‏ دوره تابستانی را آرایشگری

‏ دوره های تابستانی عالیرتبه را آرایشگری

آرایشگری

البته تابستان راه محبوب برای دانش آموزان به کسب دیپلم و درجه در زمان کمتر است. دانشجویان بسیاری را انتخاب کنید به گذراندن دوره های تابستانی برای توسعه شخصی و حرفه ای بدون از گام گذاشتن در یک مسیر درجه کامل.

البته تابستان در لوازم آرایشی چیست؟ البته تابستان در لوازم آرایشی می تواند موضوعات مختلف در زمینه پوشش میدهد. زیبایی مشتاق می skillsets در هنگام کار با مو، ناخن و پوست تیز. علاوه بر این، زیبایی تجربه می تواند مهارت های جدید برای اضافه کردن به موجودی فعلی یاد بگیرند.

یک طیف گسترده ای از مزایای برای دانش آموزان که انتخاب کنید را به یک دوره تابستان وجود دارد. البته تابستان می تواند تکنیک های جدید استتیشن تجربه زمانی که میدارد پوست صورت آموزش. البته تابستان در لوازم آرایشی همچنین می توانید اصول آرایش ناخن و مانیکور و پدیکور به دانش آموزان تدریس فقط شروع کردن. دانش آموزان با برنامه پر مشغله می تواند به یک دوره تابستان به جای یک برنامه درجه کامل مرتکب.در واقع، برخی از دانش آموزان دوره تابستان اساسی مانند اصول آرایش فقط برای تفریح ​​کنند.

هزینه یک دوره تابستان در ارایش زنانه بسته به محل مدرسه متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند به شدت تشویق برای تماس با موسسات به انتخاب خود به طور مستقیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه مقدار البته آنلاین یا حضوری هزینه خواهد شد.

زیبایی می تواند طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی را انتخاب کنید. برخی از دانش آموزان را انتخاب کنید برای تمرین یک ظاهر طراحی شده و کار به طور مستقیم با مشتریان محلی، و دیگران را انتخاب کنید تا بعد به مشاغل در مدیریت آبگرم حرکت می کند. فرصت های دیگر شامل کار در مجموعه های فیلم و یا در پشت صحنه در باند را نشان می دهد. برخی از زیبایی بالا توسعه ایده های خلاقانه و شروع به کسب و کار خود را دارند. در یک راه یا دیگری، زیبایی را جهان را به دنیایی زیباتر.

دانش آموزان علاقه مند می توانند برای یک دوره تابستان در لوازم آرایشی به راحتی اعمال می شود.فرصت های آنلاین در دسترس برای دانشجویان با برنامه پر مشغله هستند، و برخی از دانش آموزان به مطالعه ارایش زنانه در خارج از کشور برای تابستان را انتخاب کنید. یافتن برنامه راست. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

تابستان تابستان آکادمی آرایش

Arts University Bournemouth - Summer Courses
Campus پاره وقت July 2019 بریتانیا Bournemouth

از طریق ترکیبی از کارگاه های آموزشی، تظاهرات و تحقیقات، شما آرایش و طراحی مو برای نمایش های تاریخی و معاصر را خواهید آموخت. شما با جلوه های ویژه و آرایش پروتز برای فیلم و تلویزیون تجربه خواهید کرد و در مورد آرایش و کارهای عجیب و غریب برای اجرای زنده یاد خواهید گرفت. همانطور که شما طراحی و مهارت های فنی خود را ایجاد می کنید، شما همچنین خواهید آموخت که طراحی و ایجاد ظاهر پایان یافته برای مد لباس و عکس های شات. شما طیف وسیعی از تکنیک های اصلی تکنیک و خلاق را برای افزایش اعتماد به نفس خواهید آموختید و تمرین خواهید کرد. جلسات تمرینی گسترده شما به شما امکان می دهد که ظاهر خود را ایجاد کرده و سبک خود را گسترش دهید. [+]

در باره

کشف چگونگی برنامه ریزی، ایجاد و اعمال انواع مختلف آرایش و جلوه های ویژه برای فیلم، تلویزیون و تئاتر.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

تکنیک های کلیدی و فرایندهای آرایش خلاق را بیاموزیدآزمایش آوانگاردآرایش شبیه سازی تلفاتدر حال توسعه یک شخصیتکارگاه زامبی: لاتکس و جلوه های ویژهسبک های آرایشی 1920s، 1940s، and 1960sکارگران کلاه گیس و مو دورهاثرات پیریاز تجهیزات استاندارد صنعت در استودیو های آرایش حرفه ای استفاده کنیدسری photoshoots برای ضبط سبک های ایجاد شده خود را برای اضافه کردن به نمونه کارها... [-]

توسعه محصولات آرایشی و بهداشتی در تابستان در Sup'Biotech: 2019

SupBiotech Paris
Campus تمام وقت July 2019 فرانسه Villejuif

Sup'Biotech یک مدرسه مهندسی خصوصی واقع در منطقه شهری پاریس است که در زمینه های مرتبط با زمینه های مختلف مرتبط با بیوتکنولوژی در حال ظهور است. Sup'Biotech بخشی از موسسه فناوری IONIS خوشه است. [+]

معرفی

Sup'Biotech یک مدرسه مهندسی خصوصی واقع در منطقه شهری پاریس است که در زمینه های مرتبط با زمینه های مختلف مرتبط با بیوتکنولوژی در حال ظهور است. Sup'Biotech بخشی از موسسه فناوری IONIS خوشه است.

این یکی از بزرگترین مدارس بین المللی زیستی در فرانسه است و بخشی از IONIS، گروه آموزش عالی خصوصی در فرانسه است. دانش آموزان آن در عرصه های مختلف از جمله صنایع بهداشتی، بیوانفورماتیک، داروسازی و لوازم آرایشی، صنایع سبز و صنایع کشاورزی فعالیت می کنند.... [-]