مد جدید پایدار

مديريت مدلهاي نوآورانه کسب و کار از طريق پايداري پايداري، قوانين بازی صنعت مد را اصلاح کرده است. شروع سفر طولانی و پیچیده ی ادغام اخلاق و زیبایی شناسی به زنجیره ارزش، کار بر روی نوآوری مسئولانه در حال حاضر نه تنها مطلوب، بلکه ضروری است. امروزه شرکت ها باید مدل کسب و کار "پایدار" را نیز "معاصر" بنامند و به نیازهای هزاره ها و نسل های آینده پاسخ دهند. استفاده دقیق از تکنولوژی می تواند این تغییر را تسریع کند. دوره کوتاه "مد مداوم پایدار"، که توسط Vogue Talents پشتیبانی می شود، هدف آن آماده سازی دانشجویان، مدیران جوان، حرفه ای و کارآفرینان جوان است تا با پیچیدگی مسئولیت در صنعت مد، با ارائه ابزار دقیق و به اشتراک گذاری روش های الهام بخش تجاری، مقابله کنند.

حقایق کلیدی


مدیر دوره: پروفسور. Francesca Romana Rinaldi
شروع ثبت نام: 18 فوریه 2019
پایان ثبت نام: 19 جولای 2019
شروع سخنرانی ها: 2 سپتامبر 2019
پایان سخنرانی: 25 سپتامبر 2019
مدت زمان: 4 هفته، 120 ساعت.
فرکانس: 80٪ از کلاس های کلی حداقل لازم برای دریافت گواهی
محل سکونت: میلان، Campus Bovisa Politecnico
ارزش دوره: 2.400 €
کاهش هزینه اقتصادی برابر با 20 درصد برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان MFI ارائه می شود، در حالیکه کرسی ها در گذشته است. دوره کاملا انگلیسی است.
در طول دوره تمام وقت یک ایتالیایی - انگلیسی دو زبانه آموزش دستیار برای هر دو دانش آموزان ایتالیایی و خارجی در دسترس است.

شرح دوره

دوره کوتاه "مد جدید پایدار" با هدف به اشتراک گذاشتن با شرکت کنندگان به روزآوری اطلاعات و نمونه های جالبی از مدل های تجاری نوآورانه در مد است

حمایت کردن

یک بورس تحصیلی کامل که توسط استعدادهای وگو ارائه می شود فرصتی منحصر به فرد برای شرکت در دوره می دهد: برای شرکت در انتخاب، کاندیداها باید 20 طرح کسب و کار اسلاید را در یک محصول / خدمات جدید به طور پایدار ارسال کنند. برنده بورس تحصیلی پس از ارزیابی دقیق از تمام طرح های کسب و کار دریافت خواهد شد توسط تیم استعدادهای وگ ​​اعطا می شود. برنده با مشارکت آزاد در این دوره اهدا خواهد شد و پوشش رسانه ای دریافت خواهد کرد. برنده همچنین فرصتی برای تجربه 1 ماه کارآموزی در بخش CSR Gucci را به عنوان شرکت پیشرو در لوکس پایدار خواهد داشت. برای شرکت در فرایند انتخاب، لطفا طرح کسب و کار خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید: info@milanofashioninstitute.it آخرین مهلت ارسال طرح تجاری 20 اسلاید 4 ژوئن 2018 است. تبصره: بورس تحصیلی اهدا خواهد شد چند روز پس از ضرب الاجل.

اهداف آموزشی

دوره کوتاه "مد جدید پایدار"، که توسط Vogue Talents پشتیبانی می شود، با هدف به اشتراک گذاشتن با شرکت کنندگان به روزآوری اطلاعات و نمونه های جالب در مدل های تجاری نوآورانه در مد

  • آماده سازی شرکت کنندگان برای مقابله با پیچیدگی مسئولیت در صنعت مد؛
  • ارائه ابزارهای خاص برای یادگیری نحوه و مکان انتخاب فیبرهای نوآورانه در مد، چگونگی ایجاد استراتژی نام تجاری عناصر در پایداری، چگونگی ایجاد و اعمال برخی از دستورالعمل های مسئولیت های خوب، چگونگی ساخت یک گزارش پایداری خوب، چگونگی ساخت یک طرح کسب و کار خوب در مد مداوم
  • به اشتراک گذاری روش های کسب و کار الهام بخش در هر دو بازار، بخش حق بیمه و لوکس، برای مدل های مختلف کسب و کار

چرا این درس را بگیر

این دوره مناسب برای فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان دانشجویان، مدیران جوان، حرفه ای ها و کارآفرینان جوان است که مایل به مقابله با چالش های مسئولیت در صنعت مد هستند. به طور خاص این دوره در اطراف چهره های حرفه ای از مدیران نام تجاری جوان، مدیران محصول، مدیران خرده فروشی، PR است

مدل آموزش

مدل آموزش به شرح زیر است:

  • در سخنرانی های کلاس درس
  • مطالعات موردی
  • بازدید از شرکت
  • پروژه کار می کند
  • جلسات جهت گیری شغلی و / یا بررسی ایده های تجاری

سخنرانی سنتی در کلاسها با بحث در مورد، جلسات با مدیران و سایر نمایندگان جامعه کسب و کار، بازدیدهای شرکت، در فعالیت های کلاس و پروژه انجام می شود. جهت گیری شغلی به دانش آموزانی که به منظور کار در صنعت مشغول به کار هستند، ارائه می شود؛ بازخوردهای به ایده های تجاری با شرکت کنندگان که مایل به تبدیل شدن به کارآفرینان هستند، به اشتراک گذاشته می شود. در پایان دوره، یک گواهی MFI برای هر دانش آموز ارائه می شود.

شرایط پذیرش

برای درخواست پذیرش در این دوره، کاندید باید در دوره لیسانس هنر / علم ثبت نام کرده یا دارای درجه ای برابر یا بالاتر از یک لیسانس باشد. کارآفرینان جوان، فارغ التحصیلان اخیر با مدرک دبیرستان درجه کارشناسی و فارغ التحصیلان مدارس و دانشکده های طراحی، تجارت و اقتصاد، بازاریابی و ارتباطات، مهندسی، معماری، زبان، حقوق، علوم انسانی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Milano Fashion Institute »

آخرین به روز رسانی November 12, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2, 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,400 EUR
120 ساعت
Deadline
جولای 19, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2, 2019
End Date
سپتامبر 25, 2019
آخرین مهلت تقاضا
جولای 19, 2019

سپتامبر 2, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
جولای 19, 2019
End Date
سپتامبر 25, 2019