دوره های انگلیسی - لندن

عمومی

شرح برنامه

مدرسه مدرن زبان انگلیسی ما در لندن به طور منحصر به فرد در تاریخ تاریخی بروکسل گرینویچ واقع شده است. با مرکز لندن تنها 10 دقیقه سفر با قطار ، دانش آموزان ما می توانند به راحتی در حالی که در یک منطقه زیبا و دور از شلوغی تحصیل می کنند ، به کشف این شهر بپردازند.

حقایق کلیدی

  • سطح A0-C2
  • حداکثر اندازه کلاس
  • رایگان Wi-Fi
  • دسترسی به رایانه

گزینه های دوره

انگلیسی عمومی

ساعت 20 صبح

دوره عمومی صبح انگلیسی ما در انگلستان زمینه های اصلی یادگیری زبان شامل خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن ، استفاده از آموزش های یک به یک و تست های پیشرفت منظم برای پاسخگویی به نیازهای یادگیری فردی دانش آموز را در بر می گیرد. دانش آموزان 20 درس صبحگاهی را مطالعه می کنند و می توانند برای توسعه بیشتر مهارت های خود درس های دیگری را انتخاب کنند.

بعدازظهر 20

دوره عمومی بعد از ظهر انگلیسی در انگلستان زمینه های اصلی یادگیری زبان خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن ، استفاده از آموزش های یک به یک و تست های پیشرفت منظم برای پاسخگویی به نیازهای یادگیری فرد دانش آموز را در بر می گیرد. دانش آموزان 20 درس بعد از ظهر را مطالعه می کنند و می توانند درس های دیگری را برای پیشرفت بیشتر مهارت های خود انتخاب کنند.

30 فشرده

دوره عمومی عمومی انگلیسی Intensive ما در انگلستان زمینه های اصلی یادگیری زبان شامل خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن ، استفاده از آموزش های یک به یک و تست های پیشرفت منظم برای پاسخگویی به نیازهای یادگیری فردی دانش آموز را در بر می گیرد. دانش آموزان 20 درس زبان انگلیسی عمومی و 10 درس مهارت را مطالعه می کنند.

تمام روز فشرده

دوره عمومی فشرده روزانه انگلیسی ما در انگلستان زمینه های اصلی یادگیری زبان خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن ، استفاده از آموزش های یک به یک و تست های پیشرفت منظم برای پاسخگویی به نیازهای یادگیری فردی دانش آموز را در بر می گیرد. دانش آموزان 30 درس زبان انگلیسی عمومی و 10 درس مهارت را مطالعه می کنند.

انگلیسی آکادمیک

تهیه آیلتس 20

این دوره آمادگی IELTS مهارت های انگلیسی شما را توسعه داده و تکنیک امتحان خود را برای آمادگی در آزمون IELTS (سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی) بهبود می بخشد. دانش آموزان هفته 20 درس می خوانند.

تهیه آیلتس 30

این دوره آمادگی IELTS مهارت های انگلیسی شما را توسعه داده و تکنیک امتحان خود را برای آمادگی در آزمون IELTS (سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی) بهبود می بخشد. دانش آموزان در هفته 20 درس آمادگی آیلتس و 10 درس مهارت های زبانی را مطالعه می کنند.

اول کمبریج انگلیسی (FCE) 20

صلاحیت FCE انگلیسی کمبریج نشان می دهد که شما به سطح انگلیسی B2 (Upper Intermediate) رسیده اید و می توانید هر روز انگلیسی مکتوب و گفتاری را برای کار یا اهداف مطالعه استفاده کنید. دانش آموزان هفته 20 درس می خوانند.

اولین کمبریج انگلیسی (FCE) 30

صلاحیت FCE انگلیسی کمبریج نشان می دهد که شما به سطح انگلیسی B2 (Upper Intermediate) رسیده اید و می توانید هر روز انگلیسی مکتوب و گفتاری را برای کار یا اهداف مطالعه استفاده کنید. دانشجویان 20 هفته از آمادگی FCE و 10 درس مهارت زبان در هفته را مطالعه می کنند.

Cambridge Advanced English (CAE) 20

صلاحیت CAE نشان می دهد که شما در سطح C1 (پیشرفته) انگلیسی هستید که برای کارهای دانشگاهی و حرفه ای مورد نیاز است. دانش آموزان هفته 20 درس می خوانند.

Cambridge Advanced English (CAE) 30

صلاحیت CAE نشان می دهد که شما در سطح C1 (پیشرفته) انگلیسی هستید که برای کارهای دانشگاهی و حرفه ای مورد نیاز است. دانشجویان 20 هفته از آمادگی CAE و 10 درس مهارت زبان در هفته را مطالعه می کنند.

انگلیسی حرفه ای

کسب و کار انگلیسی

این دوره با محوریت شغلی در انگلستان به دانشجویان کمک می کند تا طیف گسترده ای از مهارت های زبانی را که برای موفقیت در محل کار لازم است ، توسعه دهند. دانش آموزان 20 درس عمومی انگلیسی و 10 درس انگلیسی انگلیسی در هفته را مطالعه می کنند که شامل یک بازدید تجاری یا تجاری متمرکز در هر ماه است.

آموزش معلمان

آموزش معلمان

آموزش معلمان بین المللی آکسفورد دوره های شناخته شده ، معتبر و عملی بین المللی را برای توسعه معلمان زبان انگلیسی آینده برگزار می کند. اگر می خواهید به عنوان یک زبان خارجی به تدریس انگلیسی مشغول شوید و یا در حال تدریس هستید و می خواهید مهارت های خود را بیشتر توسعه دهید ، ما دوره های مختلفی داریم که مدارک لازم و پشتیبانی شما را برای موفقیت به شما ارائه می دهیم.

126510_Greenwich0510a.jpg

گزینه های اقامت

اقامت در منزل

زندگی را در یک خانه بریتانیایی تجربه کنید ، با فرهنگ محلی ، آداب و رسوم و مکان آن آشنا شوید. زندگی در یک خانه خانگی فرصت های شما برای یادگیری و استفاده از زبان انگلیسی در یک محیط حمایتی را افزایش می دهد.

فصل لوئیشام

اقامتگاه لوئیشام یک ملک با کیفیت بالا و با کیفیت بالا است که درست در کنار ایستگاه لوشیشام واقع شده است. کلیه اتاق ها و مناطق عمومی با استاندارد بسیار بالا تزئین شده اند.

مک میلان

McMillan با فاصله 10 دقیقه پیاده روی از محوطه دانشگاه لندن ، یک محل اقامت بودجه با اتاق های مبله راحت و مناطق عمومی است.

خانه های برتر مشترک

خانه های عالی مشترک دارای خانه های دنج و راحت هستند که در 2-3 طبقه پخش می شوند و هر ملک 5-7 اتاق خواب دارد.

آموزش زبان انگلیسی در تاریخ تاریخی و دیدنی رویال Borough از گرینویچ در لندن.

با منظره ای از رودخانه تیمز ، یک پارک رویال و برخی از بزرگترین ساختمان های لندن ، گرینویچ یک منطقه بی نظیر زیبا و آرام از لندن است. مدرسه ما در یک ساختمان مدرن با کلاس های روشن و نزدیک بازار تاریخی واقع شده است ، جایی که صنایع دستی و عتیقه های صنایع دستی در کنار مغازه های مدرن و غذاهای خیابانی از سراسر جهان نشسته اند. همه اینها به شما امکان می دهد بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش دانشجویی در یکی از مناطق جذاب و تحریک کننده لندن شوید.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

Welcome to Oxford International, where students have been learning English for over 29 years. We truly believe that whatever your level or learning goals, we have the best course possible to help you ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Oxford International, where students have been learning English for over 29 years. We truly believe that whatever your level or learning goals, we have the best course possible to help you make real progress in your language skills. اطلاعات محدود
آکسفورد , لندن , براون , تورنتو , ونکوور , سن دیگو + 5 بیشتر کمتر