Filter
دوره های تابستانی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ دوره های تابستانی رده های برتر را طراحی ظاهر

دوره تابستان معمولا از یک 1-2 کلاس ماه است که ارائه شده در حالی که بسیاری از دانشجویان دیگر در تعطیلات تابستانی هستند تشکیل شده است. برخی از دانش آموزان این دوره به مکمل منطقه در حال حاضر خود را از مطالعه، در حالی که دیگران را انتخاب کنید را به کلاس های سرگرم کننده است که در خارج از برنامه درسی رشته خود هستند.

دوره تابستان در یک ظاهر طراحی شده چیست؟ یک ظاهر طراحی مد در حال راه اندازی یک مجموعه و یا پانسمان موضوع به محصولات بهتر فروش مد و لباس. این شامل استفاده از لوازم و محصولات و همچنین کار با عکاسان و طراحان. این دوره مهارت های مورد نیاز برای ایجاد یک داستان و نگاه خاص می آموزد. در طول برنامه، دانش آموزان معمولا با سبک مو، آرایش هنرمندان، عکاسان، و مدل های کار خواهد کرد. دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه به تجزیه و تحلیل یک تصویر و یک نوع سبک برای هر موضوع خاص است.

دانش آموزانی که به نفع البته یک ظاهر طراحی شده در تعدادی از راه. معمولا کلاسهای تابستانی دانش آموزان کمتر است بنابراین آموزش به سبک صمیمی تر وجود دارد.دانش آموزان کار به سمت یک درجه مد می توانید این دوره برای کمک به ساخت نمونه کارها خود را، که به آنها کمک خواهد شد که زمان برای پیدا کردن یک کار آن است که استفاده کنید.

هزینه های مرتبط با یک دوره یک ظاهر طراحی شده بسته به تعدادی از عوامل متفاوت خواهد بود. مدارس در سراسر جهان ارائه این دوره به طوری که محل مدرسه یک عامل تعیین کننده بزرگ است. دانش آموزان باید به طور مستقیم با مدرسه تماس برای پیدا کردن آنچه تعهدات مالی خواهد بود.

دوره تابستان لزوما به طور مستقیم منجر به یک حرفه ای، هر چند ممکن است به کارآموزی منجر شود. مهارت های که از این کلاس و کلاس های مد دیگر به دست آورد دانش آموزان کمک خواهد کرد پیدا کردن یک شغل پس از فارغ التحصیلی. فرصت های شغلی ممکن است ویرایشگر مد، کارگردان هنری، merchandiser بصری، سبک مد، و مشاور تصویر باشد.

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درطراحی ظاهر

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

خودتان را در تجزیه و تحلیل روند و ایجاد یک ظاهر طراحی شده برای افراد و علامت های تجاری غرق کنید. ... [+]

خودتان را در تجزیه و تحلیل روند و ایجاد یک ظاهر طراحی شده برای افراد و علامت های تجاری غرق کنید.

فایل درسنوع دوره: تابستانزبان: اسپانیاییمدرسه: IED Fashion Labمدت زمان: 4 هفتهساعت: بعد از ظهر 4.30 تا 9.30 بعد از ظهر - V 4.30 تا 7.30 بعد از ظهرکمک: در محلتالیف: خصوصیکارگردان: به دانشجویان طراحی مد، ارتباط، روزنامه نگاری و یا هر کسی که علاقه مند به سبک مد استپروسه پذیرش: برنامه درسی / نمونه کارها (تا 3 مگابایت) / وب / مصاحبه شخصی، اگر هماهنگی دانشکده آن را مناسبیک ظاهر مد ، همه چیز را از تجزیه و تحلیل روندهای هر فصل تا رسیدن مجموعه به مشتری نهایی، از طریق سرمقاله، سمعی و بصری، وب سایت، یا تبلیغات توسط طراحان خود و یا مارک ها، شامل می شود.همچنین یکی از پرطرفدارترین سفرهای طولانی است؛ زیرا طراحان همیشه در طراحی ظاهر می شوند تا مجموعه های خود را توسعه داده و هر فصل را ارائه دهند. طراحان واقعا مسئولیت پذیرش پیشنهادات مختلف طراحان در هر فصل را در خیابان می دانند.اهداف... [-]
اسپانیا Madrid
ژوئیه 2019
اسپانیایی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

این دوره ایده آل برای کسانی که در حال مطالعه بیشتر یا مدرن هستند، این مفاهیم کلیدی را در طراحی مد ها معرفی می کند و شما را تشویق می کند تا هویت مد خود را توسعه دهید، به چ ... [+]

در باره

23 جولای - 9 اوت 2019

توسعه مهارت ها و دانش های کلیدی در مورد صنعت مد.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

کاوش مفاهیم کلیدی در طراحی و ارتقاء مدنمونه کارهای مد خود را توسعه دهیدسفر تحصیلی لندن: sketchbooks سبک خیابان، بازدید از مجموعه مد هاکارگاه های تحقیقاتی: آزمایش های 3D، پالت های رنگی، آگاهی پارچهتصویر مد: طراحی مد شکلکارگاههای عملی در نقاشی، نقاشی، طراحی لباس، دوخت ماشینمقدمه ای بر صنعت مد، از جمله وبلاگ نویسی و تبلیغاتقطعه مد خود را ایجاد کنیدهویت مدیتان را توسعه دهیدعکس های حرفه ای از لباس طراحی شده خود را.... [-]
بریتانیا Bournemouth
ژوئیه 2019
انگلیسی
پاره وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accademia del Lusso

یک دوره فشرده که به طور کلی در مورد تکنیک های مد یک ظاهر طراحی شده است، هر دو در چشم انداز مد سبک و یک Merchandiser ویژوال کاهش یافته است. محتویات هفتههای تکاملی به عنوان ... [+]

یک دوره فشرده که به طور کلی در مورد تکنیک های مد یک ظاهر طراحی شده است، هر دو در چشم انداز مد سبک و یک Merchandiser ویژوال کاهش یافته است. محتویات هفتههای تکاملی به عنوان واحدهای مستقل توسعه یافته است؛ بنابراین دانش آموزان می توانند با توجه به محتویات، سطح دانش و نیازهای آنها، هفته ها را بخرند.

هفته 1: معرفی - تحقیقمقدمه به روندمطالعه مواد اصلی برای مجموعه مدهفته 2: سیستم لوکس مدمقدمه ای به س... [-]
ایتالیا Milan
درخواست اطلاعات
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی