دوره تابستانی - آکادمی بازرگانی دوبلین

عمومی

شرح برنامه

126746_2545-20191126-101010-_DSC1412.jpg

آکادمی بازرگانی دوبلین: هنر بازاریابی دیجیتال را از بهترین های دنیا بیاموزید

موفقیت در محیط رقابتی تجارت جهانی امروز و بدون حضور دیجیتال غیرممکن است. اما آموزش کلاسیک در تجارت اغلب به عنوان یک مفهوم نظری به بازاریابی دیجیتال نزدیک می شود و بینش عملی بسیار محدودی ارائه می دهد. آکادمی تجارت دوبلین تمرکز آموزش کسب و کار را از یادگیری کتاب سنتی به تجربه عملی در دنیای واقعی تجارت تغییر می دهد. با یک هدف روشن برای دادن به کارآفرینان مشتاق مانند خودتان قدرتمندترین ابزار بازاریابی که امروزه در دسترس است: خلاقیت در دنیای دیجیتال همه جا.

آکادمی تجاری دوبلین برای کارآفرینان مشتاق

دوبلین یکی از بزرگترین سرمایه های تجاری دیجیتال در جهان است که از آن به عنوان دره سیلیکون اروپا نیز یاد می شود. با داشتن شرکت هایی مانند گوگل ، فیس بوک ، پی پال ، eBay ، لینکدین ، توییتر ، یاهو و Airbnb دفتر مرکزی اروپایی خود در اینجا ، دوبلین فرصت های زیادی برای یادگیری از بهترین ها در بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد.

آموزش تجارت برای قرن بیست و یکم

دانشکده بازرگانی دوبلین آکادمی ABC ، آموزش تجارت را با تجربه عملی دنیای واقعی تجارت تلفیق می کند. شما از بلندگوهای مهمان و کارشناسان بازاریابی دیجیتال ، که در شرکتهای برتر همکاری داشته اند ، یاد خواهید گرفت. برای تجربه نحوه برخورد با بازارهای معاصر در حال تغییر سریع ، به برخی از موفق ترین شرکت های دنیا سفر خواهید کرد. و شما با چالش هایی روبرو خواهید شد که هر کارآفرینی برای رشد و توسعه مشاغل خود باید با آن روبرو شود - یک استراتژی بازاریابی مناسب برای بازاریابی دیجیتال با استفاده از همه کانالهای معاصر و مدلهای تجاری دیجیتال تهیه کنید.

آینده شما در مدرسه تابستانی دوبلین آغاز می شود

استراتژی شما با کمک مربیان خبره ما می توانید در شرکت (آینده) خودتان استفاده کنید یا به شما کمک می کند تا گام بعدی موفقیت آمیز خود را به دنیای تجارت موجود برسانید. این دوره همچنین شامل رویدادهای شبکه برای ارتباط شما با دانشجویان دیگر و سایر شرکت کنندگان است - و ساختن آینده تجارت خود را درست در قلب سرمایه تجاری دیجیتال اروپا آغاز کنید.

126744_2545-20191126-101030-_DSC4769.jpg

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... اطلاعات بیشتر

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. اطلاعات محدود
تورنتو , مونیخ , سن خوزه , دوبلین + 3 بیشتر کمتر