Filter
دوره های تابستانی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ دوره های تابستانی بهترین را بهداشت

دوره های تابستانی راه بسیار خوبی برای کسب آموزش های اضافی در یک حوزه خاص تحصیلی به شمار می روند و یا می توانند فاصله میان دو سال تحصیلی دانشگاهی را پر نمایند. انواع مختلفی از موضوعات درسی برای افرادی که مایل به ثبت نام در هر یک از دوره های تابستانی هستند، وجود دارد.

حرفه ای موفق در صنعت بهداشت و درمان به خوبی ممکن است با تحقیقات متمرکز از موضوعات را در سلامت آغاز خواهد شد. برنامه های آکادمیک بررسی این موضوع اغلب اجازه می دهد دانش آموزان به انتخاب یک منطقه خاص مورد علاقه، مانند دندانپزشکی، فیزیوتراپی و یا پرستاری.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید ، دوره های تابستانی بهداشت را بهداشت 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج دربهداشت

University of Exeter International Summer School

پزشکی پیشگیرانه: ورزش و محیط زیست، یک مطالعه دقیق درباره مسائل پیشگیرانه بهداشتی مربوط به فعالیت بدنی و محیط زیست را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن تحقیقات پایدار در این م ... [+]

پزشکی پیشگیرانه: ورزش و محیط زیست، یک مطالعه دقیق درباره مسائل پیشگیرانه بهداشتی مربوط به فعالیت بدنی و محیط زیست را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن تحقیقات پایدار در این موضوعات در اکستر، شما درک عمیق تر از علم پشت تعامل فعالیت های جسمی و محیط زیست را با سلامتی در طول عمر به دست خواهید آورد.

این دوره در درجه اول به دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به ورزش، فعالیت بدنی، سلامت، پزشکی و محیط زیست است. اگر شما دارای پس زمینه در زیست شناسی، علوم ورزشی، کینزیولوژی، پزشکی، روانشناسی، و یا حرفه ای های مرتبط با پزشکی، شما به خوبی برای این دوره آماده خواهد شد.... [-]

بریتانیا Exeter
آگوست 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی