توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره CIMA

موسسه حسابداران مدیریت (CIMA) ، که در سال 1919 تأسیس شد، بزرگترین و حرفه ای ترین متخصص حسابداران مدیریت در جهان است.

CIMA به افراد و شرکت ها کمک می کند تا با استفاده از قدرت کامل حسابداری مدیریت - نه فقط حسابداری برای ترازنامه، بلکه حسابداری برای کسب و کار.

با همکاری موسسه حسابداران عمومی آمریکایی (AICPA)، در سال 2012، ما برای تعیین اعضای جدید با سطح جدیدی از منابع و شناسایی، مجوز حسابداری مدیریت جهانی (CGMA) را ایجاد کردیم.

برنامه CIMA بر اساس CGMA منحصر به فرد اصول مدیریت حسابداری مدیریت جهانی © و چارچوب صلاحیت CGMA به منظور توانمند سازی افراد با توانایی های سطح بالا برای کمک به دستیابی به موفقیت پایدار در هر دو کسب و کار و امور مالی می پردازد.

ما خدمات حرفه ای توسعه حرفه ای را ارائه می دهیم، تحقیقات علمی را انجام می دهیم، رهبری فکر می کنیم، استانداردهای حرفه ای را نظارت می کنیم، قوانین اخلاقی را برای اعضا حفظ کنیم، و با ارائه دهندگان خدمات درسی خارجی و خدمات ارزیابی برای ارائه بهترین تجربه تحصیلی و معاینه.

در سال 2017 اعضای CIMA و AICPA انجمن حسابداران حرفه ای خبره بین المللی را تشکیل دادند تا حرفه حسابداری را در سطح جهان متصل و تقویت کنند. این انجمن حسابداران را برای چالش های امروز و فرصت های فردا آماده می کند تا شبکه ای با نفوذ بیش از 667،000 عضو و دانشجویان را در مدیریت و حسابداری دولتی نماید.

CIMA در یک نگاه

با تبدیل شدن به یک CGMA با CIMA، شما به بزرگترین عضو حرفه ای حسابداران مدیریت در جهان پیوستید و بخشی از یک شبکه واقعا جهانی از بیش از 600،000 حرفه ای مالی فعلی و نسل بعدی خواهید شد.

چرا CGMA با CIMA تبدیل شد؟

با مطالعه CIMA، شما دانش و مهارت های حیاتی را که کارفرمایان در جستجوی و آماده شدن برای کار در هر کسب و کار - بزرگ یا کوچک، عمومی یا خصوصی در سراسر جهان هستند، توسعه خواهند داد. خواندن و بررسی کنید که چرا تبدیل شدن به CGMA با CIMA انتخاب مناسب شماست.

Woolich برای لحظه ای معتبر برای سطح 1 (گواهی در حسابداری کسب و کار) است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Woolich Education »

آخرین به روز رسانی March 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019