اگر دوست دارید موسیقی را با استفاده از فناوری ایجاد، تولید و مخلوط کنید، این دوره تولید موسیقی 3 سطح، راهی عالی برای توسعه مهارت های خود برای کار خلاقانه یا دانشگاه است.

موسیقی را بهبود بخشید

درک خود را از نحوه عملکرد موسیقی درک کنید.

نوشتن

کارشناسی ارشد هنر ایجاد آهنگ با استفاده از DAW و آهنگ های دیگر توسط هنرمندان دیگر، کار کردن در مجموعه های کاملا مجهز Apple Mac Mac با استفاده از Logic

DJ موسیقی شما

کاوش گزینه DJ موسیقی خود را در رویدادهای زندگی می کنند.

مهارت های کسب و کار را توسعه دهید

مهارت ها را برای ارتقاء خود و موسیقی خود در صنعت دریافت کنید.

شروع به کار خود را ایجاد کنید

انتخاب این دوره تولید موسیقی 3 به شما مهارت هایی را برای رفتن به دانشگاه یا به کار خلاق می دهد.

بخش خلاق یکی از سریعترین مناطق رو به رشد اقتصاد انگلستان و یک محل عالی و هیجان انگیز است که در آن کار می کند.

این دوره تولید موسیقی می تواند منجر به:

 • مدرک خلاق در دانشگاه که در آن شما می توانید مهارت های بیشتری در آماده سازی برای کار بدست آورید. این ممکن است درجه فناوری موسیقی یا موضوع دیگری باشد که فانتزی شما را جذب می کند. شما باید هر ساله دوره را به منظور تولید امتیازات UCAS برای ورود به دانشگاه تکمیل کنید. دسترسی به FdSc در تکنولوژی صوتی و موسیقی ارائه شده است.
 • دوره ی هنرمند یك ساله دسترسی به یك جایی كه شما می توانید موسیقی خود را به سطح بعدی در آماده سازی برای كار حرفه ای ببرید.
 • اشتغال یا خود اشتغالی در صنایع خلاق. این ممکن است به عنوان یک هنرمند موسیقی یا آهنگساز باشد، یا ممکن است در منطقه دیگری از موسیقی یا صنایع خلاق باشد.
 • یک کارآفرین خلاق به عنوان یک سنگ پله به کار.

کسب تجربه صنعت

در دسترسی، خیلی بیشتر از انجام یک دوره است. شما این فرصت را دارید که تجربه دست اول از موسیقی و صنایع خلاق را تجربه کنید.

در اینجا برخی از فرصت هایی که می توانید از مزایای استفاده کنید عبارتند از:

 • رویدادها: فرصت های منحصر به فردی برای نمایش کار خود خواهید داشت. این مسابقات از یک شب باشگاه محلی به فرصت برای انجام در یک مرحله جشنواره در حوادث مانند Latitude سازمان یافته توسط شریک، جمهوری جشنواره می باشد.
 • GLUE MUSIC: Music Glue پلتفرم جهانی مستقیم برای فن آوری است که توسط 26000 هنرمند در سراسر جهان برای فروش بلیط، کالا، موسیقی و مستقیم به مخاطبان خود از یک وب سایت قابل تنظیم استفاده می شود.
 • DISTRIBEAT: مشارکت با شرکت توزیع جهانی، Distribeat، که به شما اجازه می دهد تا موسیقی خود را از طریق فروشگاه های آنلاین عمده ای از جمله iTunes پخش کنید.
 • MASTERCLASSES: دسترسی به استاد کلاسهای صنعت توسط هنرمندان ارائه شده توسط Tri-Tone و 7pm Management ترویج می دهد. اینها شما را قادر می سازد تا از نوازندگان و تهیه کنندگان راهنمایی و راهنمایی کسب کنید.
 • TWINE: همه دانش آموزان ما عضویت رایگان Twine را می گیرند، که یک پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد افراد خلاق به همکاری در پروژه ها و کسب درآمد!
 • FOCUSRITE: دسترسی به همکاری با Focusrite افتخار است. شما این فرصت را دارید که دستان خود را از بیش از 500 پوند از افزونهای صوتی رایگان Focusrite پشتیبانی کنید، که توسط کارگاه های تخصصی Focusrite پشتیبانی می شود.

دریافت گواهینامه

پس از اتمام موفقیت آمیز، یک معاینه شناخته شده دریافت خواهید کرد که می توانید به خلاقیت خلاقیت خود اضافه کنید:

 • دوسال RSL Level 3 Diploma Extended برای تمرینکنندگان موسیقی. این می تواند تا 168 امتیاز UCAS در تعرفه 2017 تولید کند.
 • لطفا توجه داشته باشید که این امتیازات UCAS برای تمایز * هستند و نمرات پایین تر امتیاز های قابل توجهی کمتر تولید می کنند.
 • دیپلم تمدید معادل سه سطح A یا یک دیپلم سطح 3 BTEC است.

مدت زمان

 • دوره تولید موسیقی 3 سطح به مدت دو سال ادامه دارد.
 • معمولا از ماه سپتامبر تا ژوئن (روز) به طور روزانه بیش از سه تا چهار روز در هفته ارائه می شود. مدت زمان تحصیل در کالج بستگی به چه جلسات اضافی انگلیسی و ریاضی است که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.
 • اگر شما در تاریخ 31 اوت 2018 در سن 18-18 سالگی و یا در ابتدای دوره تولید موسیقی خود باشید، البته اگر رایگان باشد
 • اگر شما در 19 اوت 2018 در سن 19 سالگی و یا در ابتدای دوره تولید موسیقی خود باشید، باید 4800 پوند در سال پرداخت کنید. با این حال، می توانید درخواست وام پیشرفته یادگیرنده برای پرداخت هزینه این دوره را درخواست کنید. شما فقط باید وام را پس از شروع به درآمد بیش از 25000 پوند در سال، مجبور کنید.

شرایط ورود

درخواست برای این سطح 3 موسیقی تولید دوره آسان است. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و ما با برخی از تاریخ های پیشنهادی زمانی که می توانیم جلسات بیشتری را برای بحث در مورد آن بیشتر بگذرانیم، دوباره تماس می گیریم.

 • مجموعه مهارتها: ما بیش از هر چیز دیگر علاقه و مهارت های خلاقانه خود را به ارمغان می آوریم. با این حال، شما همچنین باید نشان دهید که شما قادر به کار در سطح 3 (سطح استاندارد). برای متقاضیان مدرسه، شواهدی از پیش بینی ها و نمرات واقعی خود را که نیاز به مرجع مدرسه ای دارند حمایت خواهیم کرد. به عنوان یک راهنمای، این دوره برای تولید کنندگان / آهنگسازان با تجربه تر تولید موسیقی است. شما باید در حال حاضر با حداقل یک یا دو سیستم عامل نرمافزار آشنا باشید و ممکن است از برنامههای پیشرفتهتر مانند Logic Pro استفاده کنید. شما همچنین می توانید یک دی جی یا اجرای زنده الکترونیکی باشید. لطفا توجه داشته باشید که اگر در سنوات 31 آگوست زیر 16 سالگی ثبت نام کنید، نمی توانید ثبت نام کنید. برنامه های کاربردی از افراد زیر این سن هنوز خوش آمدید، اما به سال بعد منتقل می شود.
 • مصاحبه: شما به یک آزمون / مصاحبه دعوت می شوید. لطفا یک تظاهرات از نحوه ایجاد یک قطعه موسیقی را با استفاده از نرم افزار دیجیتال آماده کنید. اگر شما یک دی جی یا یک بازیگر الکترونیک هستید، آماده باشید تا مهارت های خود را نشان دهید و درباره میله ها، ضربه ها و سازه ها و تولید موسیقی صحبت کنید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Access Creative College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,800 GBP
در هر سال، اگر شما در 19 اوت سال 2018 در سن 19 سالگی هستید. برای دانش آموزان 16-18 ساله رایگان است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ