریت زنجیره تامین تأثیر می گذارد. شرکت کنندگان این برنامه را با بینش تازه، و همچنین ابزار و ایده های عملی برای بهره برداری از عملیات خود و ایجاد مزیت رقابتی ترک خواهند کرد.

مدیریت میان فرهنگی (2 روز)

با شناختن اینکه جهان یک بازار جهانی است، کسب و کارهایی که مایل به افزایش حیات اقتصادی بلندمدت خود هستند، مشتریان جدید را در بازارهای جدید هدف قرار می دهند و منجر به روابط تجاری جدید در این بازارها می شود. در یک اقتصاد جهانی و به ویژه در صنعت خدمات مهمان نوازی، ورزش، اوقات فراغت و گردشگری، مدیریت فرهنگ ها تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از تجربه کاری روزمره شده است. توانایی برقراری ارتباط بین فرهنگی و درک دیدگاه های گوناگون ضروری است تا بتواند مزیت رقابتی در مدیریت صنعت مهمان نوازی را به دست آورد. از طریق افزایش جهانی شدن اقتصاد، سرمایه گذاری های مرزی، نقل مکان های جهانی و افزایش استفاده از تجارت الکترونیک، بسیاری از کسب و کار ها دریافتند که مدیریت تفاوت های فرهنگی می تواند عامل اصلی در دستیابی به اهداف خود باشد. هدف این استاد کلاس، ارتقای توانایی شرکت کنندگان در برقراری ارتباط موثر با افراد فرهنگی غیر از خودشان، به ویژه در زمینه کسب و کار آنها است. همچنین برای درک تاثیر فرهنگ بر مدیریت؛ شناسایی مناطق که در آن تفاوت های فرهنگی چالش ها و همچنین مزایای مدیریت مردم در سراسر فرهنگ ها را بوجود می آورد؛ و برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتر از شرایط فرهنگی، تعصبات فردی و مفروضات.

توسعه و مدیریت یک استراتژی موفقیتآمیز مارکدار، بازاریابی و تجربه مشتری (2 روز)

بزرگترین مهمان نوازی و شرکت های عامل هتل دارای طیف وسیعی از مارک ها هستند، هر نام تجاری برای بخش خاصی از بازار قرار دارد. تسهیلات و خدمات در هر نام تجاری، برای مطابقت با یک قیمت است. مزایای مارک های بسیار جداسازی شده که مشتریان به آن اعتماد دارند، به ویژه در بخش های کسب و کار و مزایای حقوقی اعتماد دارند. علاوه بر این، بازاریابی برای رشد ارگانیک یک کسب و کار حیاتی است. نقش اصلی آن در ایجاد، ارتباط، گرفتن و حفظ ارزش برای شرکت است. بازاریابی با ایجاد درک نیازهای مشتری و ایجاد محصولات نوین و خدماتی که نیازهای آنها را بهتر از رقابت به ارمغان می آورد، ایجاد ارزش می کند. بازاریابی ارزش ارزش ایجاد شده از طریق کانال های مختلف و همچنین از طریق استراتژی نام تجاری شرکت را بیان می کند. بازاریابی قطعه بخشی از ارزش ایجاد شده از طریق مدیریت موثر مشتریان و قیمت گذاری است. سرانجام، شرکت با ایجاد یک سازمان موثر مشتری محور، ارزش ایجاد را در طول زمان حفظ می کند. این استاد کلاسی بر نقش نام تجاری و بازاریابی در ایجاد ارزش برای مشتری تاکید می کند، که به نوبه خود منجر به جذب ارزش برای سایر سهامداران در یک شرکت (مثلا صاحبان، سهامداران و کارمندان) می شود.

ایجاد یک رویکرد تفکر استراتژیک برای مدیران هتلداری و گردشگری (2 روز)

این استاد مدرسه تمرکز بر توسعه ظرفیت ادغام محیط زیست و آینده را به طور روزمره کار روزمره هر فرد می دهد. مدیران هتلداری و گردشگری برای فکر کردن به ماکرو و عملکردهای میکرو استفاده می شوند، اما سازمان آنها قادر به یکسان است؟ در این تغییرات آشفته جهان تنها چیزی که ثابت است. درآمد شرکت ها به طور فزاینده ای در حال تغییر است و شرکت ها بیشتر در معرض شکست قرار دارند. پس کلید موفقیت تجاری پایدار چیست؟ در این استاد کلاس، شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که امروزه با توسعه مهارت های رهبری استراتژیک خود، چالش های امروز را شناسایی و غلبه کنند. آنها قادر خواهند بود پیش بینی از بین بردن استراتژی و با موفقیت با برنامه ریزی مهندسی فرآیند کسب و کار و نوآوری برای انعطاف پذیری برنامه ریزی کنند.

مدیریت مواد غذایی (2 روز)

مدیریت موفق خدمات غذایی به معنای چند کاره مانند برنامه ریزی منو، عملیات، مدیریت درآمد، منابع انسانی، آموزش، بازاریابی، تجارت و خدمات مشتری است. این که آیا شما مدیریت یک کسب و کار رستوران جدید و یا تلاش برای بهبود یک موجود است، شما نیاز به ابزار ابزار استراتژیک برای موفقیت. این استاد کلاسی به شرکت کنندگان با مهارت ها برای ایجاد یک مدل کسب و کار خدمات غذایی یکپارچه شامل برنامه ریزی منو، خرید، دریافت، ذخیره سازی، تولید و تحویل ارائه می دهد. آنها به منظور بهبود بهره وری عملیاتی از طریق سرمایه انسانی هوشمند و مدیریت مالی و همچنین خدمات مشتری برتر، یاد خواهند گرفت. آنها قادر به پیش بینی استراتژی های مدیریت گرایش ها می باشند و با توجه به افزایش درآمد سازمان خود، قادر به مدیریت مراحل مختلف یک چرخه زندگی رستوران می باشند.

برنامه ریزی و مدیریت تسهیلات (2 روز)

برنامه ریزی و مدیریت تسهیلات یک رویکرد سیستماتیک برای توسعه محیط فیزیکی یک سازمان است و مجموعه وسیعی از فعالیت های تخصصی را شامل می شود. این تمرین هماهنگ سازی محیط کار فیزیکی با مردم و کار سازمان است. این رشته شامل اصول مدیریت کسب و کار، معماری و علوم رفتاری و مهندسی است. این استاد کلاسی چگونگی برنامه ریزی، طراحی و مدیریت امکانات فیزیکی سازمان می تواند به اهداف کسب و کار خود کمک کند. این شرکت ها با دانش، ابزار و مهارت های مورد نیاز برای مدیریت موفقات تاسیسات، همراه با درک کامل از فرایند تصمیم گیری حیاتی کسب و کار مدیر عامل، مشارکت خواهند کرد. آنها یک ایده روشن در باره مدیریت تاسیسات داشته و قادر به تجزیه و تحلیل استراتژیک و تصمیم گیری لازم برای مدیریت این تاسیسات خواهند بود.

Challenges Leadership Hospitality (2 روز)

در حالی که صنعت مهمان نوازی مستلزم نیاز مداوم برای مدیران در همه سطوح است، نیاز به مدیران بیشتر است که می توانند ذهنیت بلند مدت، توانایی ها و مهارت های یک رهبر بزرگ را پرورش دهند. هر مدیر هیچ مهارتی برای تبدیل شدن به یک رهبر مهمان نوازی ندارد، اما مدیران که می توانند به این گوشته رشد کنند، در رانندگی موفق در کسب و کار موفق عمل می کنند. در صنعت مهمان نوازی به سرعت در حال تغییر، مزیت رقابتی به راحتی نمی رسد. رهبری استراتژیک در مهمان نوازی نیاز به درک عمیق از بازار و توانایی در ایجاد، ارزیابی و اجرای استراتژی های رقابتی دارد. هدف این استاد کلاسی، آماده کردن شرکت کنندگان برای رسیدگی به چالش های مختلفی است که آنها با رهبری در صنعت مهمان نوازی مواجه می شوند. آنها یاد خواهند گرفت که سبک رهبری را برای بهبود سلامت و کارآیی سازمان افزایش دهند. استاد کلاسی کمک می کند تا توانایی های شرکت کنندگان را برای تشخیص فرهنگ سازمانی سنتی و فرایندهای ناکارآمد در صنعت و همچنین ایجاد تعادل بین کار و زندگی بهتر به آنها کمک کند.

مدیریت مالی هتلداری (2 روز)

مدیریت مالی هتلداری کارآفرینی در طبیعت است و تاکید می کند که برای موفقیت در دنیای کسب و کار، چه در شرکت بزرگ یا کوچک، در یک شرکت دولتی یا خصوصی برای دیگران و چه در خودتان کار می کنید، همیشه باید مانند مالک خود در حالی که مثل یک مدیر. هرچه بیشتر تصور کنید پولی که شما صرف می کنید، جمع آوری و سرمایه گذاری می کنید، تصمیمات کسب و کار شما بهتر خواهد شد و پاداش های مالی بیشتری کسب می کنید. این استاد کلاسی یک رویکرد ساده و عملی برای کمک به مدیر هتلداری به طور موثر گزارشات مدیریتی مهمانداری و گزارش های مالی را ارائه می دهد؛ پیش بینی های تجاری دقیق، مدل های قیمت گذاری استراتژیک و سیستم های کنترل هزینه موثر را آماده می کنند. مدیریت سرمایه در گردش و غیره. شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که حسابداری بخش های مهمان نوازی را در سطوح نظارت و مدیریت مانند هزینه های بودجه بندی، پیش بینی فروش و تصمیم گیری های مالی و درک روشنی از حسابداری مدیریتی در یک مرکز مهمان نوازی،

روش های مدرن در گردشگری و مدیریت (2 روز)

صنعت گردشگری و درآمد آن برای بسیاری از کشورها در سراسر جهان بسیار مهم هستند و گردشگری یکی از نیروهای عمده در اقتصاد جهان است - فعالیتی به اهمیت و اهمیت جهانی تبدیل شده است. با این حال، آن را نیز تبدیل به یک بخش صنعت است که، مگر اینکه آن را به خوبی مدیریت و کنترل، می تواند اثرات مضر را بر فرهنگ و محیط کشورهای میزبان. برای بهره مند شدن از گردشگری، توسعه آن باید با برنامه ریزی، کنترل و "فروش" با استفاده از روش های بازاریابی مدرن، گردشگری و بازار های مسافرتی و محصولات آنها، به کار گرفته شود؛ این استاد کلاس حرفه ای کسب و کار یا گردشگری را با دانش کار از مفاهیم و مهارت های ضروری برای توسعه عملیات و حفظ یک صنعت گردشگری. این به سوی شرکت کنندگان علاقه مند است تا اطمینان حاصل شود که پروژه های گردشگری نه تنها موفقیت آمیز بلکه بلند مدت است. این شرکت کنندگان را با مفاهیم و مسائل اساسی در صنعت روشن خواهد کرد، که به آنها کمک می کند تا حرفه ای برای درک درست و موفقیت آمیز این صنعت به کار گیرند.

مدیریت انگیزشی برای صنعت گردشگری و مهمانداری (1 روز)

مهمانداری

پروتکل و مدیریت سفر (2 روز)

خدمات بهتر پروتکل عمل در رعایت عمدی رعایت هنجارهای موجود و قوانین مدرن تعامل است. یک متخصص پروتکل باید دانش، مهارت ها و نگرش مورد نیاز برای پردازش اسناد مناسب را در زمان مناسب و در جای مناسب با پشتیبانی لجستیک کارآمد داشته باشد، زیرا این الزامات اولیه برای دستیابی به اهداف تجاری است. این استاد کلاسی، شرکت کنندگان را با شیوه هایی سازگار و سازگار با بهترین شیوه های بین المللی ارائه می دهد. آنها یاد خواهند گرفت که پروتکل مدیریت و توابع سفر را توسعه داده و تقویت کنند و برای تحویل یک سرویس با کیفیت بالا به همه کاربران در هزینه های موثر تر، اطمینان حاصل شود. آنها قادر به برنامه ریزی و سازماندهی مسافرت و اقامت ملی و بین المللی با کارایی خواهند بود و قادر به مدیریت افراد در هر شرایطی هستند.

مدیریت منابع انسانی استراتژیک در صنعت هتلداری (2 روز)

مدیریت منابع انسانی یک رویکرد متمایز به مدیریت استخدامی است که از طریق استراتژی استقرار نیروی کار بسیار متعهد و توانمند، با استفاده از آرایه ای از تکنیک های فرهنگی، ساختاری و پرسنلی، به دنبال دستیابی به مزیت رقابتی است. گردشگری و مهمان نوازی با توجه به سیاست ها و شیوه های مدیریت منابع انسانی بسیار متنوع است. این استاد کلاسی بهترین شیوه های HR را در صنعت مهمان نوازی و گردشگری، از جمله استخدام، آموزش و توسعه، ارزیابی، امنیت شغلی و روابط کارکنان، بررسی خواهد کرد. استاد کلاس همچنین بر اهمیت فرهنگ سازمانی و فرهنگ کشور میزبان تأکید می کند و اینکه چگونه مدیران مهمان نوازی باید خود را در محیط سازگار با محیط زیست و فرهنگ کشور میزبان سازگار کنند

مدیریت درآمد راهبردی و سرمایه گذاری بر سود (2 روز)

با استفاده از یک رویکرد استراتژیک در سطح بالاتری برای کنترل قیمت گذاری و موجودی، درآمد خط لوله خود را افزایش دهید و سود شرکت را به دست آورید. ایجاد و کنترل تقاضای مشتری، ایجاد یک استراتژی بازاریابی که بر اساس سیستم های کنترل دقیق ساخته شده است و مزایای مشخصی را نسبت به رقابت به دست آورد. همه در نتیجه افزایش فروش و سودآوری است. این استاد کلاسی بر اصول اساسی مدیریت درآمد متمرکز شده و شرکت کنندگان را با ابزار و تکنیک های پیشرفته ای که تصمیم گیری های قیمت گذاری استراتژیک را هدایت می کنند، کنترل های موجودی را تنظیم می کند و دستکاری تقاضای را تشویق می کند تا نه تنها سود را هدایت کند بلکه عملکرد کلی سازمانی را بهبود می بخشد. شرکت کنندگان دستورالعمل های پیشرفته در مدیریت درآمد دریافت خواهند کرد و مهارت های مهم صنعت و تکنیک های پیشرفته ای که توسط بهترین بازیکنان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

پایداری در مهمانداری و گردشگری (2 روز)

پایداری بر مناطق مختلف هتل ها، سالن های کنفرانس، مراکز کنفرانس، مراکز کنفرانس و رستوران ها شامل مهندسی، غذا و نوشیدنی، جلوی خانه، خانهداری، مدیریت عملیات و دیگر زمینه های خدمات تاثیر می گذارد. صنعت مهمان نوازی پایداری را در پارادایم مدیریت خود در تمام بخش ها پذیرفته است. پایداری ممکن است بخشی از مساحتی بزرگتر از مسئولیت باشد و یا بسته به نوع یا اندازه سازمان، ممکن است به صورت تمام وقت اختصاص یابد. این استاد کلاسی متعهد به تهیه شرکت کنندگان است تا موقعیت رهبری در بخش گردشگری و مهمان نوازی جهانی را به دست آورد. مهارت های شناخته شده به شرکت کنندگان داده می شود تا آنها می توانند شهروندان جهانی شوند، با استفاده از ابزارهای توسعه پایدار و یک رویکرد سه گانه پایین، به نوآوری و کارآفرینی فکر می کنند و به طور موثر ارتباط برقرار می کنند. آنها از مسائل حیاتی محیطی و اجتماعی آگاه خواهند شد و می توانند عامل تغییرات مثبت شوند.

بهداشت و ایمنی (2 روز)

بدون اقدامات ایمنی و بهداشت، سلامت انسان می تواند در معرض خطر باشد. بهداشت ایمنی شامل مدیریت مواد غذایی و روش های تمیز کردن تاسیسات می شود. این شامل مدیریت پروسه های آماده سازی غذا، پخت و پز، ذخیره سازی و خدمت و کنترل آلودگی از تجهیزات و امکانات مورد استفاده در سرویس غذا می باشد. شناخت شیوه های رفتار مناسب غذا در صنعت مهمان نوازی حیاتی است. مدیران یاد می گیرند شیوه های ایمنی ضروری غذا را اجرا کنند و فرهنگ ایمنی مواد غذایی را ایجاد کنند. این استاد کلاسی برای تدریس به شرکت کنندگان ضروری است از ایمنی مواد غذایی، میکروب شناسی مواد غذایی، اصول طراحی بهداشتی برای امکانات و تجهیزات، شیوه های بهداشت کارگری، روش های صحیح برای تمیز کردن و ضد عفونی، حفاظت از مواد غذایی و موارد دیگر. مدیران یاد می گیرند شیوه های ایمنی ضروری غذا را بیاموزند و از طریق استفاده مناسب و استفاده از بهترین شیوه ها، فرهنگ ایمنی را در سازمان خود ایجاد کنند.

چه کسی باید شرکت کند؟

مدیران ارشد هتلداری و گردشگری از هر دو بخش دولتی و خصوصی:

 • وزارتخانه های گردشگری
 • کمیسیون برای گردشگری و آثار باستانی
 • آژانس های مسافرتی
 • هتل ها، استراحتگاه ها
 • کالج های گردشگری و مهمان نوازی
 • سازمان های گردشگری و مهمان نوازی، انجمن ها و سندیکاها
 • موزه ها
 • غذا
 • شرکت های حمل و نقل
 • پارک های تفریحی
Program taught in:
انگلیسی

See 9 more programs offered by GBN Training Centre »

Last updated June 21, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
29 
تمام وقت
By locations
By date