دوره مدرن جدید پایدار

عمومی

شرح برنامه

مد جدید پایدار

مديريت مدلهاي نوآورانه کسب و کار از طريق پايداري پايداري، قوانين بازی صنعت مد را اصلاح کرده است. شروع سفر طولانی و پیچیده ی ادغام اخلاق و زیبایی شناسی به زنجیره ارزش، کار بر روی نوآوری مسئولانه در حال حاضر نه تنها مطلوب، بلکه ضروری است. امروزه شرکت ها باید مدل کسب و کار "پایدار" را نیز "معاصر" بنامند و به نیازهای هزاره ها و نسل های آینده پاسخ دهند. استفاده دقیق از تکنولوژی می تواند این تغییر را تسریع کند. دوره کوتاه "مد مداوم پایدار"، که توسط Vogue Talents پشتیبانی می شود، هدف آن آماده سازی دانشجویان، مدیران جوان، حرفه ای و کارآفرینان جوان است تا با پیچیدگی مسئولیت در صنعت مد، با ارائه ابزار دقیق و به اشتراک گذاری روش های الهام بخش تجاری، مقابله کنند.

حقایق کلیدی

مدیر دوره: پروفسور. Francesca Romana Rinaldi
شروع ثبت نام: 17 فوریه 2020
پایان ثبت نام: 17 ژوئیه ، 2020
شروع سخنرانی: 4 سپتامبر 2020
پایان سخنرانی: 2 اکتبر 2020
مدت زمان: 4 هفته ، 120 ساعت.
فرکانس: 80٪ کلاسهای عمومی حداقل میزان لازم برای دریافت گواهینامه است
محل سکونت: میلان ، پردیس بوویسا Politecnico
ارزش دوره: 2.600 €
کاهش ارزش اقتصادی به 20٪ برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان برابر MFI ارائه شده است، در حالی که صندلی آخرین.

شرح دوره

دوره کوتاه "مد جدید پایدار" با هدف به اشتراک گذاشتن جدیدترین اطلاعات و مثال های جالب در مورد مدل های تجاری نوآورانه در مد و لوکس با شرکت کنندگان است. این دوره بر محور پایداری برای ایجاد ارزش مشترک متمرکز است. ایجاد ارزش مشترک در مد به معنای توانایی پاسخگویی به نیازهای بسیاری از ذینفعان است: محیط ، جامعه ، نهادها ، هنر ، فرهنگ ، قلمرو و مصرف کنندگان. یک شرکت مد مد مسئول قبلاً سفر طولانی و پیچیده ادغام اخلاق و زیبایی شناسی در زنجیره ارزش را با هماهنگی مداوم با همه ذینفعان آغاز کرده است. در اینجا برخی از کلمات کلیدی وجود دارد که باعث پیشرفت در نوآوری مسئولانه در مد می شود و در طول سخنرانی ها ، بحث در کلاس و بازدید از شرکت مورد بررسی قرار می گیرد: اقتصاد دایره ای ، بازیافت ، بازیافت ، ساخت پروسس ، ایجاد منبع آزاد ، جمع کردن جمعیت ، فناوری های پوشیدنی ، ادغام آنلاین و آفلاین ، داستان پردازی transmedia ، B- شرکت ها و نوآوری در بین دیگران.

پشتیبانی و بورس تحصیلی

بورس تحصیلی کامل ارائه شده توسط Vogue Talents فرصتی منحصر به فرد برای شرکت در این دوره می دهد: برای شرکت در انتخاب ، داوطلبان باید یک طرح کسب و کار 20 اسلایس را برای یک محصول / خدمات جدید به صورت پایدار بفرستند. برنده بورس تحصیلی پس از ارزیابی دقیق کلیه برنامه های کسب و کار دریافت شده توسط تیم Vogue Talents اعطا می شود. برنده خواهد شد با شرکت در دوره رایگان و پوشش رسانه ای دریافت می کند. برنده همچنین این شانس را دارد که 1 ماه کارآموزی را در بخش CSR گوچی به عنوان شرکت پیشرو در لوکس پایدار انجام دهد. به منظور شرکت در فرایند انتخاب ، لطفاً برنامه کسب و کار خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید: info@milanofashioninstitute.it مهلت ارسال برنامه کسب و کار 20 اسلاید 3 ژوئن 2019 است. ضرب الاجل.

اهداف آموزشی

دوره کوتاه "مد جدید پایدار" با حمایت Vogue Talents ، با هدف به اشتراک گذاشتن جدیدترین اطلاعات و مثال های جالب در مورد مدل های تجاری نوآورانه در مد و لوکس با شرکت کنندگان در میان گذاشته است. دوره کوتاه "مد جدید پایدار" نیز با هدف:

  • آماده سازی شرکت کنندگان برای مقابله با پیچیدگی مسئولیت در صنعت مد؛
  • ارائه ابزارهای خاص برای یادگیری نحوه و مکان انتخاب فیبرهای نوآورانه در مد، چگونگی ایجاد استراتژی نام تجاری عناصر در پایداری، چگونگی ایجاد و اعمال برخی از دستورالعمل های مسئولیت های خوب، چگونگی ساخت یک گزارش پایداری خوب، چگونگی ساخت یک طرح کسب و کار خوب در مد مداوم
  • به اشتراک گذاری روش های کسب و کار الهام بخش در هر دو بازار، بخش حق بیمه و لوکس، برای مدل های مختلف کسب و کار

چرا این درس را بگیر

این دوره برای دانشجویان فارغ التحصیل و فارغ التحصیل ، مدیران جوان ، متخصصان و کارآفرینان جوان که مایل به مقابله با چالش های مسئولیت پذیری در صنعت مد هستند ، مناسب است. این دوره به طور خاص تر در اطراف ارقام حرفه ای مدیران برندهای جوان ، مدیران محصولات ، مدیران خرده فروشی ، مدیران روابط عمومی و ارتباطات ساخته شده است که هدف آنها درک پتانسیل پایداری ، مدیران آینده CSR و کارآفرینان جوان است که مایلند ابتکار کارآفرینی با پایداری در DNA آن

مدل آموزش

مدل آموزش به شرح زیر است:

  • در سخنرانی های کلاس درس
  • مطالعات موردی
  • بازدید از شرکت
  • پروژه کار می کند
  • جلسات جهت گیری شغلی و / یا بررسی ایده های تجاری

سخنرانی سنتی در کلاسها با بحث در مورد، جلسات با مدیران و سایر نمایندگان جامعه کسب و کار، بازدیدهای شرکت، در فعالیت های کلاس و پروژه انجام می شود. جهت گیری شغلی به دانش آموزانی که به منظور کار در صنعت مشغول به کار هستند، ارائه می شود؛ بازخوردهای به ایده های تجاری با شرکت کنندگان که مایل به تبدیل شدن به کارآفرینان هستند، به اشتراک گذاشته می شود. در پایان دوره، یک گواهی MFI برای هر دانش آموز ارائه می شود.

شرایط پذیرش

برای درخواست پذیرش در این دوره، کاندید باید در دوره لیسانس هنر / علم ثبت نام کرده یا دارای درجه ای برابر یا بالاتر از یک لیسانس باشد. کارآفرینان جوان، فارغ التحصیلان اخیر با مدرک دبیرستان درجه کارشناسی و فارغ التحصیلان مدارس و دانشکده های طراحی، تجارت و اقتصاد، بازاریابی و ارتباطات، مهندسی، معماری، زبان، حقوق، علوم انسانی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Milano Fashion Institute is a consortium set up to provide higher education in the fashion sector by three Milan universities: Bocconi University, Cattolica University and Politecnico of Milan. These ... اطلاعات بیشتر

Milano Fashion Institute is a consortium set up to provide higher education in the fashion sector by three Milan universities: Bocconi University, Cattolica University and Politecnico of Milan. These three universities represent an international centre of excellence, drawing on consolidated experience in the research and training activities for businesses in the fashion sector in the fields of management, communication and design. اطلاعات محدود