توضیحات رسمی را مطالعه کنید

oxford

بررسی اجمالی

تصور کنید که خودتان در کلاس درس نشسته اید، گوش دادن به استاد خود را در مورد نمایشنامه های شکسپیر و یا سیاست های وینستون چرچیل. اما شما در دانشگاه خانه نیستید - در انگلستان یاد می گیرید که این شخصیت های مشهور زندگی می کنند. این شانس شما برای تحصیل در یکی از مشهورترین دانشگاههای جهان است: دانشگاه آکسفورد.

برنامه ما به شما این امکان را می دهد که به طور مستقیم در کالج سنت کاترین، یکی از 38 دانشکده خودگردان که با هم دانشگاه آکسفورد را تشکیل می دهند، ثبت نام کنید. طبق گفته آموزش عالی Times، در سال 2013، دانشگاه آکسفورد به عنوان بهترین دانشگاه جهان در جهان رتبه چهارم را کسب کرد.

لذت بردن از تحصیل در یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان آموزش در اینجا در برخی از فرم ها در اوایل سال 1096 وجود داشته است. امروزه، آکسفورد دارای بیش از 21،000 دانش آموز است که بیش از 140 ملیت در آن دانشجو حضور دارند و یک جایگاه مشهور یادگیری و سنت. دانشجو در دانشگاه آکسفورد متنوع است و همچنین استادانش - حدود 40 درصد از کارکنان دانشگاهی آنها شهروندان کشورهای دیگری غیر از انگلستان هستند.

شما فرصت حضور در کالج سنت کاترین برای ترم پاییز، دوره بهار / تابستان یا سال تحصیلی کامل دارید. سنت کاترین مانند همه کالج های آکسفورد از سیستم آموزشی آموزش استفاده می کند. این به شما این امکان را می دهد که یک دوره بسیار شخصی از مطالعه را بر اساس دوره های قبلی در موسسه خانه و منافع علمی خود انتخاب کنید. شما با یک معلم به صورت منظم، به تنهایی یا با یک دانش آموز دیگر، ملاقات می کنید تا درباره کار نوشته شده برای هر جلسه بحث کنید. این آموزش ها توسط سخنرانی ها تکمیل شده است.

آکسفورد کلاس شما خواهد بود لذت بردن از زندگی فکری و اجتماعی پر جنب و جوش که آکسفورد باید ارائه دهد. کاوش ساختمان های سنگی و کالج های کلاسیک که در مرکز مرکز شهر قرار دارند، کاوش کنید. دانستن دانشکده ها و دانش آموزانی که از سراسر جهان آمده اند تا در این شهر زیبا زندگی و کار کنند.

ما می خواهیم شما در آکسفورد در خانه احساس کنید، بنابراین ما هر کاری که می توانیم انجام دهیم، به شما کمک می کنیم که در شهر زندگی کنید. از مسکن تا رویدادهای فرهنگی، کار ما این است که اطمینان حاصل کنید که بهترین و معتبر ترین تجربه در خارج از کشور ممکن است تجربه کنید.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad لندن
 • شهر: آکسفورد
 • کشور: انگلستان
 • اعتبار برنامه: پاییز: 15؛ بهار / تابستان: 24؛ سال تحصیلی: 36-39
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

6 سپتامبر - 5 دسامبر

بهار 2019

اوایل ژانویه - اواسط ماه ژوئن

مهلت مقدماتی آینده:

مهلت درخواست گذشت

دانشگاهیان

مأموریت IES Abroad ساده است: برای ارائه بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور، که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل ما با کالج سنت کاترین در دانشگاه آکسفورد همکاری کردیم. با توجه به شدت تحصیلات دانشگاهی این برنامه، 3.85 GPA (از 4.0) مورد نیاز است.

دوره پایه و پایه تحصیلی دانش آموزان سال تحصیلی

از آنجا که دوره پاییز سنت کاترین در ماه اکتبر آغاز می شود، دانش آموزان دوره پاییز و سال تحصیلی، زمان خود را در آکسفورد با دوره سه هفته ای در مرکز IES Abroad لندن قبل از شروع دوره سنت کاترین مکمل می کنند. آنها در این زمان در یک محل اقامت زندگی می کنند. دانش آموزان سه اعتبار IES Abroad را برای این دوره دریافت خواهند کرد که آنها را برای سیستم دانشگاهی منحصر به فرد مورد استفاده در آکسفورد آماده می کند. دانش آموزان 12 کاردانی در آکسفورد و سه اعتبار برای دوره IES Abroad در لندن دریافت می کنند. دوره پیش دوره یک نسخه متمرکز و تخصصی از هر دوره در نمونه کارهای IES Abroad به فرد IES Abroad لندن از انتخاب شما خواهد بود.

کالج سنت کاترین

کالج سنت کاترین، که سنگ پایه آن توسط مجلس اعلیحضرت ملکه در تاریخ 4 نوامبر 1960 توسط دو تن از دانشجویان نخستین دانشجویان آن دو ساله استقبال شد. گرچه سنت کاترین جوانترین کالج در آکسفورد است، همچنین یکی از بزرگترین دانشجویان 450 دانشجوی کارشناسی و 160 دانشجوی کارشناسی ارشد و همچنین 70 دانشجویان و استادان است. علاوه بر دانشگاهیان رسمی خود، سنت کاترین به خاطر فرصت های فوق العاده اش در موسیقی، درام و ورزش شناخته شده است و به عنوان یکی از کالج های دوست داشتنی و باز در آکسفورد شناخته می شود. این کالج طراحی شده بود تا بازتاب مدرن کالج سنتی آکسفورد باشد. در قلب کالج چهار دیواری مستطیلی قرار دارد که طرفهای آن توسط اتاق های دانشجویی ساخته شده است که در قالب "پله" متعارف آکسفورد ساخته شده اند و پایه های آن شامل سالن غذاخوری و کتابخانه است. این امکانات همچنین شامل یک اتاق بزرگ اتاق نشیمن با اتاق نشیمن، اتاق تلویزیون و اتاق بازی، تئاتر کوچک و خانه موسیقی است. دادگاه اسکواش، اتاق وزن و خانه پانچ نیز در محل حضور دارند. شما همچنین می توانید از boathouse و زمین های بازی برای راگبی، فوتبال و هاکی روی زمین در نزدیکی استفاده کنید.

دوره های آموزشی

دانشجویان تحصیل در خارج از کشور معمولا به یک یا گاهی دو واحد علمی اعطا می شوند و سپس دوره های مربوط به این و / یا سایر ادارات را انتخاب می کنند. سنت کاترین دارای طیف گسترده ای از رشته ها است. دانشجویان IES Abroad دوره های آموزشی مانند:

 • معرفی رومیان به قانون خصوصی
 • انقلاب آمریکا
 • ادبیات انگلو نورمن
 • اقتصاد رفتاری
 • فلسفه ذهن
 • نمایشنامه شکسپیر
 • نظریه و آمار ریاضی
 • نظریه اخلاقی
 • شاهکارهای اروپایی از رنسانس و باروک در گالری تصویری کریستوچر
 • تمدن اسلامی / عصر طلایی
 • تصور کردن فرهنگ دموکراتیک دوکچویل
 • جیمز جویس
 • تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان
 • نوروفیزیولوژی
 • وینستون چرچیل - زندگی و بار او
 • ادبیات مجازی دولت ویکتوریا
 • عقاید مذهبی جنسیتی
 • جنگ ویتنام با توجه به اقتصاد جنگ سرد در حکومت جهانی
 • فیلمهای وودی آلن

محیط علمی آکسفورد

تحصیلات دانشگاهی در سنت کاترین بر اساس سیستم آموزشی است. به طور معمول، شما هر هفته دو جلسه سخنرانی برای هر کلاس و یک آموزش یا جلسه گروه کوچکی دارید که انتظار می رود لیستی از خواندن و موضوعات را برای بحث و گفتگو آماده کنید. پیش بینی می شود که شما علاوه بر کلاس درس، آزمایشگاه و ساعت های آموزشی نیز میزان قابل توجهی از مطالعات مستقل را در اختیار شما قرار می دهد. با توجه به شدت تحصیلات دانشگاهی این برنامه، 3.85 GPA (از 4.0) مورد نیاز است. سنت کاترین گاهی متقاضیان با GPA کمی کمتر از 3.85 را شامل می شود که شامل مجموعه ای استثنایی از مقالات یا بیانیه ای شخصی و قانع کننده است. سنت کاترین متقاضیان با GPA کمتر از 3.7 را در نظر نمی گیرد. با استفاده از منابع موجود، شما تحت نظارت گسترده ی یک معلم در خواندن و تحقیق مستقل مستقل شرکت می کنید. جلسات آموزشی شما نیاز به بحث در مورد خواندن و مقالات هفتگی خود دارید. این روش مهارت های یادگیری ارزیابی انتقادی و سازماندهی ایده ها را تشدید می کند. شما توسط همان معلمین آموزش داده شده، به همان شیوه، و به همان استانداردهای دانشجویان متشکل از آکسفورد برگزار می شود.

مشاوره

اگرچه شما مستقیما در یکی از دانشگاه های همکار ما ثبت نام می کنید، چیزی است که IES Abroad می خواهد بدانید: اگر شما به ما نیاز داشته باشید، ما برای شما هستیم.

مشاوره

انتخاب و مستمر ثبت در دوره های خارج از کشور می تواند گیج کننده و غریب باشد. به همین دلیل است که ما پیشاپیش مشاوره ای که به نیازهای شما نیاز داریم پیشنهاد می کنیم. هدف ما ارائه پشتیبانی و راهنمایی در طول درخواست و روند ثبت نام شما است. اما خدمات مشاوره ما در آنجا متوقف نمی شود. در حالی که شما در آکسفورد هستید، کارکنان ما در لندن برای کمک به انتقال به خانه جدید شما در دسترس هستند.

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی ما IES Abroad مستقیم دانشجویان به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیل خود را در خارج از کشور به عنوان به طور موثر و هموار که ممکن است. ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور یک ماجراجویی است، و گاهی اوقات ممکن است به کمک نیاز داشته باشید یا فقط کسی صحبت کند، به همین دلیل کارکنان ما برای شما در آنجا خواهند بود. سنت کاترین است که به شما در پیدا کردن معلمان که به بهترین وجه اهداف دانشگاهی و شخصی خود را مطابق با اهداف خاص، و این یک تجربه یادگیری واقعا منحصر به فرد و بی نظیر است. اعضای کارکنان در سنت کاترین، شما را با یک معلم پیش از پذیرفتن شما، بر اساس منافع که در هنگام درخواست به برنامه نشان دادید.

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که وقتی شما آکسفورد را ترک کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

بلوک های اقامت - در محوطه دانشگاهی در یک اتاق یا اتاق دو نفره با امکانات مشترک. هر جا که امکان دارد، IES Abroad و سنت کاترین تلاش می کند دانش آموز سنت کاترین را به عنوان هم اتاقی جفت کند اگر شما یک اتاق دو نفره را انتخاب کنید. تمام اتاق ها دسترسی به اینترنت دارند. شما به امکانات آشپزخانه اصلی دسترسی دارید و کالج دارای سالن غذاخوری در محوطه دانشگاه است که در طول هفته غذا می دهد. هنگامی که شما وارد می شوید، کارت شناسایی عکس پرداخت می کنید که هر زمانی که غذا می خورید و شما می توانید در طول مدت آن اضافه کنید، پرداخت می شود. شما مسئول بارگیری پول بر روی کارت خود هستید و وعده های غذایی در هزینه برنامه گنجانده نشده است. مثل همه کالج های آکسفورد، صبحانه، ناهار و شام بر روی سایت پخته می شود و در ساعات سالن غذاخوری خدمت می کنند. وعده های غذایی برای همه دانش آموزان ثبت نام شده، نه فقط برای ساکنین زندگی می کنند در محوطه دانشگاه.

Residence Hall (برای سقوط و سال تحصیلی فقط قبل از ترم آموزش) - شما در یک محل اقامت دانشجویی بین المللی واقع در مرکز لندن زندگی خواهید کرد. شما و یکی دیگر IES Abroad دانشجویان IES Abroad یک اتاق با حمام متصل دارید و یا به یک آشپزخانه مشترک با دیگران در طبقه خود و یا یک آشپزخانه در اتاق خود دسترسی خواهید داشت. غذا های گنجانده نشده است، اما رستوران های مقرون به صرفه در این نزدیکی هست. امکانات خشکشویی و مناطق مشترک با اینترنت بی سیم (و اینترنت 24 ساعته، دسترسی در اتاق شما) در طبقه های مختلف سالن اقامت وجود دارد. لذت بردن از امنیت 24 ساعته و پیاده روی کوتاه مدت به حمل و نقل عمومی.

زندگی دانشجویی

دانشجویان دوره پاییز و سال تحصیلی - برنامه ی orientation IES Abroad لندن شروع می شود و به طور خاص برای دانشجویان ثبت نام مستقیم طراحی شده است. برنامه جهت گیری شما را به سنت کاترین، دانش آموزان همت شما و لندن معرفی می کند. شما همچنین با روش های آموزشی اساتید بریتانیا آشنا می شوید. فعالیت های قابل توجه ممکن است شامل تور اتوبوس، گروه های بحث، و پیاده روی در شهر باشد. به دنبال رویکرد IES Abroad در لندن، شما در یک برنامه گرایش در سنت کاترین مشارکت می کنید که مسائلی مانند مسکن، سیاست های دانشگاهی، ثبت نام، زندگی دانشجویی، مسافرت و ایمنی را پوشش می دهد.

دانش آموزان بهار / تابستان - پرواز به لندن، اقامت در شب، و روز بعد قطار به آکسفورد با کارمندان IES Abroad می شود. شما در جهت گیری کوتاه سنت کاترین مشارکت می کنید که موضوعاتی مانند مسکن، سیاست های دانشگاهی، ثبت نام، زندگی دانشجویی، مسافرت و ایمنی را پوشش می دهد. E

فعالیت های xtracurricular

در حالی که شما در آکسفورد هستید، پیوستن به یک باشگاه اجتماعی یا ورزشی راهی عالی برای دیدار با دانش آموزان محلی است. ما از شما تشویق می کنیم تا در بسیاری از باشگاه ها و جوامع که تقریبا در هر کجای سنت کاترین (www.stcatz.ox.ac.uk) از ورزش و موسیقی به نمایش و هنر تقلید کرده اید، شرکت کنید. شما همچنین می توانید به اتحادیه دانشجویان دانشگاه آکسفورد ملحق شوید.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 3.85 GPA (در مقیاس 4.0) یا بهتر و در وضعیت خوبی در کالج یا دانشگاه خانه است. اگر بتوانند انگیزه تحصیلی قوی را نشان دهند، متقاضیانی که دارای GPA 3.7 هستند، در نظر گرفته خواهند شد. GPA زیر 3.7 در نظر گرفته نخواهد شد.
 • Junior یا senior standing هنگام شروع برنامه.

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. ممکن است ویزای دانشجویی برای ورود به انگلستان مورد نیاز باشد. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد پرونده درخواست و هزینه های مربوطه دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزا برای شهروندان غیر آمریکایی می تواند بسیار طول بکشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. اگر با IES Abroad در IES Abroad در انگلستان تحصیل میکنید، ممکن است واجد شرایط استفاده IES Abroad برنامه ACEeSS IES Abroad باشد. ACCeSS خدمات پردازش ویزا ما است که در آن ما درخواست ویزای خود را ارائه می دهیم و اسناد را به کنسولگری برای شما ارائه می دهیم.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 18،180 دلار
 • مسکن: 4،580 دلار
 • بیمه: 230 دلار
 • مجموع: $ 22،990

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: 32،705 $
 • مسکن: 12،380 دلار
 • بیمه: 455 دلار
 • مجموع: $ 45،540

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 132 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

آخرین به روز رسانی May 23, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
22,990 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
ژوئن 30, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 30, 2019