اسپانیایی

اگر شما علاقه مند به داوطلب شدن در کاستاریکا، کاوش فرهنگ های آمریکای لاتین و جوامع محلی هستید و صرف وقت خود را در خارج از کشور برای کمک به دیگران اختصاص دهید، مدرسه زبان اینترکلتوورا بهترین انتخاب شماست.

پروژه های ما بر توسعه، آموزش، سلامت، کار اجتماعی و محیط زیست متمرکز است. ما فرصت های داوطلبانه برای بزرگسالان، 18 ساله یا بالاتر که می توانند حداقل 2 تا 4 هفته کلاس های اسپانیایی و حداقل 2-4 هفته در پروژه داوطلب شرکت کنند، پیشنهاد می کنیم. تعهد زمان و سطح اسپانیایی مورد نیاز در میان پروژه ها متفاوت است.

از شما دعوت می کنیم که در برنامه های ما شرکت کنید و از طریق تبادل جهانی، آگاهی و اجتماعی به درک فرهنگی کمک کنید

به یاد داشته باشید که داوطلب شدن اغلب در مورد آنچه تجربه می تواند به شما آموزش دهد، بیشتر از آنچه که شما بتوانید به جامعه محلی کمک کنید. ایجاد تفاوت برای دیگران نیاز به زمان، تعهد و / یا مهارت های خاص دارد، در حالی که ایجاد تفاوت در زندگی خود می تواند فقط با باز کردن چشم خود را به شیوه های دیگر فرهنگ ها کار و زندگی می کنند. با این وجود، بسیاری از داوطلبان واقعا توازن خود را در داخل جامعه و در روش بسیار معنی دار کمک می کنند. شما یک یا دو هفته دیگر جهان را تغییر نخواهید داد، اما ممکن است متوجه شوید که چگونه شروع کنید.

اسپانیایی

Sámara Beach - نقطه ای عالی برای یادگیری نحوه گشت و گذار - و حتی راحت تر از آنجایی که ما در ساحل درست است!

آیا شما به دنبال یادگیری بیش از اسپانیایی هستید؟ مثل رفتن به قبل یا بعد از کلاس های اسپانیایی شما؟

نه تنها مدرسه اسپانیایی ما درست در کنار ساحل است، بلکه همه مدارس گشت و گذار در شهر نیز در کنار ساحل و در فاصله بسیار کوتاهی از پردیس ما قرار دارند، و ترکیبی از اسپانیایی و گشت و گذار بسیار آسان است.

هنگامی که به شهر می روید می توانید با پذیرفتن و صحبت با ما در مورد مدارس گشت و گذار و نحوه درس گشت و گذار باشید یا می توانید به طور مستقیم به هر یک از مدارس گشت و گذار بپردازید و قیمت ها و جزر و مد را بررسی کنید. برخی از مدارس گشت و گذار برای تخفیف ویژه دانشجویان Intercultura را ارائه می دهند، بنابراین فراموش نکنید که هنگام پرداخت هزینه ها از آنها بخواهید. با این حال، ما توصیه می کنیم برای اولین بار صبر کنید تا زمانی که برنامه کلاس اسپانیایی خود را برای هفته داشته باشید و سپس درس های گشت و گذار خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

چرا ما توصیه نمیکنیم بسته ی گشت و گذار را پیش از زمان آماده کنیم؟

عوامل متعددی وجود دارد که می تواند بر برنامه های گشت و گذار شما تأثیر بگذارد: جزر و مد، باران های شدید، بادهای قوی و یا طوفان های گرمسیری. همچنین بسیاری از مدارس گشت و گذار برای انتخاب وجود دارد و هر دانش آموز ممکن است تنظیمات شخصی خود را از نظر کیفیت و محیط مدرسه داشته باشد.

اغلب اتفاق می افتد که دانش آموزان قبل از رسیدن از این عوامل آگاه نیستند. وقتی شروع میکنید، باید یک یا دو درس گشت و گذار کنید و سپس برای روزهای یا هفته (های) بعدی تمرین کنید. ما همچنین توصیه نمیکنیم دورههای گشت و گذار زیادی را در یک دوره کوتاه مدت برنامهریزی کنیم چون ابتدا باید ابتدا نیاز به دانستن تواناییهای واقعی و سرعت یادگیری آنها باشد. وقت خود را بگذار این نیاز به تمرین زیادی دارد!

اسپانیایی

علاوه بر کلاس هفتگی گروه رقص لاتین و دوره های گاه به گاه گروه، شما می توانید درس های EXTRA رقص لاتین را به تمرین حتی بیشتر، با توجه به سطح خود و سرعت مورد نظر. اطمینان حاصل کنید که کفش رقص خود را دریافت و footloose!

IMMERSION SPANISH 4 درس رقص - در شهر ما HEREDIA CAMPUS

آیا شما به دنبال یادگیری بیش از اسپانیایی هستید؟ اضافه کردن درس های خصوصی رقص به دوره اسپانیایی خود، سفارشی به نیازهای شما و نوع رقص مورد علاقه لاتین. Kike مدرس رقص لاتین مهارت های خود را به سطح دیگری می برد.

ترکیب ترکیبی اسپانیایی PLUS Dance برای تمام سطوح اسپانیایی و برای تمام سطوح رقص، از مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است. نه تنها با درک عمیق تر اسپانیایی، بلکه با حرکات رقص تند لاتین، به خانه بازگشت.

علاوه بر کلاس های رایگان رقص لاتین لاتین برای همه دانش آموزان ما، می توانید مهارت های رقص خود را حتی با اضافه کردن یک ساعت در روز، حداکثر چهار ساعت در هفته، دوشنبه تا پنجشنبه ارائه دهید. درس های رقص ممکن است در صبح، بعد از ظهر و یا شب، بسته به برنامه کلاس اسپانیایی و در دسترس بودن شما باشد. شما سوزا، merengue، bachata، مارکادو، بلورو، کومبیا (swing لاتین) و / یا reggaetón را مطالعه خواهید کرد یا فقط می توانید به مناطق مورد نظر خود تمرکز کنید.

گزینه های شما:

  • درس های رقص خود را در محوطه دانشگاه با ما Kiki مدرس رقص در محل خود.
  • درس های رقص خود را در مدرسه رقص Merecumbé در Heredia و لذت بردن از مزایای یادگیری با دانش آموزان محلی Tico. این گزینه ممکن است مناسب برای هر دانش آموزانی باشد که کلاس های خود را با مربی زن دوست دارند. استاد دانشگاه ما، کیک، همچنین در Merecumbé تدریس می کند و در اولین روز شما به شما معرفی می کند. به طور خلاصه، نماینده خدمات Intercultura Student Services حمل و نقل شما را ترتیب می دهد و در مورد کلاس های شما و ورود به شما راهنمایی می کند.
  • یک هفته در یک باشگاه رقص محلی لاتین، که در آن شما می توانید حرکت های جدید خود را با رقاصان کاستاریکا (دانش آموزان برای حمل و نقل و ورود به باشگاه) پرداخت، یک تور ویژه رقص همراه خود را در هر هفته اضافه کنید!

اسپانیایی

کلاس های پزشکی اسپانیایی که با نیازهای آموزشی و حرفه ای شما سازگار است، به شما فرصت می دهد مهارت های زبان اسپانیایی را در یک محیط غوطه ور بدانید و یاد بگیرید که به طور مناسب با بیماران خود در اسپانیایی ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر کلاس های سالم برای بزرگسالان در تمام سنین، Intercultura Costa Rica برنامه های تخصصی را برای کسانی که نیاز به برآورده شدن نیازهای علمی دارند و / یا قادر به کار مؤثر در زمینه خود هستند، ارائه می دهد.

اگر بخواهید ترکیبی از مطالعه اسپانیا را با تأکید بر اسپانیایی پزشکی و قرار گرفتن در معرض کلینیک های پزشکی محلی و بیماران لاتین دنبال کنید، Intercultura Costa Rica فقط در شهر ما در Heredia City Campus ارائه می دهد.

ساختار برنامه پزشکی اسپانیایی ما با توجه به سطح اسپانیایی دانش آموز متفاوت است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Intercultura Costa Rica »

آخرین به روز رسانی ژانویه 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
1 - 12 
تمام وقت
Price
275 USD
گروه STANDARD GROUP 20 Heredia Campus: 275 دلار در هفته (1-3 هفته)، پردیس سامرا: 315 دلار در هفته (1 تا 3 هفته). فعالیت ها شامل نمی شوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است