یادگیری زبان انگلیسی در استرالیا در Gold Coast Learning Centre ، فقط چند دقیقه از ساحل در Surfers Paradise در Gold Coast معروف استرالیا.

Gold Coast Learning Centre ارائه می دهد چهار سطح مطالعه عمومی انگلیسی ، ارائه آموزش با کیفیت بالا در یک محیط دوستانه. کارکنان با تجربه و دوره های عملی و انعطاف پذیر، دانش، مهارت ها و روایی که شما نیاز دارید را توسعه می دهد.

تمام سطوح عمومی انگلیسی بر مهارت های زبان انگلیسی زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن تاکید می کنند و برای همه از مبتدی تا یادگیرندگان پیشرفته مناسب است.

دوره ها سرگرم کننده و انعطاف پذیر هستند، توسط معلمان با تجربه طراحی شده برای بهبود واژگان، تلفظ و دستور زبان.

اندازه کلاس ها متفاوت است، به طور متوسط ​​10 دانش آموز در هر کلاس برای اطمینان از یک محیط یادگیری شخصی، مفید و لذت بخش است.


عمومی انگلیسی: سطح 1-4 (ابتدایی تا میانگین متوسط)

 • شروع می شود: هر دوشنبه
 • میانگین دانش آموزان در هر کلاس: 10
 • حداکثر دانش آموزان در هر کلاس: 15
 • طول درس: 1-70 هفته
 • ساعت در هفته: 20-25 ساعت
  • 20 ساعت چهره به چهره
  • 2 ساعت کارگاه های اختیاری
  • 3 ساعت فعالیت های اختیاری


شروع تاریخ و قیمت گذاری

دوره های عمومی انگلیسی هر دوشنبه آغاز می شود.

امروز برای قیمت های فعلی با ما تماس بگیرید یا درس های آزمایشی رایگان را ترتیب دهید.


خورشید، گشت و گذار، ماسه و مطالعه: در انگلیس در استرالیا با دوره های انعطاف پذیر برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود در استرالیا مطالعه کنید، در حالی که از شیوه زندگی Surfers Paradise لذت می برید

دوره های عمومی انگلیسی در Gold Coast Learning Centre انعطاف پذیر و مدولار هستند، بنابراین شما می توانید از ساحل و شیوه زندگی با تمرکز بر مهارت های زبان انگلیسی که به بهترین وجه مناسب با نیازهای شما است لذت ببرید.

دوره های ما برای دیدار با نیازهای زبان انگلیسی و اجتماعی زبان آموزان طراحی شده اند و امکان مطالعه 4 یا 5 ساعت در روز در یک محیط سرگرم کننده و دوستانه وجود دارد.

دانشجویان بین المللی در مورد کارهای تعطیلات یا ویزای توریستی ممکن است دوره نیمه وقت را انتخاب کنند.

امروز برای یک درس آزمایشی رایگان به ما بپیوندید و یا سطح فعلی آنلاین انگلیسی خود را امتحان کنید تا یک ایده غیررسمی را در سطح فعلی خود دریافت کنید.


دوره های عمومی انگلیسی در Gold Coast Learning Centre

 • گفتگو تمرکز: بهبود دقت زبان گفتاری شما
 • کلاس هسته: دستور زبان، خواندن، واژگان، گوش دادن و صحبت کردن
 • مکالمه: تمرین گرا و تمرین و گوش دادن به وظایف
 • نوشتن: واژگان و نوشتن مهارت های خود را توسعه دهید

دوره های عمومی انگلیسی در Gold Coast Learning Centre در Gold Coast Learning Centre یک Pathway برای مطالعه بیشتر فراهم می کند، از جمله دوره آمادگی آزمون IELTS و بسیاری از دوره های معتبر ملی ما.

 1. سطح 1 دانشجویان را به واژگان جدید معرفی می کند و مهارت های تلفظ را با استفاده از محتوای واقعی زندگی را توسعه می دهد. سپس دانش آموزان این مهارت های جدید را در یک محیط سرگرم کننده از طریق تمرین معنی دار مکالمه روزانه اعمال می کنند.

 2. سطح دوم، یادگیری از سطح 1 را تثبیت می کند.
  دانش آموزان همچنان بر مهارت های اصلی خود با دستورالعمل آموزش گرامری گسترده تر، تمرین خواندن، گسترش واژگان، مهارت های شنیداری و مهارت های گفتاری ادامه می دهند.


 3. سطح 3 مناسب برای دانش آموزان متوسط ​​است.
  این کمک می کند تا دانش آموزان واژگان خود را توسعه دهند، دانش خود را دستکاری کنند و مهارت خواندن و نوشتن آنها را برای محل کار و یا برای مطالعه بیشتر بهبود بخشد.
  تمرین سخنرانی برای روان شناسی طراحی شده است، با بحث درباره مسائل جاری و وظایف گوش دادن که بر نمونه های واقعی زندگی تمرکز دارند.


 4. سطح 4 سطح پیشرفته آموزش است، مناسب برای دانش آموزانی که مایل به گسترش زبان انگلیسی و دقت خود را در تمام زمینه های مهارت اصلی.
  تمرینات انگلیسی صحبت شده در این سطح طراحی شده اند تا شما را تشویق کنند تا به عنوان زبان مادری انگلیسی صحبت کنید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Gold Coast Learning Centre »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Welcome to Gold Coast Learning Centre