اگر شما علم صدا و مخلوط کردن، دستکاری و تسلط بر موسیقی در ضبط استودیو ها و سالن های زنده را دوست داشته باشید، این دوره 3 صدا مهندسی صدا راه عالی برای توسعه مهارت های خود برای کار خلاقانه یا دانشگاه است.

علم صدا

درک خود را از نحوه کار صدا و آکوستیک توسعه دهید.

STUDIO SOUND

مهارت های ضبط از طراحی استودیویی را از طریق پیاده سازی، مخلوط کردن و تسلط بر روی مهارت ها بدست آورید.

صدای زنده

کار در انواع محیط های صدای زنده، تنظیم PA و مانیتور و تسلط بر هنر مبادله زندگی می کنند.

مهارت های کسب و کار را توسعه دهید

مهارت های خود را در صنعت ارتقاء دهید.

شروع به کار خود را ایجاد کنید

انتخاب دوره مهندسی صدا 3 دوره شما مهارت هایی را برای رفتن به دانشگاه یا به کار خلاق به شما می دهد.

بخش خلاق یکی از سریعترین مناطق رو به رشد اقتصاد انگلستان و یک محل عالی و هیجان انگیز است که در آن کار می کند.

این دوره مهندسی صدا می تواند بر روی:

 • مدرک خلاق در دانشگاه، جایی که شما می توانید مهارت های بیشتری در آماده سازی برای کار بدست آورید. این ممکن است یک مهندس صدا یا درجه فناوری موسیقی یا یک موضوع دیگر باشد که فانتزی شما را جذب می کند. شما باید هر ساله دوره را به منظور تولید امتیازات UCAS برای ورود به دانشگاه تکمیل کنید. دسترسی در حال توسعه طیف جدیدی از درجه خلاق است که پیشرفت کامل با FdSc در صوتی را ارائه می دهد
 • اشتغال یا خود اشتغالی در صنایع خلاق. این ممکن است به عنوان یک استودیو یا سازنده صدای زنده باشد یا ممکن است به یک منطقه دیگر از موسیقی یا صنایع خلاق تبدیل شود.
 • یک کارآفرین خلاق به عنوان یک سنگ پله به کار.

کسب تجربه صنعت

در دسترسی، خیلی بیشتر از انجام یک دوره است. شما این فرصت را دارید که تجربه دست اول از موسیقی و صنایع خلاق را تجربه کنید.

در اینجا برخی از فرصت هایی که می توانید از مزایای استفاده کنید عبارتند از:

 • رویدادها: فرصت های منحصر به فردی برای نمایش کار خود خواهید داشت. اینها از یک قهرمان محلی تا فرصت برای انجام در مرحله جشنواره در حوادثی مانند Latitude که توسط همکار، جمهوری جشنواره برگزار می شود، می باشد.
 • MASTERCLASSES: دسترسی به ترویج استاد کلاسهای صنعت از مهندسین صدا و تولید کنندگان صدا.
 • TWINE: همه دانش آموزان ما عضویت رایگان Twine را می گیرند، که یک پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد افراد خلاق به همکاری در پروژه ها و کسب درآمد!
 • FOCUSRITE: دسترسی به همکاری با Focusrite افتخار است. شما این فرصت را دارید که دستان خود را از بیش از 500 پوند از افزونهای صوتی رایگان Focusrite پشتیبانی کنید، که توسط کارگاه های تخصصی Focusrite پشتیبانی می شود.

دریافت گواهینامه

پس از اتمام موفقیت آمیز، یک معاینه شناخته شده دریافت خواهید کرد که می توانید به خلاقیت خلاقیت خود اضافه کنید:

 • دیپلم دوساله RSL Level 3 برای تمرینکنندگان موسیقی. این می تواند تا 168 امتیاز UCAS در تعرفه 2017 تولید کند.
 • لطفا توجه داشته باشید که این امتیازات UCAS برای تمایز * هستند و نمرات پایین تر امتیاز های قابل توجهی کمتر تولید می کنند.
 • دیپلم تمدید معادل سه سطح A یا یک دیپلم سطح 3 BTEC است.

مدت زمان

 • دوره مهندسی صدا 3 دوره دو ساله ادامه دارد.
 • معمولا از ماه سپتامبر تا ژوئن (روز) به طور روزانه بیش از سه تا چهار روز در هفته ارائه می شود. مدت زمان تحصیل در کالج بستگی به چه جلسات اضافی انگلیسی و ریاضی است که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.
 • اگر شما در تاریخ 31 اوت 2018 در سن 16 تا 18 سالگی و یا در ابتدای دوره مهندسی Sound Engineering خود، البته اگر رایگان باشد
 • اگر شما در 19 اوت 2018 در سن 19 سالگی و یا در ابتدای دوره مهندسی صدا، پس از آن شما باید 4800 پوند در سال پرداخت کنید. با این حال، می توانید درخواست وام پیشرفته یادگیرنده برای پرداخت هزینه این دوره را درخواست کنید. شما فقط باید وام را پس از شروع به درآمد بیش از 25000 پوند در سال، مجبور کنید.

شرایط ورود

اعمال این دوره مهندسی صدا آسان است.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و ما با برخی از تاریخ های پیشنهادی زمانی که می توانیم جلسات بیشتری را برای بحث در مورد آن بیشتر بگذرانیم، دوباره تماس می گیریم.

 • مجموعه مهارتها: ما بیش از هر چیز دیگر علاقه و مهارت های خلاقانه خود را به ارمغان می آوریم. با این حال، شما همچنین باید نشان دهید که شما قادر به کار در سطح 3 (سطح استاندارد). برای متقاضیان مدرسه، مدارک مورد نیاز خود را از مقیاس های پیش بینی شده و واقعی خود خواهیم گرفت، که توسط مرجع مدرسه پشتیبانی می شود. این دوره مهندسی صدا برای مهندسان صدا با تجربه تر با دانش بیشتر از صدای زنده و ضبط شده است. شما باید قبلا با جنبه های صدای زنده و استودیو آشنا باشید و حداقل از یک یا دو سکوی نرم افزار مانند Logic Pro یا Pro Tools آگاه باشید. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما در سن 31 سالگی زیر 16 سالگی ثبت نام نکنید، نمی توانید ثبت نام کنید. برنامه های کاربردی از افراد زیر این سن هنوز خوش آمدید، اما به سال بعد تعلیق خواهند شد.
 • مصاحبه: شما به یک مصاحبه دعوت خواهید شد که از شما انتظار می رود تظاهرات خود را مطرح کنید یا مهارت های خود را در استفاده از میز مخلوط / تجهیزات صوتی زنده و / یا بحث در مورد مهارت ها و تجربه های خود به روز مورد بحث قرار دهید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Access Creative College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,800 GBP
در هر سال، اگر شما در 19 اوت سال 2018 در سن 19 سالگی هستید. برای دانش آموزان 16-18 ساله رایگان است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ