Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 دوره های تابستانی (دوره تابستانی) برنامه ها که در طراحی مد 2024

10 دوره تابستانی برنامه ها که در طراحی مد 2024

بررسی اجمالی

دوره های تابستانی در دانشگاه ها و کالج ارائه شده و اجازه می دهد دانش آموزان برای ساخت تا مدارک دانشگاهی در طول ماه های تابستان. این دوره ممکن است آموزش های اضافی در یک منطقه از مطالعه را فراهم آورد یا آنها ممکن است فاصله بین مراحل مختلف تحصیلی ارتباط برقرار کنند.

شما ممکن است تعجب، چه دوره تابستان در طراحی مد است؟ این دوره برای دانشجویانی که می خواهند به کار در سمت طراحی از صنعت مد طراحی شده است. برنامه های متفاوت خواهد بود اما موضوعات که ممکن است ارائه شامل تحقیق روند، تکنولوژی مواد، تکنیک های دوخت، و تاریخ مد. مهارت های که ممکن است توسعه یافته شامل patternmaking، نقاشی، و خیاطی. بسیاری از دوره ها با یک پروژه نهایی نتیجه گیری.

دانش آموزانی که به یک دوره طراحی مد یاد بگیرند که چگونه به استفاده از فرایند خلاق برای انجام اهداف پروژه و چگونه به عنوان بخشی از یک تیم همکاری کنند. مهارت های که آنها توسعه آنها در حرفه آینده خود را کمک خواهد کرد.

برنامه های طراحی مد موجود در موسسات در سراسر جهان هستند، و هزینه های قابل توجهی می تواند از یکی به دیگری متفاوت است. عوامل عبارتند از محل مدرسه، شهرت از برنامه، و هزینه های پارچه امکان پذیر است. دانش آموزان باید در مدارس مورد علاقه خود را در مورد تماس به تعهدات مالی بپرسید.

مصرف یک دوره طراحی مد است تنها یکی از برنامه هایی که دانش آموزان به منظور کسب مدرک گرفتن. با درجه، فارغ التحصیلان می توانید شروع به دنبال یک حرفه ای در تعدادی از مناطق مختلف است. بسیاری ممکن است انتخاب کنید به کار در طراحی و یا تولید شرکت های در انواع ظرفیت های طراحی. عنوانهای حرفه ممکن است طراح پارچه و لباس، طراح مد، و یا مدیر محصول باشد. شرکت های مد از تمام اندازه ها هستند کارفرمایان بالقوه، و یا فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید تا به عنوان مترجمان آزاد کار می کنند.

شروع به مقایسه مدارس طراحی مد با استفاده از پایگاه داده آنلاین گسترده ما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دوره تابستانی
 • مد
 • طراحی مد
رشته های تحصیلی
 • مد (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه