دوره مد قانون

مدرک معتبر و مد برای مد مديريت

  • حفاظت از نام تجاری و انواع مختلفی از حفاظت از علائم تجاری، و همچنین سایر حقوق مالکیت معنوی که می تواند برای حفاظت از تولیدات و مدل های مد استفاده شود؛
  • مذاکرات مد و توافقات خاص برای صنعت؛
  • مسائل زنجیره تامین: از تبلیغات به فرآیندهای مد دیجیتال؛
  • رشته "ساخته شده در"، مسائل جرم مانند مارک ها و محصولات جعلی و جعلی مد.

این دوره به طور مداوم با موارد عملی (دادرسی، ارتباطات، معیارها و شبیه سازی ها با مدیران و وکلا مد صنعت) به طور مداوم انجام می شود و با محاکمات نهایی خاتمه می یابد. این مرکز میلان، پایتخت مد ایتالیایی و اروپایی است که با همکاری شرکت های مد و ادارات حقوقی از صنعت حمایت می کند.

حقایق کلیدی


همکاران: ماریا لیلا مونتاگین و نیکولا گوریینی
صنعت - مشاور: Avv. میچلنگلا وارادی
شروع ثبت نام: 22 اکتبر 2018
پایان ثبت نام: 7 ژوئن 2019
شروع سخنرانیها: 8 ژوئیه 2019
پایان سخنرانی: 26 ژوئیه 2019
مدت زمان: 4 هفته، 120 ساعت.
فرکانس: 80٪ از کلاس های کلی حداقل لازم برای گرفتن گواهی
محل سکونت: میلان، Campus Bovisa Politecnico
ارزش دوره: 2.400 €
کاهش هزینه اقتصادی برابر با 20٪ برای دانشجویان و فارغ التحصیلان MFI ارائه شده است، در حالی که کرسی ها آخرین. دوره کاملا انگلیسی است.
در طول دوره، ایتالیایی و انگلیسی دستیار دو زبانه آموزش برای هر دو دانش آموزان ایتالیایی و خارجی در دسترس است.

شرح دوره

دوره مد «حقوق مدرک» هدف از ارائه این شرکت به روزترین اطلاعات عملی، معیارها و تخصص میدانی مربوط به جنبه های مهم مربوط به چارچوب قانونی و دیدگاه شرکت های مد و لوکس است. با شروع مقدمه ای بر صنعت، از مدل های اصلی کسب و کار، به تقسیم بندی صنعتی و فرآیندهای اصلی، این دوره در تمام مراحل اصلی چرخه زندگی مد، از طراحی مفهوم، تا مدیریت مجوز و مدیریت ارتباط با مشتری، در به منظور ارتقاء دانش فرآیندها، بهترین شیوه ها، مطالعات موردی واقعی، چارچوب های کاربردی برای صنایع مد و لوکس، به لطف یک دانشکده چند رشته ای متشکل از دانشگاهیان، متخصصان و متخصصان صنعت است.

شراکت

دوره مد «قانون» توسط Milano Fashion Institute تشکیل شده است که متشکل از دانشگاهیان و متخصصان حقوق، طراحی مد و زمینه های کسب و کار مد، در همکاری با متخصصان دفتر پیشرو قانونی و مد

اهداف آموزشی

دوره مد "قانون" برای طراحی شده است:

  • فارغ التحصیلان جوان و متخصصین حقوقی که می خواهند مفاهیم و دانش پایه ای در مورد کسب و کارهای مد و لوکس از دیدگاه قانونی بدست آورند.
  • فارغ التحصیلان جوان در کسب و کار و اقتصاد، که می خواهند به درک درست ترین مسائل حقوقی در یک مد

در پایان دوره، شرکت کننده یاد می گیرد چگونه با پیچیدگی فرآیندهای شرکت های مد و لوکس، نحوه مدیریت و اعمال قوانین مربوطه و شیوه های تجاری، از قراردادها و موافقت نامه ها به مدیریت علامت های تجاری و سایر آیین نامه های حقوقی، و همچنین چگونگی به درستی ارتباط و اضافه کردن ارزش در روابط با ذینفعان شرکت های مختلف (پروانه صدور مجوز، زنجیره ارزش، و غیره).

چرا این درس را بگیر

این دوره به خوبی برای دانشجویان مقطع لیسانس، متخصصان حقوق، مدیران جوان، حرفه ای ها و کارآفرینان جوان که مایل به مقابله با چالش های کسب و کار مد هستند مناسب است. این یک فرصت عالی برای درک مسائل حقوقی در حال حاضر است و بهترین شیوه های مربوطه در صنعت، که می تواند شامل افراد حرفه ای مختلف از جمله وکلا، مدیران صدور مجوز، مدیران محصول و مدیران خرده فروشی باشد.

مدل آموزش

مدل آموزش به شرح زیر است:

  • در کلاس درس سخنرانی ها
  • مطالعات موردی و بهترین شیوه
  • سخنرانان مهمان
  • پروژه کار می کند و محاکمه

سخنرانیهای سنتی در کلاسها با بحث در مورد، جلسات با مدیران، وکلا و سایر نمایندگان صنعت، در فعالیت های کلاس و پروژه کار می کنند. علاوه بر این، جهت گیری حرفه ای به دانش آموزانی که به منظور کار در صنعت متعهد هستند، ارائه می شود. در پایان دوره، یک گواهی MFI برای هر دانش آموز ارائه می شود.

شرایط پذیرش

برای درخواست پذیرش در این دوره، نامزد باید در دوره لیسانس هنر / علم (قانون، مدیریت بازرگانی) ثبت نام کرده یا دارای درجه ای برابر یا بالاتر از یک لیسانس باشد. کارآفرینان جوان، فارغ التحصیلان اخیر با مدرک دبیرستان درجه کارشناسی و فارغ التحصیلان مدارس و دانشکده های طراحی، تجارت و اقتصاد، بازاریابی و ارتباطات، مهندسی، معماری، زبان، حقوق، علوم انسانی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Milano Fashion Institute »

آخرین به روز رسانی February 3, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
جولای 8, 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,400 EUR
120 ساعت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 8, 2019
End Date
جولای 26, 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 8, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
جولای 26, 2019