Keystone logo

2 دوره تابستانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار دیجیتال 2024

فیلترها

فیلترها

  • دوره تابستانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار دیجیتال
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دوره تابستانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار دیجیتال

مفهوم کسب و کار دیجیتال به کاربرد فناوری های دیجیتال برای بهبود پیشنهادات شرکت، تعامل با مشتریان و فرآیندهای داخلی اشاره دارد. هدف آن ایجاد ارزش اضافی با استفاده از فناوری برای نوآوری مدل‌های تجاری، بهبود تجربیات مشتری و پشتیبانی از عملیات اصلی است.

مدرک کسب و کار دیجیتال به شما مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در دنیای دیجیتالی که به سرعت در حال تغییر است را می آموزد. شما موضوعات ضروری تجاری مانند حسابداری، امور مالی، بازاریابی و مدیریت، و همچنین مهارت های فنی در علوم کامپیوتر، توسعه وب و تجزیه و تحلیل داده ها را یاد خواهید گرفت.

همچنین درک درستی از فناوری ها و ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد محصولات و خدمات دیجیتال و همچنین استراتژی های استفاده از آنها به دست خواهید آورد. با این مدرک، شما برای درک و به کارگیری فناوری های نوظهور در زمینه کسب و کار، که کلید شکوفایی در اقتصاد امروز است، آماده خواهید شد.

با داشتن مدرک در کسب و کار دیجیتال، می توانید در زمینه هایی مانند بازاریابی دیجیتال، توسعه وب، تجزیه و تحلیل داده ها، تجارت الکترونیک و موارد دیگر کار کنید. شما می توانید از دانش خود برای ایجاد ایده های جدید برای مشاغل و سازمان ها استفاده کنید. حتی ممکن است کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا یک کارآفرین شوید.

دوره های تابستانی آنلاین نیز از سوی تعداد بیشماری از موسسات تحصیلی عالی ارائه می شود. آموزش آنلاین به دانشجویان امکان می دهد تا در هر کجای جهان در دوره های آموزشی شرکت نمایند. دانشجویانی که به دنبال کسب تجربه در کلاس های درس غیرسنتی هستند می بایست شرکت در دوره های تابستانی آنلاین را مد نظر قرار دهند.