‏ دوره تابستانی را حسابداری

‏ دوره های تابستانی بهترین را حسابداری

حسابداری

بسیاری از دانش آموزان، چه تمام وقت، نیمه وقت و یا کاملا جدید، مانند دوره های تابستانی برای پر کردن برخی از شکاف بین ترم ها. دوره های تابستانی یک راه عالی برای ایجاد مهارت ها و استعدادها هستند و اغلب برای مدرک تحصیلی مورد استفاده قرار می گیرند.

یک دوره تابستانی در حسابداری چیست؟ دوره های حسابداری ممکن است دانش آموزان را به مفاهیم مالی اساسی، مانند تجزیه و تحلیل هزینه، تعادل بودجه، تولید و هزینه های استاندارد و دیگر اصول حسابداری معرفی کند. دانش آموزان ممکن است انتظار داشته باشند که این روش ها را از طریق تمرین های تمرینی و کلاس های تکلیف تمرکز بر حسابداری و مشکلات بودجه یاد بگیرند. دوره ها همچنین ممکن است به مباحث گسترده تر مالی و مدیریتی منجر شوند تا یک ایده بهتر از عمل حسابداری و صنعت را بدست آورند.

از طریق آموزش و تمرین، دانش آموزان ممکن است توجه جدی به جزئیات و تفکر تحلیلی مورد نیاز برای بسیاری از موقعیت های مالی، مدیریتی و حسابداری را به دست آورند. صرف نظر از برنامه های آینده و اهداف شغلی، یادگیری اصول کنترل بودجه می تواند به هر فردی کمک کند که کار و زندگی شخصی خود را مدیریت کند.

یک دوره تابستانی در حسابداری می تواند یک راه عالی برای پیش بردن بدون صرف هزینه زیاد باشد. با این حال، دانش آموزان باید آگاه باشند که دانشگاه ها هر کدام قیمت های تابستانی خود را با توجه به برنامه و اعتبار مدرسه متفاوت می کنند.

یادگیری طناب در حسابداری می تواند به ایجاد تجربه لازم برای موفقیت در امور مالی کمک کند. دانشجویان حسابداری اغلب می توانند مشاغل را برای شرکت های حسابداری یا حسابرسان، حسابداران یا مشاوران پیدا کنند. این همه می تواند به مشاغل مشاوره یا حسابداری در تعدادی از صنایع مختلف، مانند سرگرمی و پوشاک و یا در موقعیت های دیگر شرکت منجر شود. بسیاری از دانشآموزان حسابداری مشاغل با دولت را در مشاوره مالیاتی نیز پیدا می کنند. یک برنامه تابستانی همچنین می تواند در پیگیری مدرک حسابداری مفید باشد.

مدارس برنامه های حسابداری بیشتر را در سطح محلی و بین المللی ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید. 

اطلاعات بیشتر

دوره تابستان - auia شانگهای: ecnu جلسه بین المللی در تابستان

AUIA International Summer School
Campus تمام وقت 4 - 5  July 2019 چین Beijing Shanghai + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک دانشگاه با چشم انداز بین المللی، ECNU متصل اهمیت زیادی برای بین المللی توسعه آن و مشارکت استراتژیک همکاری با بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان از سراسر جهان است. [+]

AUIA شرق چین: ECNU جلسه تابستانی بین المللی

طبیعی دانشگاه شرق چین (ECNU) در سال 1951 تاسیس شد. به عنوان یک دانشگاه با چشم انداز بین المللی، ECNU متصل اهمیت زیادی برای بین المللی توسعه آن و مشارکت استراتژیک همکاری با بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان از سراسر جهان است. در حال حاضر، ECNU است به طور پیوسته و با شور و شوق به سوی هدف خود از تاسیس خود را به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح بالا مشهور بین المللی کار، و بنابراین نقش پررنگ تری در رشد چین در قرن 21 را بازی کند.... [-]


دوره تابستان - امور مالی و حسابداری (برای سنین 19-25)

Oxford Royale Academy
Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Oxford Yarnton + {تعداد} بیشتر

از قیمت شیر ​​به عضویت بحث برانگیز بریتانیا از اتحادیه اروپا، چند رشته های دانشگاهی به عنوان بزرگ بر زندگی روزمره ما به عنوان اقتصاد. این دوره نور را در سمت نظری از این موضوع پیچیده و اغلب اشتباه گرفته درخشش، با توجه به برنامه های کاربردی در زندگی واقعی در رابطه با رشته های عملی تر از امور مالی و حسابداری. [+]

بررسی اجمالی

از قیمت شیر ​​به عضویت بحث برانگیز بریتانیا از اتحادیه اروپا، چند رشته های دانشگاهی به عنوان بزرگ بر زندگی روزمره ما به عنوان اقتصاد. این دوره نور را در سمت نظری از این موضوع پیچیده و اغلب اشتباه گرفته درخشش، با توجه به برنامه های کاربردی در زندگی واقعی در رابطه با رشته های عملی تر از امور مالی و حسابداری. آیا شما می خواهید به بهبود دانش عمومی خود را و یا شما با توجه به یک حرفه ای در رشته مرتبط، البته یک مقدمه جذاب به این موضوع است.... [-]