توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اگر دوست دارید موسیقی را با استفاده از تکنولوژی ایجاد، تولید و مخلوط کنید، این دوره تکنولوژی Music Technology Level 2 یک راه عالی برای شروع مهارت های خود است.

موسیقی را بهبود بخشید

درک خود را از نحوه عملکرد موسیقی درک کنید.

نوشتن

شروع به نوشتن آهنگ های خود را با استفاده از DAW و ترتیب آهنگ توسط هنرمندان دیگر، کار در لوازم منزل کاملا مکمل Apple Mac با استفاده از منطق.

MIX زنده

تنظیم و ترکیب صدا در هر دو تنظیمات زنده و استودیو.

مهارت های کسب و کار را توسعه دهید

درباره کار در صنعت موسیقی بدانید.

شروع به کار خود را ایجاد کنید

انتخاب این دوره 2 تکنولوژی موسیقی آغاز سفر شما به صنایع خلاق است.

بخش خلاق یکی از سریعترین مناطق رو به رشد اقتصاد انگلستان و یک محل عالی و هیجان انگیز است که در آن کار می کند.

این دوره آموزشی موسیقی می تواند منجر به:

 • توسعه مهارت های بیشتر در سطوح 3 تولید موسیقی و یا دوره های مهندسی صدا یا دیگر دوره های سطح 3.
 • اشتغال یا خود اشتغالی در صنایع خلاق (برای بیش از 18 سال). این ممکن است به عنوان تولید کننده موسیقی یا مهندس صدا باشد، یا ممکن است به یک منطقه دیگر از موسیقی یا صنایع خلاق تبدیل شود.
 • یک کارآفرین خلاق به عنوان یک سنگ پله به کار.

کسب تجربه صنعت

در دسترسی، خیلی بیشتر از انجام یک دوره است. شما این فرصت را دارید که تجربه دست اول از موسیقی و صنایع خلاق را تجربه کنید.

در اینجا برخی از فرصت هایی که می توانید از مزایای استفاده کنید عبارتند از:

 • رویدادها: فرصت های منحصر به فردی برای نمایش کار خود خواهید داشت. اینها از یک قهرمان محلی تا فرصت برای انجام در مرحله جشنواره در حوادثی مانند Latitude که توسط همکار، جمهوری جشنواره برگزار می شود، می باشد.
 • GLUE MUSIC: Music Glue پلتفرم جهانی مستقیم برای فن آوری است که توسط 26000 هنرمند در سراسر جهان برای فروش بلیط، کالا، موسیقی و مستقیم به مخاطبان خود از یک وب سایت قابل تنظیم استفاده می شود.
 • DISTRIBEAT: مشارکت با شرکت توزیع جهانی، Distribeat، که به شما اجازه می دهد تا موسیقی خود را از طریق فروشگاه های آنلاین عمده ای از جمله iTunes پخش کنید.
 • MASTERCLASSES: دسترسی به استاد کلاسهای صنعت توسط هنرمندان ارائه شده توسط Tri-Tone و 7pm Management ترویج می دهد. اینها شما را قادر می سازد تا از نوازندگان و تهیه کنندگان راهنمایی و راهنمایی کسب کنید.
 • TWINE: همه دانش آموزان ما عضویت رایگان Twine را می گیرند، که یک پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد افراد خلاق به همکاری در پروژه ها و کسب درآمد!
 • FOCUSRITE: دسترسی به همکاری با Focusrite افتخار است. شما این فرصت را دارید که دستان خود را از بیش از 500 پوند از افزونهای صوتی رایگان Focusrite پشتیبانی کنید، که توسط کارگاه های تخصصی Focusrite پشتیبانی می شود.

دریافت گواهینامه

پس از اتمام موفقیت آمیز، یک معاینه شناخته شده دریافت خواهید کرد که می توانید به خلاقیت خلاقیت خود اضافه کنید:

 • یک ساله RSL Level 2 Diploma for Practitioners Music.
 • دیپلم سطح 2 معادل تقریبا 4 نمره GCSEs 4-9 است.

مدت زمان

 • دوره 2 فناوری موسیقی طول می کشد یک سال.
 • معمولا از ماه سپتامبر تا ژوئن (روز) به طور روزانه بیش از سه تا چهار روز در هفته ارائه می شود. مدت زمان تحصیل در کالج بستگی به چه جلسات اضافی انگلیسی و ریاضی است که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.
 • اگر در اوایل ماه اوت 2018 در سن 16 تا 18 سالگی و یا در ابتدای دوره تکنولوژی موسیقی خود هستید، البته اگر رایگان باشد
 • اگر شما در سن 31 سالگی 19 سالگی در سن 19 سالگی، هزینه های دوره به ترتیب زیر است:
 • رایگان برای 19-23s اگر شما صلاحیت قبلی سطح کامل 2 را ندارید. *
 • رایگان برای 19-23 سال اگر شما بیکار هستید و در حال حاضر دارای سطح کامل 2 صلاحیت. *
 • اگر شما بیکار هستید، 24 ساله رایگان هستید، آیا شما در حال حاضر دارای رتبه 2 کامل یا نه هستید؟
 • 19-23 ساله می تواند در صورت مشارکت و همکاری در سطح بالاتری از سطح 2 ((شما 1800 پوند) پرداخت می کنید)، مگر اینکه شما درآمد کمتر از 15،736.50 پوند داشته باشید، پس رایگان است.
 • 24 اگر شما مشغول به کار هستید (اگر 1800 پوند بپردازید)، می توانید با هم مشارکت کنید، مگر اینکه شما درآمد کمتر از 15،736.50 پوند داشته باشید و سپس رایگان است.
 • * سطح 2 کامل 5 GCSE در نمرات A * -C یا 9-4 یا معادل آن است.

شرایط ورود

درخواست برای این سطح 2 تکنولوژی موسیقی آسان است آسان است. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و ما با برخی از تاریخ های پیشنهادی زمانی که می توانیم جلسات بیشتری را برای بحث در مورد آن بیشتر بگذرانیم، دوباره تماس می گیریم.

 • مجموعه مهارتها: ما بیش از هر چیز دیگر علاقه و مهارت های خلاقانه خود را به ارمغان می آوریم. با این حال، شما همچنین باید نشان دهید که شما قادر به کار در سطح 2 (استاندارد GCSE). برای متقاضیان مدرسه، شواهدی از پیش بینی ها و نمرات واقعی خود را که نیاز به مرجع مدرسه ای دارند حمایت خواهیم کرد. به عنوان یک راهنمای، این دوره تکنولوژی موسیقی برای تولید کنندگان و آهنگسازان با برخی از مهارت ها و تجربه است. شما احتمالا تجربه ایجاد آهنگ را با استفاده از یک یا دو نوع نرم افزار مانند Ableton، Reason، Cubase یا FL Studio دارید. شما ممکن است تجربه صدای زنده در کنسرت ها و جشنواره های کوچک داشته باشید. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما در سن 31 سالگی زیر 16 سالگی ثبت نام نکنید، نمی توانید ثبت نام کنید. برنامه های کاربردی از افراد زیر این سن هنوز خوش آمدید، اما به سال بعد منتقل می شود.
 • مصاحبه: شما به یک آزمون / مصاحبه دعوت می شوید. لطفا آماده صحبت در مورد چگونگی ایجاد یک قطعه موسیقی با استفاده از نرم افزار دیجیتال، و یا چگونه شما مخلوط زنده و یا استودیو صدا. اگر شما یک دی جی یا یک بازیگر الکترونیک هستید، آماده باشید تا مهارت های خود را نشان دهید و درباره میله ها، ضربه ها و سازه ها و تولید موسیقی صحبت کنید.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Access Creative College »

آخرین به روز رسانی July 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
Price
1,800 GBP
مؤسسات آموزشی می توانند همکاری کنند دوره ای برای گروه های خاصی از دانشجویان آزاد است. توضیحات دوره را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
ژوئن 30, 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 30, 2019