Filter
دوره های تابستانی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ دوره های تابستانی بهترین را مطالعات مدیریت

دوره های تابستانی مزایای بالقوه بسیاری برای دانش آموزان را فراهم می کند، برجسته ترین آنها این است که آنها در خارج از سال تحصیلی سالم در دسترس هستند. ممکن است انتظار داشته باشید که این دوره های ارائه شده در هر تعداد موضوع را پیدا کنید.

یک دوره تابستانی در مطالعات اداری چیست؟ به طور کلی، اداره، مدیریت و سازماندهی عملیات روزانه یک گروه است. این یک اصطلاح فوق العاده عمومی است، بنابراین مطالعه علمی این موضوع تقریبا همیشه بر روی یک نوع خاص از سازمان متمرکز است. برای مثال، دوره های مدیریت آموزش، تلاش برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در یک مدرسه یا دانشگاه است. کلاس های این موضوع ممکن است شامل اخلاق، پیشرفت تحصیلی، مشارکت اجتماعی و آموزش و پرورش باشد. مدیریت کسب و کار نیز یک تمرکز مشترک در این دوره های تابستان است. موضوعاتی نظیر نظریه سازمانی، مالی، کارآفرینی و مدیریت، این تخصص از دوره های مدیریت را مشخص می کند.

سازمان اغلب مهارت کلیدی در این کلاسهاست. ممکن است انتظار داشته باشید یکی از مهارت های شبکه را نیز بدست آورید. این دو شیوه ممکن است دانش آموز را قادر به هدایت کند، در حالی که با مهارت های استراتژی حاصل از مطالعه اداره، ترکیب شده است.

دوره ها تمایل دارند هزینه های متفاوت از یک مدرسه به بعد داشته باشند. توصیه می شود قبل از ثبت نام در یک برنامه تابستان، با هر موسسه بررسی کنید تا برآورد هزینه تحصیل کنید.

فارغ التحصیلان برنامه های آموزش و پرورش تمایل دارند یک موقعیت را به عنوان یک مدرسه مدرسه به عنوان یک هدف حرفه ای تعیین کنند. این افراد مناقشات بین دانش آموزان، معلمان و والدین را مدیریت می کنند، به عنوان ارتباطات به جامعه عمل می کنند و فعالیت های نهادی را نظارت می کنند. مدیران کسب و کار ممکن است مایل به تبدیل شدن به مدیر اجرایی یک شرکت شوند. این متخصصان، استراتژی، مشارکت و منابع مستقیم را توسعه می دهند. هر دوی این موقعیت ها نیاز به سطح بالایی از تفکر استراتژیک، مهارت های بین فردی و مسئولیت خارج از اشخاص خود دارند.

یک مسیر شغلی رقابتی اغلب نیازهای عالی برای موفقیت دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درمطالعات مدیریت

RWTH International Academy / RWTH Aachen University

در این مدرسه تابستانی، دانش آموزان به موضوع "مدیریت زنجیره تامین" شیرجه می کنند که پایان دادن به دیدگاه عملیات از مواد خام، کار در فرآیند موجود، کالاهای آماده به مشتری اس ... [+]

در این مدرسه تابستانی، دانش آموزان به موضوع "مدیریت زنجیره تامین" شیرجه می کنند که پایان دادن به دیدگاه عملیات از مواد خام، کار در فرآیند موجود، کالاهای آماده به مشتری است. همه چیز در مورد پیدا کردن ترکیب مناسب از اصلاح شکاف عملکرد، فرایندهای نوآورانه کسب و کار و بهینه سازی زنجیره عرضه است.

مدیریت زنجیره تامین در سالهای اخیر به سرعت در حال افزایش ارزش و به شرکت ها اجازه می دهد که در زمینه کسب و کار خود رقابتی باشند. هدف این مدرسه تابستانی، نمایش چندین راه برای بهبود این عملیات لجستیک و بهبود عملکرد جریان به اصطلاح عرضه است.... [-]

آلمان Aachen
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IAE Pau-Bayonne

توسعه رهبری و کار گروهی - کشف و تسلط بر مدل های تجاری و نوآوری بین المللی نوآورانه کسب و کار - ابزارهایی را برای حل چالش های پیش روی کسب و کار جهانی به دست بیاورید - یاد ... [+]

IAE Pau-Bayonne مدرسه فارغ التحصیل مديريت، ضامن ارائه پيشنهاد آموزش عمومی فارغ التحصيل در مديريت، در دانشگاه Pau و Pays de l'Adour است. مدرسه ما مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد. سطح، متناسب با نیازهای شرکت ها و تغذیه از آخرین پیشرفت در زمینه تحقیقات مدیریت علوم. IAE مدرسه مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان ما را برای ادغام مشاغل بلند رتبه در زمینه های مختلف مدیریت در فرانسه یا خارج از کشور آماده می کند.... [-]

فرانسه Bayonne Anglet Pau
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
10 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی