Filter
دوره های تابستانی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ دوره های تابستانی برترین های را هوانوردی

البته تابستان در حمل و نقل هوایی می تواند دانش آموزان یک زمان به تقویت مهارت های خلبانی خود و یا گرفتن تا در ترم مورد نیاز ارائه می کنند. همچنین می تواند آنها را بیشتر عرضه در بازار را به کارفرمایان آینده نگر را.

دانش آموزان ممکن است بپرسید، چه یک دوره تابستان در حمل و نقل هوایی است؟ این می تواند صرف وقت شامل در هوا، و یا یادگیری بیشتر در مورد یکی از جنبه های مهم صنعت حمل و نقل هوایی با ثبت نام در دوره های آنلاین، و یا شرکت در یک کلاس در یک مدرسه.

تعدادی از مزایای وجود دارد به ثبت نام در دوره تابستان در حمل و نقل هوایی، اگر هیچ چیز دیگری ممکن است یک فرصت برای دانش آموزان به کنسانتره بهتر در کار البته خود اگر برنامه خود را در طول تابستان کمتر گیج کننده است ارائه می کنند. آب و هوا نیز به طور مداوم بهتر و بیشتر قابل پیش بینی در طول تابستان، که می توانید آن را در زمان ایده آل برای ورود ساعت پرواز کند.

قیمت یک دوره تابستان در حمل و نقل هوایی از طریق برنامه و کشور متفاوت است.توصیه می شود که دانش آموزان آینده نگر تحقیق هر مدرسه آنها به طور جدی در نظر گرفتن برای تایید البته مطابق با نیازهای خود. آنها همچنین باید به یک افسر پذیرش صحبت به تایید تمام هزینه های ثبت نام و هزینه های برنامه است.

حمل و نقل هوایی صنعت حیاتی است، و طیف گسترده ای از فرصت های گوناگون برای افراد با درجات در زمینه وجود دارد. البته تابستان در حمل و نقل هوایی می تواند به شما یک گام نزدیک تر به هدف شغلی خود را قرار داده است. شما همچنین ممکن است فقط می خواهید برای دریافت گواهینامه خلبانی تفریحی خود را. برخی فرصت های شغلی نظیر یک خلبان تجاری، هوا فضا و یا پرواز مهندس، مدیر تعمیر و نگهداری هواپیما، کنترل ترافیک هوایی، مارشال هوا یا هواپیما مکانیک. همچنین شغل با سازمان هایی مانند FAA وجود دارد (اداره هوانوردی فدرال.)

هستند بسیاری از مدارس بزرگ در سراسر جهان است که ارائه کلاس های حمل و نقل هوایی معتبر وجود دارد.پایگاه داده جامع ما یک ابزار فوق العاده برای دانش آموزان علاقه مند به شروع تحقیق در طیف گسترده ای از گزینه های می باشد. آیا قرار نمی کردن آموزش و پرورش خود را دیگر هیچ. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درهوانوردی

ESTACA

ابزارهای CFD (Dynamic Fluid Dynamic) را برای درک و پیش بینی عملکرد و رفتار سیستم های هوانوردی یاد بگیرید و کار کنید. ... [+]

تکنیک های مدل سازی و کارآمد برای تکنیک های شبیه سازی

مطالعه در زبان انگلیسی و کشف پاریس!

هدف

ابزارهای CFD (Dynamic Fluid Dynamic) را برای درک و پیش بینی عملکرد و رفتار سیستم های هوانوردی یاد بگیرید و کار کنید.

مزایای برنامهکار با نرم افزار و روش های محاسباتی مرتبط با صنعت؛مطالعه در یک محیط چند فرهنگی.مهارت های به دست آمدهاهمیت مکانیک سیالات در کاربردهای هواپیما؛شبیه سازی CFD؛درک نقش ابزار عددی در یک فرآیند طراحی.دوره های آموزشیتاریخچه هواشناسی (6 ساعت)مکانیک سیالات (15 ساعت)معرفی آشفتگی (14 ساعت)آیرودینامیک (20 ساعت)دینامیک سیالات محاسباتی (24 ساعته)کنفرانس ها و بازدید ها (12 ساعت)دوره ی شکستنسخنرانی ها؛کار آزمایشگاهی؛شرکت های بازدید کننده: Latmos، پرتاب فضانوردان Ariane، Dassault و غیرهبازدید کننده های فرهنگی: Bâteaux-Mouches و Château de Versaillesکنفرانس "بازار جهانی حمل و نقل هوایی"اطلاعات کاربردیدوره علمی: 1 تا 26 ژوئیه 2019تاریخ ورود: 28 ژوئنتعداد اعتبارات: 10 ECTSقیمت: 3 600 € (شامل مسکن)سطح مورد نیاز: حداقل 3 سال کارشناسی در مهندسی (یا زمینه های مرتبط) و دانش پایه مکانیک سیالاتمهلت درخواست: مه 1برنامه ای برای برنامه تابستان 2019:تاریخچه AERONAUTICAL:... [-]
فرانسه Paris
ژوئن 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Manhattan College

ما یک هفته اردوگاه ارائه می دهد معرفی، دستاورد معرفی رباتیک و مفاهیم هواشناسی مختلف در حالی که داشتن FUN. شرکت کنندگان تکنیک های حل مسئله را به کار می گیرند و توانایی های ... [+]

STEM رباتیک و کمپ هواشناسی

با همکاری Tekintellect Inc

ما یک هفته اردوگاه ارائه می دهد معرفی، دستاورد معرفی رباتیک و مفاهیم هواشناسی مختلف در حالی که داشتن FUN.

شرکت کنندگان تکنیک های حل مسئله را به کار می گیرند و توانایی های یادگیری خود را از طریق LEGO® WeDo، LEGO® Technic و هواپیماهای بدون سرنشین پرواز می کنند.

این اردوگاه در پردیس Manhattan College در رودخانه ایالت نیویورک برگزار می شود. برنامه یک هفته ای از روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 صبح تا 4:30 بعدازظهر اجرا می شود و کودکان 8 تا 12 ساله را خدمت می کند.... [-]

آمریکا The Bronx
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی