Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 دوره های تابستانی  (دوره تابستانی) برنامه ها که در فرانسه 2023

5 دوره تابستانی برنامه ها که در فرانسه 2023

بررسی اجمالی

دوره تابستان بیش از چندین هفته بین بهار و پاییز ترم گرفته است، و غالبا به منظور ارتقاء دانش دانش آموز در یک منطقه خاص. همچنین ممکن است انجام شود تا آماده شدن برای کلاس های آینده و یا به عنوان یک برنامه فشرده به دست آوردن مهارت سریع در یک منطقه از مطالعه است.

دوره تابستان در فرانسه چیست؟ این یک دوره است که کمک می کند تا دانش آموزان به زبان فرانسه یادگیری، و یا بهبود سطح فعلی خود را از فرانسه است. تاکید خواهد شد در صحبت کردن و تلفظ، و همچنین درک و گفتگو مهارت های شفاهی قرار داده است. دستور زبان، املا و نوشتن نیز جنبه های مهم یک دوره تابستان در فرانسه می باشد. علاوه بر این، افراد در مورد چگونگی فرهنگ فرانسه شبیه به و از خود متفاوت است یاد بگیرند. آنها همچنین بینش به پیچیدگیهای تعاملات انسانی به دست آورید.

دوره های تابستانی در فرانسه دانش آموزان با مهارت های زبان مهم مانند دستور زبان، واژگان و ارتباطات فراهم می کند.افرادی که یک دوره کامل قادر به نوشتن، صحبت کردن و درک فرانسه خواهد بود. این دوره همچنین به افراد با دانش مربوط به فرم، معنا و متن را از زبان فرانسه فراهم می کند.

هزینه های دوره تابستان در هر دو طول و محل این دوره بستگی دارد. تماس با مدرسه ارائه می دهد که البته شما علاقه مند هستند بهترین راه برای درک هزینه های مرتبط با برنامه است.

مصرف یک دوره تابستان در فرانسه آماده دانش آموزان زبان برای مشاغل در طیف متنوعی از مشاغل. زمینه آموزش و پرورش استخدام سخنرانان فرانسوی به عنوان معلمان، محققان و کتابداران. بسیاری از انواع کسب و موسسات مالی به دنبال افراد دو زبانه برای اشتغال. صنعت مهمان نوازی است نیاز دائمی برای افرادی که زبان های خارجی صحبت می کنند، به عنوان آژانس های دولتی.

امروز مدارس، به ارائه انتخاب های بسیاری برای دانش آموزان، از جمله کلاس های که شما می توانید آنلاین از هر مکان است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره تابستانی
  • زبان های خارجی
  • فرانسه
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه