Read the Official Description

برنامه IT

فناوری در حال پیشرفت و پیشرفت در سرعت رکورددار است. فناوری اطلاعات یک نیروی موثر بر سازمانهایی است که هر اندازه دارند. این شرکت ها باید با این محیط های در حال تغییر سریع مواجه شوند و خود را به چالش هایی که توسط نیروها به ارمغان آورده اند، تجهیز کنند. این برنامه حرفه ای را برای ایجاد یک ذهنیت استراتژیک آماده می کند، تکنیک های آنها را دقیق تنظیم می کند، درک عملکرد اصلی اصلی کسب و کار و در نتیجه عملکرد کسب و کار را بهبود می بخشد با استفاده از تکنولوژی. شرکت کنندگان اهمیت استفاده از تکنولوژی در کسب و کار برای مزیت استراتژیک و بهبود بهره وری را یاد خواهند گرفت. شرکت کنندگان مهارت و حس کسب و کار خود را توسعه می دهند و به طور موثر مدیریت تیم ها، پروژه ها و فرآیندهای را برای ارائه ارزش برتر.

تاثیر شخصی

 • کاوش در مورد چگونگی تغییر تکنولوژی های فعلی در محاسبات ابر، دستگاه های تلفن همراه، رسانه های اجتماعی و دیگر مناطق، رشد جهانی را به همراه دارد
 • تغییرات تکنولوژی را برای مزیت رقابتی تغییر می دهد
 • استراتژیک در مورد چگونگی ایجاد فرهنگ ambidextrous برای حمایت از نوآوری استراتژیک
 • روش هایی برای ایجاد قدرت شخصی و تأثیر در سازمان شما را تشخیص دهید

روش آموزش

مجموعه سری کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات GBNTC شرکتی را ارائه می دهد که یک نردبان است که می تواند در افزایش دانش یک دانش آموز از یک دوره به بعد صعود کند. هر کلاس استاد شامل: سخنرانیهای کوتاه، مطالعات موردی، تمرینات عملی، بحث گروهی، اشتراک دانش با همتایان صنعت و یک تجربه واقعی است که مستقیما به نقش و نقش شرکت کننده در سازمان مربوطه خدمت می کند. ابزارهای آموزشی مورد استفاده در توسعه این جلسات ریشه در بهترین شیوه ها دارد؛ GBNTC از نظرسنجی مدیر عامل صدا و سیمای واقعی، تحليل تأثیرات صنعت و مشاهدات بازار استفاده خواهد کرد. جلسات شرکت کننده را به چالش می کشد، عملی و آسان برای درک و قابل تحویل در زبان عربی و انگلیسی است.

طرح کلی برنامه

پیشرفته فناوری اطلاعات استراتژیک (2 روز)

این Masterclass طراحی شده است برای ارائه مدیران ارشد مالی، مدیران و حرفه ای ها با درک کلی و عمیق از مزایا و خطرات محاسبات مبتنی بر شرکت های بزرگ و اینترنت، در دستیابی به اهداف مالی، بهره وری و دیگر. این آموزش فشرده است و برای کمک به شرکت کنندگان در درک کامل هزینه ها، اقتصاد و فرصت های ارائه شده توسط سیستم های محاسبات شرکت، اینترنت، محاسبات ابری، استانداردهای باز و رسانه های اجتماعی طراحی شده است. آنها مزایا و خطرات محاسبات شرکت ها و اینترنت، در دستیابی به اهداف مالی، کارایی و دیگر اهداف را درک می کنند و می توانند برنامه ریزی کنند که چگونه سیستم های محاسباتی سازمانی کارآمد، محاسبات ابر و نرم افزار را به عنوان یک سرویس معرفی کنند.

هوش مصنوعی و تعامل انسان و کامپیوتر (4 روز)

این دوره، الگوریتمی را برای پیاده سازی عوامل محدود بر دانش محدود که در جهان شناخته شده و عمل می کنند، بررسی می کند. موضوعات عبارتند از: جستجو، یادگیری ماشین، استدلال احتمالاتی، پردازش زبان طبیعی، نمایندگی دانش و منطق.

اطلاعات کسب و کار و داده کاوی (4 روز)

این فصل شما را با دانش و مهارت های لازم برای ایجاد، کاربرد و تحقیق در سیستم های هوش تجاری کسب می کند. این سیستم های اطلاعات کامپیوتری هستند که از یک سازمان در فرآیند تصمیم گیری حمایت می کنند. بسیاری از تکنیک های مورد استفاده در این زمینه بر پایه آمار پیش بینی شده و مدل سازی ریاضی است.

مفاهیم برنامه ریزی (2 روز)

این فصل مفاهیم مدرن مفهوم مفهوم سازی و نوشتن برنامه هایی را که دانشجویان در بسیاری از دوره های علوم کامپیوتر با آن مواجه می شوند، پوشش می دهد. این دوره یک کاربرد عمیق در زمینه علوم رایانه ای پیدا کرده است. هدف از این دوره، معرفی دانش آموزان به استفاده از مفاهیم و ساختارهای مختلف برای نوشتن برنامه ها است. دانش آموزان را با مهارت ها برای انتخاب بهترین زبان برای حل یک مشکل خاص با توجه به برنامه طراحی و توسعه ارائه.

تکنولوژی Cloud Computing (3 روز)

برنامه های کامپیوتری میزبانی شده بر روی منابع مجازی پویا مجددا به عنوان خدمات در نظر گرفته می شود. برنامه های کاربردی "ابر میزبان" همکاری و غیر همکاری با توجه به هزینه، استحکام مکان / مکان، مقیاس پذیری، قابلیت اطمینان، امنیت و پایداری تحلیل می شود. معماری ابر و تجاری محلی مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیریت محتوای سازمانی (2 روز)

این استاد کلاسی طراحی شده است تا به شرکت کنندگان تمام ابزار لازم برای موفقیت جمع آوری، ذخیره، مدیریت، حفاظت و ارائه اطلاعات در حمایت از فرآیندهای کسب و کار در سازمان خود طراحی شده است. Masterclass یک چارچوب جامع برای مدیریت انواع منابع اطلاعاتی و همچنین جنبه فنی انجام این کار را فراهم می کند. در نتیجه، آن را به تعدادی از فن آوری ها و اجزای مرتبط با مدیریت دارایی های دیجیتال، مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت سند الکترونیکی و رکوردها، گردش کار و مدیریت محتوای وب مراجعه می کند. شرکت کنندگان مهارت های استراتژیک و همچنین بهترین نمونه های عملی برای اجرای عملی در محل کار خود را یاد خواهند گرفت

اصول چند رسانه ای (2 روز)

شرکت کنندگان به نظریه های چند رسانه ای مبتنی بر کامپیوتر، مفاهیم و برنامه های کاربردی معرفی می شوند. مباحث شامل نشر دسکتاپ، ابرمتدی، گرافیک ارائه، تصاویر گرافیکی، انیمیشن، صدا، ویدئو، چند رسانه ای در وب جهانی و تکنیک های تکثیر چند رسانه ای است.

ملزومات فناوری اطلاعات (2 روز)

این فصل پوشش گسترده ای از مفاهیم تکنولوژی و روندهای تحولات جاری و آینده در فن آوری اطلاعات را پوشش می دهد و اصول اساسی برای استفاده موثر از سیستم های اطلاعات مبتنی بر کامپیوتر. تاکید ویژه ای بر شبکه ها و رایانه های توزیع شده، از جمله وب جهان گستر است. موضوعات دیگر عبارتند از: سخت افزار و سیستم عامل، ابزار و فرایندهای توسعه نرم افزار، پایگاه داده های ارتباطی، امنیت و رمزنگاری، برنامه های کاربردی سازمانی و تجارت الکترونیک. دستکاری در معرض وب، پایگاه داده و ابزار رابط کاربری گرافیکی (GUI).

معرفی شبکه (2 روز)

مقدمه ای بر شبکه، مبانی شبکه های کامپیوتری را در شرایطی که دانشجویان می توانند به آسانی درک کنند، با استفاده از مفاهیم رایج برای هر روز، تجربه غیر محاسباتی، توضیح می دهد. مقدمه کوتاهی در مورد تاریخچه شبکه، زمینه را برای توضیح اینکه چگونه شبکه ها برای شرکت ها و افراد بسیار مهم است، ارائه می دهند. این دوره بر پایه اصول شبکه سازی، توضیح نرم افزار و سخت افزار است که شبکه را ممکن می سازد. البته این موضوع درک اینکه چگونه و چگونه شبکه ها کار می کنند، به جای تمرکز بر ذخیره سازی اصطلاحات و اعداد، تأکید دارد. پس از اتمام دوره، دانش آموزان قادر به انجام وظایف شبکه رایانه ای رایج مانند اتصال به اینترنت، پیکربندی اتصالات به یک ارائه دهنده خدمات اینترنت و ایجاد یک شبکه خصوصی خواهند بود. این دوره به دانش آموزان پایه و اساس آنها نیاز به شروع آموزش برای صدور گواهینامه کامپیوتر در زمینه فنی است.

مقدمه ای بر مدیریت پایگاه داده

دانش آموزان می توانند پایگاه اطلاعات ارتباطی سنتی (SQL) و زبان مدیریت اطلاعات خود را تقویت کنند. هر دوره دانش آموزان را با مهارت های پردازش اطلاعاتی مورد نیاز در بخش های فناوری اطلاعات، مالی و بازاریابی، و همچنین عملیات پایان کار در انواع مختلف شرکت های سازمانی، فراهم می کند. با برنامه حرفه ای در مدیریت داده ها، دانش آموزان درک جامع و متنوعی از اصول و ابزار پایگاه داده در جامعه اطلاعاتی امروز به دست می آورند.

مقدمه ای بر طراحی وب و گرافیک (2 روز)

در این فصل، دانش آموزان اصول طراحی و توسعه وب سایت را یاد خواهند گرفت. ما نگاهی به اصول طراحی و نحوه اعمال آن در یک محیط مبتنی بر وب، یادگیری ناوبری موثر و ارائه مطالب و نگاهی به فرآیند توسعه خواهیم داشت. ما بررسی برخی از چگونگی به، در، خارج و مشکلات کار با مشتریان و پوشش برخی از تکنیک های مدیریت سایت و مسائل مربوط به دسترسی.

معرفی سیستم عامل و سخت افزار معاصر (2 روز)

دانش آموزان اصول معماری کامپیوتر را مطالعه می کنند و یاد می گیرند از یک سیستم عامل معاصر استفاده کنند. الزامات سخت افزار، اجزای سخت افزاری، سازگاری با نرم افزار و موضوعات مربوط به نصب سیستم همراه با نصب و راه اندازی، ذخیره سازی، امنیت و تشخیص سیستم و تعمیرات پوشش داده می شود. مباحث شامل بحث در مورد روند صنعت فناوری در حال حاضر و آینده است.

برنامه های کاربردی هوشمند (Enterprise، Market Mass، Open Source) (3 روز)

توسعه نرم افزار دستگاه هوشمند با فناوری های پیشرو در بازار جرم و منبع باز بر روی دستگاه های رسانه ای، تلفن های همراه و سیستم های روباتیک پوشیده شده است. با استفاده از ابزارهای معاصر، شرکت کننده طراحی و توسعه را در دستگاه های شبیه سازی شده و واقعی "هوشمند" شامل گوشی های هوشمند، قرص ها، سنسورها، تریستورها، هواپیماهای بدون سرنشین و ربات ها در نظر می گیرد.

اداره فناوری اطلاعات (2 روز)

اداره فناوری اطلاعات در مورد تصمیم گیری در یک ساختار تکراری استوار است تا از سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات و استفاده از آن برای دستیابی به اهداف سازمان، حمایت کند. اهداف مدیریت فناوری اطلاعات برای اطمینان از سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات، ایجاد ارزش تجاری و کاهش خطرات IT است. این استاد کلاسی به شما راهنمایی لازم را جهت ارزیابی و هدایت استفاده از فناوری اطلاعات برای حمایت از سازمان ارائه می دهد. و آموختن برای نظارت بر استفاده از فناوری اطلاعات برای رسیدن به برنامه ها و هماهنگ کردن استراتژی فناوری اطلاعات با اهداف سازمانی خود.

مدیریت فناوری اطلاعات (2 روز)

مهم است که از ابزار و تکنیک های مدیریت پروژه جدید و پیشرفته در بازار رقابتی امروز مطلع شویم که تنها بهترین مدیران پروژه موفق به تکمیل تکالیف در شیوه ای به موقع، مقرون به صرفه و با کیفیت می شوند. این استاد کلاسی تئوری دانشگاهی را با تکنیک های اثبات شده از شرکت های برجسته ترکیب می کند که بینش های مهم و ابزار عملی برای مدیریت پروژه ها، اوراق بهادار و سیستم های پیچیده را ارائه می دهند. پس از اتمام این استاد کلاسی، شما قادر به نشان دادن مهارت در تمام ابزارهای مدیریت پروژه و تکنیک های نرم افزاری می باشید و دانش را در برنامه ریزی و توسعه یک طرح جامع پروژه و چرخه عمر توسعه نرم افزار بدست می آورید.

مسائل حقوقی و اخلاقی در فناوری اطلاعات (2 روز)

مسائل قانونی کنونی در فن آوری اطلاعات شامل عناصر قرارداد، سیستم های پرداخت و امضای دیجیتال، نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی، مالکیت معنوی، پرونده های تجاری و مسئولیت کیفری شامل هک شدن، تجاوز به کامپیوتر و تقلب است.

مقابله با تکنیک ها و ارزیابی خطر (2 روز)

با درک تهدیدات و آسیب پذیری در امنیت سایبری، در این شرکت Masterclass اقدامات فنی و مهارت های ارزیابی برای مدیریت تهدیدها و خطرات را توسعه می دهد. مسوولیت های فنی مانند رمزگذاری، ضد ویروس، فایروال، تشخیص نفوذ و آزمایش نفوذ مورد بحث قرار خواهد گرفت. شما همچنین مهارت های هر دو را برای انجام و درک نتایج امنیت، تهدید و ارزیابی ریسک، و نیز قادر به تفسیر یک خطر امنیتی و شروع و مدیریت یک ارزیابی خطر ساز سازمان است.

تبدیل سازمان IT شما (2 روز)

به منظور برآورده ساختن انتظارات جدید و بالاتر برای کسب و کار تعالی و تعالی مشتریان، کسب و کار ها دریافتند که خدمات فناوری اطلاعات نقش برجستهتری نسبت به این حوزه دارند - نیاز به پشتیبانی و اغلب سوخت لازم برای تغییرات تجاری است. با این وجود، با توجه به طیف وسیعی از چالش های پیچیده فناوری اطلاعات و چارچوب ها، حرکت به سمت پیشرفت در بهبود سهم خدمات فناوری اطلاعات و هماهنگ سازی کسب و کار آنها صورت گرفته است. شرکت کنندگان در این استاد کلاس، یک پارادایم جدید و اثبات شده را یاد خواهند گرفت، جایگزین دیدگاه های سنتی از فرایند فناوری اطلاعات و دستیابی به هماهنگی شدید در عملیات IT و کسب و کار خواهند شد. شما به جای یک پشتیبانی و هزینه، IT را به یک شریک استراتژیک تبدیل خواهید کرد. شما قادر خواهید بود برنامه های عملی و ساختاری را برای سازماندهی و پیروزی سریع، برای بهبود فوری ارتباط با کسب و کار، برنامه ریزی کنید.

سیستم عامل مجازی سازی (3 روز)

این دوره شامل تکنولوژی هایی است که چندین سیستم عامل را در یک سیستم فیزیکی اجرا می کند. مفاهیم مورد اشاره عبارتند از hypervisors، ماشین های مجازی، paravirtualization و لوازم مجازی. هر دو مجازی سازی سرور و دسکتاپ به طور دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت، با پوشش مختصر مجازی سازی مجازی سازی و مجازی سازی برنامه. مزایای کسب و کار، موارد کاری و پیامدهای امنیتی مجازی سازی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

درک ERP (4 روز)

یک بخش بین رشته ای در مورد مفاهیم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) برای کمک به دانش آموزان در درک ماژول های نرم افزاری یکپارچه برای اجرای تقریبا تمام فرآیندهای کسب و کار در یک سازمان. این دوره توضیح می دهد و به طور دقیق نشان می دهد که چگونه فرایندهای تجاری مانند تدارکات فروش، مدیریت تولید / مدیریت مواد، تهیه و منابع انسانی در یک بسته نرم افزاری ERP پشتیبانی می شود.

تجزیه و تحلیل آسیب پذیری و کنترل

این فصل دانش آموزان را برای جمع آوری، حفظ، ارائه و تهیه مدارک کامپیوتری و مبتنی بر شبکه به منظور تحقیقات شرکتی و اجرای قانون کیفری معرفی می کند، فعالیت هایی که نقش مرکزی متخصصان پزشکی قانونی شبکه را تعیین می کند. دانش آموزان به جرم سایبری معرفی می شوند و ابزارهایی که در اختیار آنها قرار می گیرد تا بتوانند جرم و جنایت سایبری را مورد بررسی قرار دهند.

چه کسی باید شرکت کند

 • مدیران IT
 • استراتژیستهای فناوری اطلاعات
 • مشاوران مدیریت فناوری اطلاعات
 • مدیران فناوری اطلاعات
 • متخصص آی تی
 • مدیر تجاری
 • تحلیلگر کسب و کار
 • مدیران مالی
 • مدیران عملکردی
Program taught in:
انگلیسی

See 9 more programs offered by GBN Training Centre »

Last updated June 21, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
54 
تمام وقت
By locations
By date