Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 دوره های تابستانی (دوره تابستانی) برنامه ها که در زبان چینی 2023/2024

2 دوره تابستانی برنامه ها که در زبان چینی 2023/2024

بررسی اجمالی

برای بسیاری از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که می خواهید را به انتخابی اضافی ممکن است پیدا کردن دوره های تابستان مفید است. این معمولا دوره ای که در طول در طول سال ماه غیر ترم رخ می دهد فشرده. دوره های تابستانی کمک به دانش آموزان مورد نیاز مدرک خود را به انجام برسانند سریعتر در بسیاری از موارد.

دوره تابستان در چین چیست؟ این دوره را می توان به افرادی که می خواهید یک مقدمه اساسی به زبان چینی یا که در تلاش برای به مهارت های چینی خود را به سطح بعدی مفید باشد. آن را برای دانشجویان کار به سمت درجات مختلف و ممکن است مهارت های چینی به عنوان بخشی از دوره های کار خود نیاز به مفید است. دانش آموزان اغلب استاد الفبای و ممکن است دستور زبان و ساختار زبان یاد بگیرند. در تعدادی از دوره ها، کلاسی و تمرینات نوشته شده با جلسات در یک آزمایشگاه زبان تکمیل شده است.

استفاده از یک دوره تابستان در چین است که می تواند مقدار قابل توجهی از آموزش در یک فضای کوتاه از زمان فراهم می کند.ماه های تابستان اغلب تعطیلات محل کار یا مدرسه هستند، و بسیاری از مردم استفاده از این زمان برای یادگیری یک زبان یا مهارت.

هزینه یک دوره تابستان در چین با توجه به نوع موسسه ارائه کلاس ها و مواد اضافی مورد نیاز به عنوان بخشی از این دوره متفاوت است. دانش آموزان ممکن است کلاس با کمک های مالی را پوشش میدهد، و اگر چینی برای کسب و کار استفاده می شود، هزینه های کلاس می تواند از مالیات کسر خواهد شد.

دوره تابستان در چین ممکن است تعدادی از انواع مختلف از کلاس ها، با توجه به سطح، که منجر به فرصت های شغلی است. یادگیری زبان چینی در فصل تابستان می مردم کسب و کار که در حال سفر برای کار بهره مند شوند. مشاوران کسب و کار و صاحبان، همکاران بانکی، معامله گران سهام، و همکاران مخابراتی تنها برخی از مشاغل که از آموزش و پرورش در زبان چینی بهره مند شوند.

ثبت نام در یک دوره تابستان چینی ساده است هنگامی که شما یک حق برای شما پیدا کنید.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دوره تابستانی
 • زبان های خارجی
 • زبان چینی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه