Filter
دوره های تابستانی
آلمان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید دوره های تابستانی را مطالعات حرفه ای در آلمان 2019‏

دوره های تابستانی راه بسیار خوبی برای کسب آموزش های اضافی در یک حوزه خاص تحصیلی به شمار می روند و یا می توانند فاصله میان دو سال تحصیلی دانشگاهی را پر نمایند. انواع مختلفی از موضوعات درسی برای افرادی که مایل به ثبت نام در هر یک از دوره های تابستانی هستند، وجود دارد.

کسانی که مطالعات حرفه ای دنبال اغلب پیدا کردن که چنین برنامه ای یک راه بسیار عالی برای آماده سازی برای یک شغل پس از فارغ التحصیلی است. موضوعات مطرح شده در این دوره از مطالعه ممکن است شامل اطلاعات صنعت خاص، اصول حرفه ای به طور کلی، و یا مهارت های مهم، مانند رهبری است.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ برترین دوره های تابستانی را مطالعات حرفه ای در آلمان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات حرفه ای, آلمان

IES Abroad

یک کارآموزی IES در برلین مهارت های حرفه ای و توانایی شما برای برقراری ارتباط در میان فرهنگ ها را توسعه می دهد و تجربه کاری مهمی را برای پریدن از شروع کار خود در امروز فرا ... [+]

بررسی اجمالی

تجربه برلین - مرکز اقتصادی و سیاسی آلمان. این شهر پایتخت همچنین دارای صحنه های پر رونق هنری (با بیش از 175 موزه و گالری) و برخی از معماری برجسته جهان است. هنگامی که در برلین کار می کنید، می توانید دوچرخه سواری کنید، یا اتوبوس، تراموا یا قطار برای کار به آنجا بروید. از طریق ناهار، از یکی از پارک های بی شماری و باغ های برلین عبور کنید. در شب، لذت بردن از موسیقی زنده و یا تئاتر در این Kulturhaupstadt (سرمایه فرهنگی) آلمان است. کارآموزی در برلین، مدارک تحصیلی شما و توانایی های فرهنگی شما را افزایش می دهد.... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی