Read the Official Description

این برنامه پس از فارغ التحصیلی شما را با مهارت و دانش به منظور کارآمد مدیریت تمام جنبه های یک پروژه برای دستیابی به اهداف سازمانی در یک محیط رقابتی جهانی. همچنین شما را برای نوشتن مدرک معتبر موسسه مدیریت پروژه در مدیریت پروژه (CAPM®) یا امتحان مدیریت پروژه پروژه (PMP®) آماده می کند.

از طریق جلسات کلاس درس و تجربه پروژه های کاربردی با حامیان پروژه های خارجی، شما یاد می گیرید و تمرین کنید که چگونه پروژه های برنامه ریزی، برنامه ریزی، اجرا، و بستن را با استفاده از ابزار برنامه ریزی، اصول بودجه بندی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ریسک و مدیریت کیفیت، بسنجید. در طول برنامه، مهارت های رهبری ارتباطات و تیم شما را به عنوان یک رهبر از تیم های با کارایی بالا به شما ارائه می کند.

نکات مهم برنامه

این برنامه برای دانشجویان و دانشجویان طراحی شده است تا بتوانند آموزش های خود را ارتقا دهند و مهارت های لازم را برای برآوردن تقاضای رو به رشد مدیران پروژه در اقتصاد جهانی بدست آورند.

مدیریت پروژه کارآمد تبدیل به یک عنصر کلیدی در موفقیت سازمان های امروز شده است. حرفه ای ها در این زمینه به نوآوری و رشد درون سازمان و تسهیل اتخاذ موفقیت آمیز پروژه ها کمک می کنند. پیچیدگی روزافزون محیط کسب و کار امروز، تمرکز بر اصول کسب و کار و مهارت های مدیریت پروژه خوب است. یک پایه مهارت فراگیر پذیرفته شده برای مدیریت موثر پروژه وجود دارد. محتوای این برنامه با Knowledge Management Project (PMBOK® Guide) مطابقت دارد که توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI®)، یک انجمن سازمان صنایع جهانی که استانداردها و اعتبارات را حفظ می کند، گواهی می شود و متخصصان مدیریت پروژه را در 185 کشور تعریف می کند.

شما دوره هایی را که مهارت های رهبری، سازمانی، بین فردی، ملاقات و ارائه را توسعه می دهند، خواهید آموخت. شما به تکنیک های مدیریت پروژه سنتی و همچنین کسانی که از مدیریت پروژه Agile و Lean Six Sigma معرفی شده اند، معرفی می شود.

تکمیل موفقیت آمیز این برنامه به شما مهارت ها و تجربه هایی را که سازمان ها در بخش های متنوعی از جمله کسب و کار، فن آوری، مراقبت های بهداشتی، مهندسی، دولتی و نه برای سود می پردازند، به شما می دهد.

چرا Fleming را انتخاب کنید؟

Fleming College یک تجربه یادگیری را فراهم می کند که توسط دانشکده از طیف گسترده ای از رشته ها و صنایع پشتیبانی می شود. کالج دارای روابط قوی محلی، منطقه ای و جهانی است و به شدت به نیازهای جامعه تجاری متکی است. دانش آموزان از محیطی محسوب می شوند که ارزش تحصیلات عالی و مهارت های عملی در محل کار را برآورده می کند و دارای مجموعه ای گسترده از خدمات پشتیبانی می باشد.

مواد دوره ای با استفاده از روش های مختلف از جمله سخنرانی های سنتی، مطالعات موردی، شبیه سازی، سخنرانان مهمان و سفرهای زمینی و همچنین تجربه عملی با ابزارهای ادغام مانند Microsoft® Office Project تحویل خواهد شد.

یک جامعه دانشجویی بین المللی پر جنب و جوش و سریع در حال رشد است که یک تجربه غنی برای دانش آموزان داخلی و خارجی را فراهم می کند.

آنچه لازم است برای موفقیت انجام شود

 • آگاهی متقابل فرهنگی
 • مهارتهای ارتباطی: کلامی، نوشته و ارائه
 • توانایی کار در تیم ها، در صورت لزوم نقش رهبری را به عهده بگیرد
 • سازمان و مهارت های مدیریت زمان
 • مهارت های حل مسئله، توانایی های تحلیلی

فرصت های شغلی

یک پنجم از تولید ناخالص داخلی جهان (12 تریلیون دلار) در پروژه های سال 2012 صرف می شود. سازمان هایی که از کسب و کارهای جهانی به دولت ها و سازمان های غیر دولتی می آیند، مدیریت پروژه و مدیران پروژه های ماهر را به عنوان کلید موفقیت خود تعیین کرده اند. تقاضا برای متخصصان پروژه بسیار مبهم است و به طور متوسط ​​1.2 میلیون شغل جدید پیش بینی شده باید هر سال برای دهه آینده پر شود.

به گفته Indeed.com، مدیریت پروژه طی پنج سال گذشته حدود 30 درصد رشد داشته است.

فارغ التحصیلان در موقعیت های مختلف از جمله:

 • مدیر پروژه
 • تحلیلگر پروژه
 • کنترل پروژه پروژه
 • تحلیلگر کسب و کار
 • پروژه برنامه ریزی پروژه
 • افسر پروژه
 • هماهنگ کننده پروژه

حداقل شرایط پذیرش

حداقل شرایط پذیرش برای این برنامه یک دیپلم کالج انتاریو یا مدرک کارشناسی در رشته تجارت، علم، مهندسی و یا مرتبط با آن است. حرفه ایانی که در حال حاضر در مدیریت و حرفه ای با تجربه کار معادل و مرتبط هستند نیز برای پذیرش به صورت فردی در نظر گرفته می شوند.

"CAPM"، "PMP"، "PMBOK" و "PMI" علامت های ثبت شده موسسه مدیریت پروژه Inc.

Program taught in:
انگلیسی

See 16 more programs offered by Fleming College »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
می 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
3,202 CAD
در هر ترم
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
می 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline