توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از طریق زبان موندو پرتغالی

چی؟

مطالعه و یادگیری پرتغالی که در آن بهتر است در برزیل سخن گفته است: Sao Luis در انجام مارانهائو.

مدت زمان و برنامه تاریخ

دوره های آموزشی ما بر نیازهای خود را متمرکز شده است. شما می توانید انتخاب چه مدت شما می خواهید به مطالعه از حداقل 2 تا 48 هفته است.

چرا؟

بر اساس برآوردهای یونسکو، پرتغالی یکی از زبان های سرعت در حال رشد است.

در امریکا لاتین، برزیل شریک تجاری بزرگ برای بسیاری از کشورها است. چند تن از دانش آموزان ما شغل و فرصت های شغلی با توجه به دانش خود را از پرتغالی پیدا کرده اند.

که؟

به منظور پیوستن به یک برنامه به زبان پرتغالی، شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشد. دانش پرتغالی مورد نیاز نمی باشد.

چگونه؟

گزینه های دوره

عمومی پرتغالی برنامه (نوجوانان و بزرگسالان) در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته - برای دانش آموزان که مایل به یادگیری / بهبود پرتغالی برای ارتباطات عمومی در زمینه های مختلف.

پرتغالی برای برنامه های تجاری - برای دانش آموزان که در حال حاضر به زبان می دانم، اما باید آماده سازی خاص را به یک محیط کار پرتغالی زبان.

CELPE-BRAS برنامه آماده سازی - برای دانش آموزانی که قصد گرفتن CELPE-بند (د Certificado Proficiência اونا LINGUA پرتغال برای Estrangeiros) آزمون مهارت و صدور گواهینامه بین المللی در زبان برای کار یا تحصیل مقاصد نگه دارید.

کلاس شروع اولین دوشنبه هر ماه از ماه برای مبتدیان کامل.

در اولین روز از کلاس، شما یک آزمون تعیین سطح و خواهد شد با توجه به سطح خود را از پرتغالی قرار داده است. کلاس را در شیفت صبح، و در طول بعد از ظهر شما هم به اکتشاف شهرستان و لذت بردن از فعالیت های دیگر است.

اسکان

در طول برنامه، شما می توانید بین اقامتگاه و یا نوع دیگری از محل اقامت، مانند یک خانه دانشجویی، یک آپارتمان اشتراک گذاشته و یا هتل (به در دسترس بودن) را انتخاب نمایید.

از طریق زبان موندو پرتغالی

اطلاعات بیشتر

سفر اختیاری و فعالیت

در طول برنامه، وجود خواهد داشت فعالیت های مبتنی بر علاقه خود را سازمان یافته است. این فعالیت ها شامل فرهنگ، ورزش، اوقات فراغت و یا پروژه های اجتماعی / رویدادها، مانند: دروس رقص، فوتبال، والیبال ساحلی، گشت و گذار بادبادک، Capoeira به، پروژه های اجتماعی، کارگاه های آموزشی سازهای کوبه ای، بازدید از مرکز تاریخی، موزه ها و غیره

علاوه بر این، از طریق MUNDO سازماندهی سفرهای ویژه ای به مقصدهای فوق العاده در اطراف برزیل مانند: ریو دو ژانیرو؛ جنگل آمازون؛ ساحل شمال شرقی؛ بین دیگران.

خدمات فوق العاده (اختیاری)

VIA MUNDO شما ارائه می دهد خدمات اضافی به منظور به شما با راحتی بیشتر و ایمنی در طول اقامت خود را ارائه می کنند: از فرودگاه به هتل. بیمه؛ یک به یک درس؛ و دانشگاه راهنمایی.

فرآیند برنامه

شما باید در کشور خود و یا به طور مستقیم با دفتر از طریق موندو را با پر کردن فرم درخواست را از طریق یک آژانس شریک (در صورت وجود ندارد یک سازمان شریک در کشور خود را). پس از دریافت فرم درخواست، تیم برنامه آن را بررسی، برای انتظار اطلاعات و پذیرش موضوع و قرار دادن حروف برای مقاصد ویزا تیک بزنید.

درخواست ویزا

دولت برزیل یک ویزای موقت برای مطالعات در کشور نیاز به (لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با سازمان خود و یا به طور مستقیم با ما در مورد استثنا). نیازمندی های ویزا باید در برزیل کنسولگری / سفارت در کشور خود را تایید کرد. از طریق موندو برخی از اسناد و مدارک لازم برای درخواست ویزا صادر و ارسال آنها به سازمان های شریک زندگی خود و یا به شما در پیش است.

برنامه آموزش در:
Portuguese (Brazil)

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Via Mundo »

این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 48 
پاره وقت
تمام وقت
Deadline
درخواست اطلاعات
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
End Date