برنامه دوره های تابستانی

دوره های تابستانی هستند راه را برای ساخت تا مدارک دانشگاهی ارزشمند در طول جلسه تابستان در مدارس و دانشگاه ها در سراسر جهان. دوره های تابستانی در خدمت بسیاری از اهداف برای دانش آموزان مختلف: گاهی استفاده می شود به شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی، و یا به آموزش اضافی حرفه ای و مدارک. دوره های تابستان در طیف گسترده ای از افراد در هنر، علوم انسانی، کسب و کار، زیستی و علوم زندگی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. انواع دوره های مختلف در تابستان می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه به دوره تابستان محبوب ترین ذکر شده در زیر.

دوره های تابستانی تازه اضافه شده

Cardiff Sixth Form College

مدرسه تابستانی

ژوئیه 4, 2018
این برنامه به طور عمده برای دانش آموزان 14 ساله توسعه یافته است که در دوره های تحصیلی تمام وقت در مؤسسات انگلستان، بلافاصله پس از تکمیل و یا در سال بعد، پیشرفت خواهند کرد.

CLL Language Centres

مطالعه 4 فرانسوی

ژوئیه 2, 2018
قدرت برنامه ماجلان ما این است که این سه ویژگی کلیدی را ترکیب می کند: جسورانه به صحبت کردن در فرانسه، (تمرکز درس بیشتر به تمرین دهی و ارتباطات)، کارآمد بودن (آماده شدن برای مطالعات، انجام تحقیق یا کار در فرانسه) و کشف فرهنگ ما (به لطف بازدادهای فرهنگی و ملاقات با مردم).… [+] [-]

Academy of Entrepreneurs

Bootcamps AE

ژوئن 25, 2018
پیوستن به bootcamp ما و یادگیری از کارآفرینان، کارآفرینان واقعی است که راه اندازی، ساخته شده و مقیاس راه اندازی موفق و کسب و کار در سراسر جهان است.

دوره تابستان چیست؟