دوره های اسپانیایی داخلی برای شرکت ها

114967_foto-junta.jpeg

با همکاری تیم منابع انسانی هر مشتری در دوره های Think in Spanish طراحی Think in Spanish . در نتیجه ، برنامه های ما فراتر از اسپانیایی عمومی و تجاری گسترش می یابد و شامل جنبه های دیگری نیز می شود تا اطمینان حاصل شود که کارکنان از تسلط کافی و مؤثر اسپانیایی در رابطه با مناطق اصلی مورد علاقه ، مسئولیت ها و فرهنگ سازمانی برخوردار می شوند.

دوره های راهنمایی ما همچنین بر اهمیت شایستگی بین فرهنگی تاکید ویژه ای دارد که این یک مهارت مهم برای موفقیت حرفه ای و شرکتی در یک محیط تجاری جهانی شده است.

با توجه به روش های تدریس ما ، دوره های ما این فرصت را می دهند که در شرایط ارتباطی در زندگی واقعی اسپانیایی را تمرین کنند. هر برنامه به طور طبیعی شامل زمان کلاس است که به چهار مهارت ارتباطی (صحبت کردن ، گوش دادن ، خواندن و نوشتن) با استفاده از سخنرانی ها ، مکاتبات ، دقیقه ها ، گزارش ها ، مناقصه ها و رسانه های اجتماعی و غیره اختصاص می یابد و توجه ویژه ای به گرامر ، واژگان ، تلفظ می کند. و intonation و فرهنگ عمومی و شرکتی. اما علاوه بر این ، ما کلاسهایی را در موقعیت های حرفه ای در زندگی واقعی با همراهی و راهنمایی حرفه ای ها در موقعیت ها و وظایف مختلف روزمره خود قرار می دهیم ، این امکان را برای ما فراهم می کند تا پیشرفت را بهبود ببخشیم ، یادگیری را بهینه کنیم و از فرصتهای ارائه شده توسط غوطه وری استفاده کنیم.

120814_congresos1copia.jpg

Palacio de Congresos y Exposiciones در لون

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Think in Spanish »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
- رزرو برای ثبت نام: 300 یورو برای شهریه لطفا با ما تماس بگیرید
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است