توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره تولید یک دوره دوساله است و تمام ارقام صنعتی و تجاری مرتبط با بخش تولید را پوشش می دهد. ساعت های ارائه شده حدود 950 است که با توجه به تولید مورد انتظار متفاوت است.

من سالم

این دوره شامل تمام ارقام صنعتی و تجاری مربوط به تولید می شود. در سال اول ما بر روی جنبه های فنی ترکیب گروه برای مجموعه تمرکز می کنیم، یا ما وظایف و ابزارهایی را برای امنیت در مجموعه و مقررات در نیروی یاد می گیریم، ما نقش " دستیار کارگردان" (به معنای ایالات متحده) را مطالعه می کنیم از وزیر امور خارجه ، محل سکونت و مدیر. علاوه بر مدیریت مجموعه و گروه، آموزش شامل مطالعه بودجه، Spoglio فیلمنامه با فیلم سحر و جادو ، و همچنین اولیه از سازمان تولید اجرایی برای معرفی برنامه سال دوم است.

دوم سال

در سال دوم، ارقام سازمان تولید، بازرس تولید، خط تولید کننده برای تولید پس از تولید، تهیه کننده اجرایی، توزیع کننده، صندوق ریزر، مدیریت حقوقی و سرپرست موسیقی مورد بحث قرار می گیرد . بنابراین ماژول های اصلی که در آن قرار داریم، مورد توجه قرار می گیرند: حسابداری برای مجموعه، مالیات، قراردادهای خاص زمینه های مختلف تولید، مدیریت مالی از طریق بودجه بندی، اعتبار مالیاتی، قرار دادن محصول ، تدارکات وجوه عمومی و خصوصی، بازاریابی و توزیع برای تولیدات ملی و بین المللی . دانش آموزان سال دوم دوره این فرصت را دارند تا به طور مستقیم از طریق کارآموزی هدفمند ارائه شده توسط مدرسه با شرکای صنعتی، بر اساس انتخاب بر اساس شایستگی و عملکرد آموزشی تجربه کنند.

پیش نیازها

 • اکثریت
 • دیپلم دبیرستان یا معادل آن
 • اجازه اقامت (برای دانشجویان خارجی)
 • دانش ایتالیایی - عالی
 • فیلم / فرهنگ تلویزیون - خوب
 • دانش ورد و اکسل - Basic
 • دانش زبان انگلیسی - عمومی
 • قابلیت کار در تیم - عالی

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی ذاتی در این دوره عبارتند از:

 • دستیار تولید
 • وزیر تولید
 • سازمان عمومی،
 • بازرس تولید
 • وزیر امور خارجه،
 • محل سکونت و مدیریت
 • صندوق ریزر
 • کامپایلر باندی
 • سرپرست موسیقی

محصول ماده

دانشجویان دوره تولید علمی ، به استثنای بعضی از دانش آموزان برای عدم حضور یا دلایل انضباطی، در انتهای دوره، نمونه هایی از 4/6 سالانه محصولات صوتی و تصویری را که در طول تمرینات ماهانه ایجاد شده است، پیدا می کنند.

این تولیدات شامل، پیگیری، طرح توالی، مبارزه، کلیپ ویدیوئی موسیقی، کمدی و داستان علمی تخیلی روی صفحه سبز خواهد بود.

مقاله مطالعه پایان سال، حداکثر 6 دقیقه و فیلم کوتاه دیپلم پایان سال دوم، حداکثر 12 دقیقه، همواره بخشی از مجموعه دانشجویی دوره می باشد که بسته به نوع تولید آنها شرکت می کند.

این است که به یک آزمون در پایان دوره، برای تصویب تولید دیپلم کوتاه ضروری پیش بینی.

زبان

البته به ایتالیایی است، اما برخی ماژول ها و / یا کلاس به زبان انگلیسی برگزار می شود.

فعالیت های عملی

این دوره شامل دروس آموزش شی درایو سواد ورزش از ماه؛ اعمال بر روی مجموعه ای و در تعطیلات آخر هفته؛ چشم انداز و درس مهم از تمرینات به پایان رسید.

پرسش و پاسخ

درس و فرکانس

چه زمانی شروع دوره و زمانی که آنها را به پایان؟

دوره های RFA در ماه اکتبر و در پایان ممکن است شروع؛ ماه های ژوئن و ژوئیه می تولیدات پایان سال که در آن همه دانش آموزان تقسیم توسط خدمه برگزار شد.

حضور الزامی است؟

بله، دوره های RFA دارند حضور اجباری هر روز. کیفیت فرکانس یک پارامتر مهم است که کمک می کند تا آکادمی به انتخاب و شناسایی دانش آموزان شایسته ترین است.

من درس های عملی در طول دوره انجام دهد؟

بله، Roma Film Academy با هدف آموزش دانش آموزان در دو مرحله است: سواد و فنی در سال اول، با توجه به ژانرها و زبان. روش آموزش در درجه اول بر روی تکنیک های عملی و مفاهیم نظری از طریق سخنرانی در مجموعه، تمرینات ماهانه، مقالات مطالعه و فیلم کوتاه دیپلم است.

وقتی درس و در چه زمانی است؟

کلاس ها از دوشنبه تا جمعه با حداقل یک جلسه در روز، تا دو روز تغییرات و یک هفته آخر در هر ماه از تولید برگزار می شود. درسها را می توان از 9.30 تا 18.30 برنامه ریزی کرد، تولید ماهانه در مجموعه زمان ها و زمان های مختلفی را ارائه می دهد که از زمان های مختلف در تقویم های آموزشی گزارش می شود.

کجا درس می کنید؟

کلاس ها در کلاس های درس در استودیو چینهچیتا و تئاتر کشی برگزار Roma Film Academy . درس خاص به جای گیرد به طور مستقیم در محل شرکای انتخاب با مدرسه است. ماهانه تولیدات آموزشی و در پایان سال، در نهایت، در محل شناسایی از زمان به زمان توسط دانش آموزان با توجه به نوع پروژه برگزار شد.

به چه زبانی دوره است؟

دوره های علمی در ایتالیایی برگزار شد، بنابراین برای دانشجویان خارجی یک سطح از دانش پایه مورد نیاز است. همه دانش آموزان مورد نیاز دانش پایه از زبان های انگلیسی، آنجا که برخی از ماژول های درس به زبان انگلیسی می باشد.

آیا من می توانم دوره بیشتر شرکت به طور همزمان؟

شماره طرح دو ساله آموزشی Roma Film Academy تعداد قابل توجهی از ساعت اختصاص داده شده به سخنرانی های میان رشته ای و یا کلاس های مشترک، که در آن دو یا چند کلاس با هم می شوند. برخی از روزها، همچنین شیفت کلاس دو ارائه، پس از آن امکان پذیر نمی باشد برای حضور در دو دوره به طور همزمان.

می توانید دوره را تغییر دهم؟

بله. چهار هفته اول دوره، آماده سازی هستند: همه سال اول لازم است که درس های همه دوره های دانشگاهی RFA را در نظر بگیرند. این دوره به سواد عمومی در بخش ها، تجهیزات فنی و سلسله مراتب اختصاص داده شده است، و برای روشن کردن ایده ها برای کسانی که تصمیم به انتخاب آن ندارند، تصمیم گیری می شود. در پایان دوره مقدماتی، ممکن است البته تغییر کند.

معاینات، آزمایش و یا چک در طول سال وجود دارد؟

بله. دوره ما تست و آزمون های آموزشی است. این، همراه با مته ماهانه، با مقالات تا پایان سال اول و پارامترهای انضباطی، جنبه های اصلی که قضاوت دانشگاهی را تشکیل می دهند، برای ورود به سال دوم مفید هستند. در پایان سال دوم، علاوه بر این، وجود خواهد داشت که امتحان نهایی تصویب دیپلم فیلم کوتاه تعیین می کند.

پذیرش

الزامات اساسی به ثبت نام برای یک دوره چیست؟

الزامات پایه ای برای تمام دوره های تحصیلی سن دارند، دیپلم دبیرستان، یک مهارت بالا و آگاهی از زبان ایتالیایی، فرهنگ فیلم خوب و یک دانش پایه از زبان انگلیسی.

به عنوان الزامات مورد نیاز برای هر دوره ارزیابی می شود؟

شرایط لازم در طول آزمون ورودی، که تعیین سطح شروع هر نامزد ارزیابی شده است. با این حال، مدرسه حق را به انجام در طول مدت دو سال، در صلاحدید خود، چک بیشتر به منظور نظارت بر پیشرفت هر دانش آموز محفوظ است.

آزمون ورودی و چه مدت است؟

تست پذیرش حدود 30 دقیقه طول می کشد و ابزار استفاده شده توسط مدیر منابع انسانی و معلم برای تعیین سطح شروع هر نامزد است. مصاحبه نیز مفید است برای درک آنچه که نگرش و انگیزه نامزد است. نامزدهای که شرایط لازم را طبق اختیار مدرسه برآورده نمی کنند، نامناسب می باشند. مصاحبه رایگان است و به ثبت نام متصل نیست. شما می توانید یک یا چند آزمون ورود را با استفاده از فرم های مناسب رزرو کنید.

من تجربه در صنعت فیلم / تلویزیون برای دسترسی به دوره RFA دارند؟

شماره برای دسترسی به دوره های RFA لازم است به یک آموزش فنی / هنری در آغاز دو سال گذشته به عنوان ارائه آموزش شامل سواد آموزی برای هر بخش.

من باید برای آماده سازی مواد را تست ورودی؟

لازم نیست به مواد تولید شده است، اما شما می تواند و باید به هنگام تست ورودی بالقوه مواد حال حاضر ساخته شده خود را (به عنوان مثال. کلیپ ویدئو، کوتاه، داستان کوتاه، شعر، نمونه کارها عکاسی، طرح، کتاب، عصاره اسکریپت و مانند آن ). مواد باید در یک رسانه USB یا هارد دیسک فرمت برای مک به ارمغان آورد؛ او خواهد بود که معلم برای انتخاب آنچه به تماشای میان مطالب ارائه شده در این مرحله از آزمون ورودی.

اگر من می خواهم به ثبت نام در کلاس بازیگری، من باید به صورت یک محاکمه؟

حتی برای این دوره از بازیگری این است که آزمون ورودی منحصر به فرد انتظار می رود. معلم ممکن است، در اختیار آن، نیاز به خواندن یک متن خاص و یا سوالات بیشتر مفید را در نظر بگیرید سطح شروع. وجود دارد، با این حال، نیاز به آماده سازی مواد خاص.

آیا من می توانم به طور مستقیم در سال دوم ثبت نام کنم؟

برای برخی از دوره های شما می توانید به طور مستقیم در سال دوم پس از گذراندن آزمون ورودی ثبت نام.

نامه انگیزه که من قبل از آزمون ورودی من فرستاده است؟

نامه انگیزشی یک سخنرانی کوتاه است که یک کاندیدر می نویسد توضیح می دهد که چرا تصمیم گرفته است خود را برای یک دوره تحصیلی خاص پیشنهاد دهد، اهدافش چیست، چه چیزی باعث انگیزه او برای تصمیم گیری برای حضور در آکادمی است، که از آن تجربیات هر بخشی، چه مطالعاتی انجام داده است، چند زبان صحبت می کند و چرا احساس می کند که مناسب است تا بخشی از این دوره باشد. نامه باید از یک صفحه واحد باشد، احتمالا در یک "پوشه"، یا 1800 حرف از جمله فاصله و ذخیره شده در قالب PDF. زیر باید همیشه وارد شود: محل، تاریخ، اطلاعات شخصی نامزد، یعنی نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس ایمیل؛ از سوی دیگر، رضایت به پردازش اطلاعات شخصی که با اشاره به فرمان قانونگذاری 196/2003 به روز می شود، باید نشان داده شود.

ثبت

چگونه می توانم شما ثبت نام دارید؟

برای ثبت نام در دوره های آکادمیک دوره دو ساله 2018/20 لازم است که آزمون ورودی، رایگان و ثبت نام نکنید. شما می توانید آزمون پذیرش را با استفاده از فرم در یکی از جلسات نشان داده شده توسط Roma Film Academy رزرو کنید. امتحان ورودی در زمان های دیگر امسال امکان پذیر نیست و هر جلسه هزینه ثبت نام متفاوت دارد. پس از دریافت نتیجه آزمون، اگر واجد شرایط هستید، دبیرخانه به شما می گوید که برای ثبت نام باید چه کار کنید.

ثبت نام چیست؟

ثبت نام پرداخت هزینه لازم برای تأیید محل خود در کلاس است و فقط در سال اول پس از موفقیت موفق در پذیرش آزمون پرداخت می شود. هزینه ثبت نام بسته به جلسه ای که در آن ثبت نام کرده اید متفاوت است و حتی اگر قصد ادامه تحصیل در این دوره را نداشته باشید غیر قابل جبران است. پس از دریافت نتیجه مثبت آزمون پذیرش، می توانید پس از دریافت دستورالعمل های دبیرخانه، هر دو در سایت و آنلاین ثبت نام کنید.

تاریخ و مهلت است که توسط آن به ثبت نام چیست؟

ثبت نام از آوریل تا سپتامبر 2018 باز است. هزینه پرداخت می شود بسته به جلسه ای که در آن ثبت نام می کنید متفاوت است. به یاد داشته باشید که اگر آزمون ورودی خود را در ماه مه و واجد شرایط دریافت کنید، می توانید بعدا ثبت نام کنید؛ با این حال شما مجبور به پرداخت هزینه ثبت نام مورد انتظار در آن ماه است. برای درخواست ثبت نام که از اوت به بعد وارد می شود، مدرسه حق تنظیم تست های پذیرش را فقط برای دوره هایی که هنوز در دسترس هستند.

در پایان سال اول آنها به طور خودکار در دوم ثبت نام؟

در پایان سال اول دبیرخانه ارسال می کند دانش آموزان اشکال مورد نیاز برای ورود به سال دوم اعمال می شود. پذیرش درخواست بستگی به مسیر گرفته شده در سال اول، ارزیابی نهایی معلمان و هر گونه اقدامات انضباطی و یا اداری. دانش آموز، بنابراین، تصمیم به پایان مطالعات آنها در سال اول گرفتن تنها یک گواهی حضور و در نتیجه نمی ملزم به پرداخت خط از سال دوم.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما عضو هستید؟

داشتن موفقیت در آزمون ورودی، دبیرخانه اشکال به اشتراک می فرستد. هنگامی که به عقب فرستاده فرم تکمیل شده، رسما یک دانش آموز RFA هستند. برای کامل عمل، شما خواسته می شود برای ارسال برخی از اسناد، زمان و نحوه مشخص شده توسط وزیر امور خارجه:

 • کپی از گواهی از دیپلم دبیرستان؛
 • 2 عکس گذرنامه، یک چاپ و دیجیتال به ارسال از طریق پست الکترونیکی؛
 • مهر به ارزش € 2.00؛
 • کپی از کد مالیاتی؛
 • گواهی سلامت خوب (فقط برای دوره در بازیگری).

برای دانشجویان خارجی آن نیز مورد نیاز است:

 • صدور گواهینامه گواهی موضوع ویزا تحصیل در ایتالیا سفارت و یا کنسولگری به دست آمده در کشور محل اقامت خود.

چقدر یک دوره RFA می کند؟

قیمت دوره های به طور مستقیم در کارت دوره خاص نشان داد.

این مدرسه دارای حداکثر تعداد دانش آموزان در هر کلاس؟

بله. هر سال در آکادمی حداکثر تعداد دانش آموزان در هر کلاس با توجه به نامزدها در نظر گرفته مدیریت زنجیره مناسب و عرضه تعریف می کند. به این ترتیب، همه دانش آموزان آموزش و پرورش با مشخصات بالا به لحاظ تدریس توزیع، فضا و تجهیزات تضمین شده است. تعداد کرسی های موجود برای ثبت نام در سال اول و برای یکی از مستقیم در سال دوم به طور مستقیم در کارت کلاس مشخص شده است.

مسیر دانشگاهی

در طول دو سال آکادمی اجازه می دهد تا به من برای انجام کارآموزی.

نشانه ای از مدرسه است تا خود را وقف ظرفیت کامل در فرکانس دوره ها و فعالیت های تولید در طول دوره از دوره دوساله. در موارد استثنایی و یا برای فعالیت های مهم است، آکادمی دوره های کارآموزی / کارورزی تصویب در طول دوره، اگر چه نه در خط با آموزش ارائه شده است.

آیا من می توانم ترکیب کار من با فرکانس در آکادمی؟

آکادمی تعهد همه جانبه است: سخنرانی ها، جلسات مستقل و گروه کار، تهیه پروژه های رویداد ماهانه و ویژه، پر کردن معمول دانشجوی RFA. E 'می تواند در برنامه های فوق برنامه کار می کنند، با این حال، هر غیبت به دلایل مربوط به کار باشد قابل توجیه نیست.

به عنوان پشتیبانی از آکادمی در ورود به دنیای کار می کند؟

RFA زیر دانش آموزان خود تا زمان فارغ التحصیلی و همچنان به نظارت بر آنها بعد از. بسته به ویژگی های خاص که دانش آموز به بیش از دو سال توسعه یافته، حرفه ای به دست آورد و شایستگی هر دانش آموز، به کارنامه مدرسه مشخصات دانش آموز و یا فارغ التحصیل به معرفی محصولات و مشاغل حرفه ای است. ورود مستقیم در مدار حرفه ای تضمین شده نیست حتی بیشتر از آن اگر یکی از استانداردهای فنی و یا اخلاقی است در نظر مدرسه راضی نمی کند.

آیا من می توانم برای آکادمی کار می کند؟

بله. اغلب اتفاق میافتد که یک دانش آموز سابق دیپلم و یا دستیار برای بخش های آموزشی و یا فنی RFA شود. حرفه ای، برتری، قابلیت اطمینان و برنامه درسی به طور کلی دانش آموز سابق پارامترهای مهم در انتخاب همکاری.

چه اثبات کار را به پایان دوره را دریافت کنم؟

دانش آموزانی که با موفقیت کامل دوره مطالعه نشان داده شده با مدرسه، به دست آمده از انتشار از دیپلم کارشناسی ارشد. در مورد ترک این دوره و یا تعلیق دانش آموز از درس، آنها تنها صادر خواهد شد گواهی نشان داد در مقررات مدرسه.

چگونه می تواند تبدیل به یک "RFA سفیر"؟

به "سفیر" (یا سفیران) فارغ التحصیلان که در مدرسه کار می پیشنهاد رویداد ها یا فعالیت در خارج از آموزش و انجام کار تدریس خصوصی نسبت به دانش آموزان مدرسه است. در پایان تحصیلات خود را شما می توانید به دفتر وزیر برای یک کار انتقال به تبدیل شدن به یک "سفیر". اگر مدیریت معتقد است که شما باید تمام نیازها از آکادمی، شما می توانید "سفیر" تبدیل و لذت بردن از مزایای مربوط به این شکل.

آیا من می توانم در فعالیت های RFA شرکت حتی زمانی که من البته من به پایان رسید؟

بله، آکادمی تماس خود را در پایگاه داده برای طرح های evidenziarti، حوادث، موارد و یا فرصت های تجاری بسته به مدرک تحصیلی خود را حفظ خواهد کرد. نگه دارید تا تاریخ به طوری که تماس در برقراری ارتباط به دبیرخانه ایمیل و تلفن.

برنامه آموزش در:
ایتالیایی
Roma Film Academy

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Roma Film Academy »

آخرین به روز رسانی April 4, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,500 EUR
- در هر سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date