دوره: زبان چینی شدید

Go Abroad China

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره: زبان چینی شدید

Go Abroad China

برنامه زبان چینی شدید

ما انعطاف پذیر ترین گزینه برای مطالعه چینی ها در چین، شما می توانید به مدرسه کوچک چینی شانگهای با کلاس های خود را که هر دوشنبه سال برای هر سطوح شروع می شود بروید. کلاس ها دوشنبه تا جمعه به مدت سه ساعت اجرا می شود. معلمان در مدرسه همکار ما سالها تجربه و شور و شوق برای تدریس دارند. آنها همه آموزش های جامعی در آموزش چینی به عنوان یک زبان خارجی دریافت کرده اند و رسما تایید شده اند. مدرسه شریک ما از شرایط روزمره شبیه سازی شده به عنوان روش اصلی تدریس استفاده می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا به سرعت و به آرامی یاد بگیرند که بلافاصله در خارج از کلاس اجرا می شود و حالت تدریس تدریس را رها می کند، تاکید بیشتری بر تمرین های شدید سخن گفتن و گوش دادن فرایند تدریس. قبل از شروع کلاس، ما سطح خود را از زبان های چینی صحبت و نوشته شده ارزیابی می کنیم و شما را در کلاس هایی قرار می دهیم که سطح شما را مطابقت می دهند. اگر فقط چند هفته به تحصیل در خارج از کشور در چین بپردازید یا فقط می توانید تاریخ های خاصی را از کار خارج کنید، ما قادر خواهیم بود تا برنامه شما را در بر بگیریم.

کلاس زبان کوچک کلاس - Components

چینی ها را در چین با برنامه های Go Abroad China یاد بگیرید برنامه گروهی کوچک Go Abroad China شامل بخش های زیر است:

کلاسهای زبان اصلی

برنامه های شانگهای و پکن ماندارین شامل 4-6 ساعت زمان کلاس زبان ماندارین در روز می شود. زمینه های اصلی مطالعه به طور کلی چینی، ماندارین چینی برای مبتدیان، کسب و کار چینی، آماده سازی HSK ، و علاوه بر این، شما همچنین می توانید بر روی قانون، کسب و کار تمرکز کنید

تبادل زبان

تلاش های غرق در چین ما عبارتند از تبادل زبان که شرکت کنندگان بین المللی ما را با زبان مادری خود محلی ادغام می کند و ارتباطات بین دو طرف را تشویق می کند. اگر بخواهید در یک آپارتمان مشترکتان با چینی ها زندگی کنید، این تبادل بیشتر موثرتر می شود، نشان دهنده آغاز دوستی های جدید و شناخت مردم محلی چین است. به طور کلی، این برنامه فرهنگ و مبادلات اجتماعی را تشویق می کند و برای کسانی که به طور خاص یادگیری زبان ماندارین را برای مبتدیان به کار می گیرند، بسیار مفید خواهد بود. اساسا ما می خواهیم شما را به زبان پکن، برای کسانی که در پایتخت باقی می مانند، زندگی کنند. در غیر این صورت، شما می توانید یاد بگیرید چینی در شانگهای با همکلاسی ها و دوستان جدید.

مسکن

Go Abroad China گزینه های اقامتی مختلف برای شرکت کنندگان برنامه ما را با توجه به اولویت و بودجه خود ارائه می دهد. تمیز و راحت، تمام گزینه های مسکن ما با دقت انتخاب شده و دارای تضمین ایمنی 24 ساعته هستند. آپارتمانهای ما با تمام امکانات مدرن مجهز شده و در حال پیاده روی از خطوط مترو و اتوبوس هستند که در سراسر شهر اجرا می شوند. نرم افزارها و Wi-Fi نیز در گزینه مسکن گنجانده شده است.

امکانات اقامتی ما عبارتند از: زندگی با خانواده میزبان چینی، آپارتمان با جوانان حرفه ای چینی، خوابگاه دانشجویی، آپارتمان خصوصی یا یک هتل استاندارد سه ستاره. یادگیری ماندارین در شانگهای، پکن یا نانجینگ و هنوز از این گزینه ها لذت ببرید.

فرهنگ انتخابی، فعالیت های اجتماعی و تورهای هدایت شده

همراه با زبان های مبتنی بر زبان، طبقات رسمی، Go Abroad China علاوه بر ارائه می دهد

رویدادهای شبکه

Go Abroad China مرتب متفاوت است

مجموع سرویس پک: پشتیبانی و کمک

Go Abroad China یک بسته جامع و کامل خدماتی دارد که همه چیز را از روش پیش از خروج در یک کشور متقاضی، تا پایان برنامه در چین پوشش می دهد. ما با برنامه ریزی برای برنامه انتخابی شما، پذیرش فرودگاه، اسکان، اسناد حمایت از ویزا، پشتیبانی 24 ساعته خدمات تلفنی و بسیاری از خدمات ضروری دیگر، به طور کامل کمک می کنیم. در GAC ما از هر چیز دیگری مراقبت می کنیم در حالی که فقط به مطالعه و تجدید تجربیات خود در چین تمرکز می کنید.

به هر حال، شما می توانید انتخاب کنید که چینی ها را در پکن یاد بگیرید، چینی شانگهای یا دیگر شهرهای کوچکتر را به عنوان درخواست. برنامه های ماندارین پکن برای کسانی که می خواهند در سرمایه های فرهنگی و سیاسی کشور قرار گیرند، بسیار عالی خواهد بود.

تاریخ

چه چیزی در هزینه برنامه دخیل است؟

 • اقامت: Go Abroad China گزینه های مسکن متنوعی را برای کل زمان ارائه می دهد که در چین برای شما خواهد بود. تمرکز بر تحصیل یا کارآموزی خود را بگذارید و بقیه را انجام خواهیم داد. اینجا را برای جزئیات مسکن اینجا کلیک کنید.
 • آموزش زبان چینی: در طول هفته 20 ساعت درس چینی ماندارین با یک معلم زبان واجد شرایط در مدرسه شاندانگ ماندارین شانگهای خواهید داشت.
 • DOCUMENTATION VISA: پس از ثبت نام نهایی شده، شرکت کنندگان مدارک لازم برای پشتیبانی از ویزا لازم برای درخواست ویزا برای ورود به جمهوری خلق چین را دارند.
 • کمک های قبل از خروج: قبل از ورود به چین، GAC به شما کمک می کند تا حرفه ای و قابل اعتماد برای رسیدگی به هر گونه نگرانی و یا چیزهای مهم دیگری که قبل از خروج از آن آگاه باشید.
 • PACK WELCOME: هنگام ورود به چین، شما یک تلفن همراه محلی با سیم کارت چینی، نقشه شهر، کارت حمل و نقل و دیگر مواد جهت گیری دریافت خواهید کرد. بیشتر بدانید
 • فعالیت های سرگرم کننده: Go Abroad China به طور منظم فرهنگی و دیگر انواع سازمان را سازماندهی می کند
 • حمل و نقل: در صورتیکه در خارج از محدوده زمانی معین از حمل و نقل فرودگاه (ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر پکن یا 100 دلار آمریکا هزینه شود)
 • 24/7 PERSONAL ASSISTANCE: اگر در طول اقامت خود در چین با مشکلات و شرایط اضطراری مواجه شدید، ما همیشه برای کمک به شما هستیم.
 • گواهی بر تکمیل برنامه
* تمامی قیمت ها در USD
اطلاع
 • برنامه استاندارد شامل 20 ساعت آکادمیک در هفته است، در حالی که دوره فشرده 25 ساعته را ارائه می دهد. برنامه فشرده برای دانش آموزانی که به دنبال پیشرفت سریع و رسیدن به زبان چینی در کوتاه مدت هستند مناسب است. برنامه استاندارد برای کسانی است که ترجیح میدهند سرعت بیشتری در تحصیل و ترجیح میدهند یادگیری را با اوقات فراغت ترکیب کنند.
 • مهلت درخواست برنامه دو هفته قبل از شروع برنامه است.
 • برنامه زمان و برنامه انعطاف پذیر است. ما در هنگام ورود شما تمامی شرایط لازم را انجام می دهیم و در چین اقامت خواهیم کرد.
 • برای مثال، هر یک از اجزای برنامه، مانند محل اقامت، می تواند اختیاری باشد اگر متقاضی خانه خود را تهیه کرده باشد. قیمت اجزاء منقضی شده از قیمت بسته نهایی کسر خواهد شد. ما همچنین می توانیم فردی، یک برنامه سفارشی بر اساس نیازهای خاص خود ارائه دهیم. برنامه تنها در منزل در دسترس است.
 • هزینه های کلاس زبان اضافی 30 دلار در هر ساعت (برای کلاس های تدریس) و 25 دلار در هر ساعت (برای کلاس های کوچک).
 • چین را از طریق زبان، مردم، غذا، فرهنگ و غیره یاد بگیرید
هر گونه سؤال یا الزامات دیگر، لطفا با ما در inquiry@goabroadchina.com تماس بگیرید
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • چینی ها


آخرین به روز رسانی May 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
Duration
مدت زمان
2 - 48 
تمام وقت
Price
قیمت
1,820 USD
2 هفته خدمات کامل با اقامت در خانه
Information
Deadline
Locations
Dates