برنامه دوره های تابستانی

دوره های تابستانی هستند راه را برای ساخت تا مدارک دانشگاهی ارزشمند در طول جلسه تابستان در مدارس و دانشگاه ها در سراسر جهان. دوره های تابستانی در خدمت بسیاری از اهداف برای دانش آموزان مختلف: گاهی استفاده می شود به شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی، و یا به آموزش اضافی حرفه ای و مدارک. دوره های تابستان در طیف گسترده ای از افراد در هنر، علوم انسانی، کسب و کار، زیستی و علوم زندگی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. انواع دوره های مختلف در تابستان می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه به دوره تابستان محبوب ترین ذکر شده در زیر.

دوره های تابستانی تازه اضافه شده

New College Group

مدرسه تابستانی آینده

سپتامبر 18, 2018
تجربه تابستانی شگفت انگیز از فعالیت ها - و یادگیری زبان انگلیسی! دانش آموزان می توانند یک برنامه کامل روزانه از مطالعه انگلیسی، فعالیت های اجتماعی و گشت و گذار و کارکنان سرگرم کننده و دوستانه انتظار داشته باشند - با امکانات فراوان برای ایجاد دوستان جدید از سراسر جهان. در حال حاضر با مکان های هیجان انگیز جدید در دسترس است.… [+] [-]

Forum-Nexus Study Abroad

دوره: تابستان در اروپا آسیا

سپتامبر 17, 2018
درک درستی از مناظر کسب و کار، سیاسی و اجتماعی در کشورهای مختلف را بدست آورید در حالی که ابتدا از فرهنگ و محیط زیست استفاده می کنید.

NABA Summer school 2019

دوره تابستانی در مد شیک شگفت انگیز در رم

سپتامبر 13, 2018
این دوره تمرکز بر این دارد که چگونه روندهای جدید مد به نظر می آیند و چگونه شهر رم نقش مهمی در تأثیرگذاری بر آنها ایفا می کند.

دوره تابستان چیست؟