این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

برنامه مدرن ارتباط تدریس توسط IED فلورانس یک مقدمه منحصر به فرد، متمرکز و عملی برای صنعت مد و نقش مرکزی ارتباطات است. این موضوع از طریق دوره های ارائه شده، شرکت هایی که برای همکاری انتخاب شده اند و پروژه ای که ترم را به پایان می رساند، توسعه می یابد.

رویکرد IED دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای کار مستقیم با متخصصان صنعت به عنوان بخشی از تجربه دانشگاهی و حرفه ای خود را به لطف روابط طولانی مدت با رهبران صنعت مد و طراحی ایتالیایی ارائه می دهد.

برنامهی ارتباطی مد فلئینز IED با LUISAVIAROMA همکاری کرده است.

LUISAVIAROMA فلورانس بزرگترین خرده فروشی لباس لوکس تجارت الکترونیک از مهمترین طراحان جهان است.


برنامه - درس از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت اجرا می شود.

هدف

برنامه ترم تعلیمی مد برای دانش آموزان فعلی، فارغ التحصیلان و متخصصان به منظور تعریف و یا کسب مهارت ها و دیدگاه های جدید باز است. هیچ پیش نیاز برای ورود به این برنامه وجود ندارد.

ساختار و روش شناسی

ترم های بهار در ارتباطات مد، مبانی برنامه را با جمع آوری رشته های مختلفی تشکیل می دهند که دیدگاه اصلی برنامه را تشکیل می دهند. کار پروژه و همکاری با شرکت ها و متخصصان صنعت به عنوان پایه ای از فلسفه IED.

البته دوره ارتباطات برجسته: "Fatto a mano برای آینده".

یک نمونه ی اصلی، مدیتیشن ارتباطات و رویدادها است که دانش آموزان در طی هفته مد پیتتی اوومو، گروهی از پروژه های خاص Fendi را «Fatto a Mano for the Future»، برنامه های مطبوعاتی و مطبوعات را توسعه، سازماندهی و تولید کردند.

این رویداد با Fendi ایجاد شد و ارتباطات استراتژیک و مصاحبه ها با ابزارهای رسانه ای جدیدی از جمله فیس بوک، توییتر، یوتیوب، YouStream و استفاده از Ipads، اپل و سایر منابع ویدئویی برای ایجاد یک تجربه مشارکتی در سراسر جهان انجام شد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Florence »

آخرین به روز رسانی فوریه 25, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
Price
8,100 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date