دوره های آلمانی در برلین

دوره سالانه ما در پایتخت آلمان

شهر فوق العاده ای است

با بیش از 3 میلیون نفر، برلین نه تنها بزرگترین شهر آلمان است، بلکه بزرگترین شهر است. مرکز مهم اقتصادی، فرهنگی و آموزشی خانه های بسیاری از دانشگاه ها، کالج ها و موسسات تحقیقاتی است. هر سال، جشنواره های بزرگ فیلم، کنسرت ها و نمایشنامه های تئاتر در پایتخت برگزار می شود. معروف ترین جاذبه ها عبارتند از: دروازه براندنبورگ، ریکستاژ و معبد خرید معروف در کنار کورفرندمام.

برلین در نور جدید

از زمان پیوستن آلمان، سرمایه جدید و قدیمی آلمان در شکوفه بی سابقه ای ظاهر شده است. و مغناطیس این شهر حتی قبل از جنگ جهانی دوم مشهور بود و در اروپا به خوبی غرق شده بود.

مکانی عالی برای یادگیری زبان آلمانی

برلین احتمالا شهرت جهانی و بین المللی در آلمان است. به همین دلیل، این جای مناسب برای دانش آموزان از سراسر جهان است نه تنها برای یادگیری زبان، بلکه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ، سیاست و فرهنگ آلمان. علاوه بر این، آنها می توانند از فرصت های زیادی که این شهر قابل توجه ارائه می دهند لذت ببرند: کنسرت، سینما، موزه، جاذبه، خرید، ورزش، بارها، باغ های آبجو و دیسکو.

جدیدترین مکان درس

از ژوئن 2014، منتظر دریافت دانش آموزان در جدیدترین مکان درس موسسه Humboldt در مرکز برلین هستیم. اولین دوره سالانه ما در شمال جمهوری، انواع مختلفی از برداشت های فرهنگی و برخورد در شهر بین المللی و تاریخی آلمان را ارائه می دهد. در این شهر، قلب هنری، سیاسی و اقتصادی آلمان را شکست می دهد.

مسافران معاملات

محل برگزاری مسابقه Berlin-Mitte همچنین یک پیشنهاد دوره ی چند منظوره برای مسافران ارائه می دهد: آیا شما بخواهید آلمانی را در صبح *، در شب * یا فقط در شنبه ها * بخوانید، ما برای کورس آموزشی مناسب خود را داریم. شما می توانید قبل از دوره درس خود آلمان را در موسسه خود تست کنید (هزینه 15،00 €). هزینه ثبت نام با قیمت دوره خواهد شد. لطفا با تلفن تماس بگیرید 49 (0) 30 5551 3221. همچنین شما می توانید سطح خود را از آلمان با استفاده از آزمون آنلاین ما تعیین کنید. با این حال، آزمون آنلاین آزمون اولیه در روز اول دوره را جایگزین نمی کند.

دو شهر - یک دوره

با پیشنهاد ترکیبی شما می توانید بطور فعالانه در برلین و کنستانس و در نتیجه دو منطقه کاملا متفاوت آلمان در یک زمان بسیار کوتاه تجربه کنید. از یک طرف، پایتخت آلمان با بیش از 3/3 میلیون نفر جمعیت، بزرگترین و پرطرفدارترین شهر در کشور با تعداد زیادی از مناظر و پیشنهادات فرهنگی است. از سوی دیگر، Constance به نظر می رسد آرام با تنها 85،000 ساکن، که به عنوان یکی از شهرستانها با بالاترین کیفیت زندگی در آلمان با موقعیت فوق العاده آن در راستای دریاچه کنستانته و نزدیکی آن به آلپ و سوئیس محسوب می شود. انتقال دو شهر (Konstanz-Berlin یا Berlin-Konstanz) با اتوبوس های طولانی در هنگام رزرو دو دوره متوالی 5 هفته یا بیشتر در دو شهر گنجانده شده است! * برای دوره های کمتر از 18 درس در هفته، شرکت کنندگان در ویزا به ویزا واگذار نخواهند شد.

انواع البته

دوره های فشرده

دوره های فشرده آلمانی ما شامل 30 درس در هفته می باشد. آموزش موثر شامل همه موارد یادگیری زبان (خواندن، گوش دادن، صحبت کردن، نوشتن و دستور زبان) است.

دوره های فشرده فردی

ما تمام زبان آموزان آلمانی را قادر می سازیم تا مهارت های زبان خود را از طریق دوره های فشرده فردی با 30 یا 40 درس در هفته افزایش دهند.

اطلاعات عمومی

اندازه کلاس

معمولا طبقات ما شامل حدود 10 دانش آموز هستند. از طریق کلاس های کوچک ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هر یک از دانش آموزان فرد توجه خاصی را دریافت می کنند. تمرکز ما روی ارتباطات است. تمام دانش آموزان در کلاس صحبت می کنند و در کلاس شرکت می کنند. البته گرامر را نادیده نگیرید! اندازه کلاس کوچک تضمین می کند که هر شرکت کننده به طور فعال در درس شرکت داشته باشد.

مهارت در زبان

ما 6 سطح زبان را تشخیص می دهیم - از مبتدی مطلق تا پیشرفته. با توجه به چارچوب اروپایی مرجع برای زبانها، این به معنی: سطوح A1 تا C2 است. جدول زمانی

در طی دوره فشرده، بزرگسالان ما هر 5 صبح 5 درس 45 دقیقه دارند. کلاس ها در ساعت 8:30 صبح شروع می شود و در ساعت 1:00 بعدازظهر پایان می یابد. در میان بین 2 شکاف وجود دارد. روز دوشنبه بعد از ظهر یک ساعت اضافی از ساعت 14:15 تا 15:00 خواهد بود. در روزهای سه شنبه و پنج شنبه، دو درس از ساعت 14:15 تا 15:45 برگزار خواهد شد.

آزمون

تمام دانش آموزان هفتگی یک آزمون را که شامل تمام محتوای دوره ای است که در طول هفته گذشته تدریس می شود، می نویسد. بنابراین، دانش آموزان و همچنین معلمان می توانند پیشرفت یادگیری آلمانی را ارزیابی کنند. در پایان مرحله یک امتحان اضافی وجود خواهد داشت که حداقل 75٪ برای رسیدن به سطح بعدی لازم است.

مشق شب

همچنین بزرگسالان ما انتظار دارند که هر روز مشغول انجام تکالیف باشند. با این حال، آنها زمان کافی برای فعالیت های فوق العاده ای خواهند داشت!

محل اقامت

مدرسه شبانه روزی

مهمانان ما در مدرسه شبانه روزی ما در همان منطقه زندگی می کنند که در آن درس های خود را دارند. البته، این به دانشجویان مزایای زیادی می دهد: آنها با هم غذا می خورند، بعد از ظهر، شب ها و آخر هفته ها را با هم می گذرانند، و در کوتاه مدت دوستان جدیدی از کشورهای مختلف پیدا می کنند.

آلمانی را تمام روز یاد بگیرید

کارکنان ما به شرکت کنندگان خود احساس می کنند که یک خانواده بزرگ و بین المللی در موسسه Humboldt هستند. تمام دانش آموزان یکپارچه هستند، زبان آلمانی در طول روز صحبت می شود. قادر بودن به صحبت کردن با زبان که از صبح تا شب یاد می شود، حتی در خارج از کلاس، پیشرفت یادگیری را باور نکردنی و انگیزه شرکت کننده را افزایش می دهد. اتاق ها دانشجویان ما معمولا یک اتاق با یک شرکت کننده دیگر به اشتراک می گذارند، زیرا اکثر مدارس ما دارای اتاق دو نفره هستند. اتاق ها با دوش و توالت خصوصی مجهز شده اند. در صورت درخواست برخی از اتاقهای تک نفره در دسترس هستند

Flatmate می

ما هم اتاقی ها را با توجه به دستورالعمل های مختلفی که موفقیت آمیز بوده اند، انتخاب می کنیم. ما هر یک از شرکت کنندگان را با یک دانش آموز از سطح زبان خود قرار می دهیم تا بتوانند مهارت های تازه به دست آمده خود را به همان اندازه تمرین کنند، یعنی بدون اینکه دانشجوی پیشرفته تر یا کمتر تجربه شوند. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که هم اتاقی ها یک سن مشابه دارند. ما همچنین از داشتن دو زبان مادری در یک اتاق اجتناب می کنیم، بنابراین دانش آموزان باید تا حد امکان از آلمان برای ارتباط با هم اتاقی خود استفاده کنند .

خوردن

بیشتر هزینه های درس ما کامل است، به این معنی است که شرکت کنندگان صبحانه، ناهار و شام هر روز و همچنین یک میان وعده یا میوه در طول تعطیلات. آشپزان ما و تیم آنها برای هر مهمان یک آشپزخانه متعادل، سالم و بسیار خوب با غذاهای معمولی آلمانی و بین المللی ارائه می دهد. ما همچنین می توانیم غذاهایی برای دانش آموزانی که دارای آلرژی، رژیم غذایی یا محدودیت های مذهبی در مورد غذا هستند (به عنوان مثال برای مسلمانان) ارائه دهیم.

خانواده های میزبان

در یک خانواده میزبان دانش آموزان ما در اتاق های تک و دو نفره زندگی می کنند. آنها صبحانه با خانواده دارند و در مدرسه ناهار می خورند. ما تمام خانواده های میزبان ما را به دقت انتخاب کرده ایم و آنها را شخصا می شناسیم. زمان سفر به خانواده تا یک ساعت است. هم اتاقی همان قوانین مربوط به انتخاب هم اتاقی ها در مدارس شبانه روزی ما است.

برنامه آموزش در:
  • آلمانی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Humboldt-Institut e.V. »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 17, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
1 - 52 
پاره وقت
تمام وقت
Price
- از 280،00 یورو در هفته
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

German courses for adults in Berlin