Read the Official Description

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

برنامه مدرن ارتباط تدریس توسط IED فلورانس یک مقدمه منحصر به فرد، متمرکز و عملی برای صنعت مد و نقش مرکزی ارتباطات است. این موضوع از طریق دوره های ارائه شده، شرکت هایی که برای همکاری انتخاب شده اند و پروژه ای که ترم را به پایان می رساند، توسعه می یابد.

رویکرد IED دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای کار مستقیم با متخصصان صنعت به عنوان بخشی از تجربه دانشگاهی و حرفه ای خود را به لطف روابط طولانی مدت با رهبران صنعت مد و طراحی ایتالیایی ارائه می دهد.

برنامهی ارتباطی مد فلئینز IED با LUISAVIAROMA همکاری کرده است.

LUISAVIAROMA فلورانس، یکی از بزرگترین خرده فروش لباس های لوکس تجارت الکترونیک از مهمترین طراحان جهان است.

برنامه - درس از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت اجرا می شود.

هدف - برنامه ترم تعلیمی Fahion برای دانش آموزان فعلی، فارغ التحصیلان و متخصصان به منظور تعریف و یا کسب مهارت ها و چشم انداز جدید باز است. هیچ پیش نیاز برای ورود به این برنامه وجود ندارد.

ساختار و روش شناسی - ترم های بهار در ارتباطات مد، مبانی برنامه را با ترکیب رشته های مختلفی که چشم انداز اصلی برنامه را تشکیل می دهند، شکل می دهد. کار پروژه و همکاری با شرکت ها و متخصصان صنعت به عنوان پایه ای از فلسفه IED.

دوره های ارتباطی مد برجسته: "Fatto a mano برای آینده".

یک نمونه ی اصلی، مدیتیشن ارتباطات و رویدادها است که دانش آموزان در طی هفته مد پیتتی اوومو، گروهی از پروژه های خاص Fendi را «Fatto a Mano for the Future»، برنامه های مطبوعاتی و مطبوعات را توسعه، سازماندهی و تولید کردند.

این رویداد با Fendi ایجاد شد و ارتباطات استراتژیک و مصاحبه ها با ابزارهای رسانه ای جدیدی از جمله فیس بوک، توییتر، یوتیوب، YouStream و استفاده از Ipads، iPhones و سایر منابع ویدئویی برای ایجاد یک تجربه مشارکتی در سطح جهانی انجام شد.

Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Last updated September 12, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
فوریه 2020
Duration
15 
تمام وقت
Price
7,000 EUR
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
فوریه 2020
Application deadline

فوریه 2019

فوریه 2020