دوره های زبان انگلیسی دیپلم

Sprachschule Schneider

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره های زبان انگلیسی دیپلم

Sprachschule Schneider

در دوره های دیپلم ما به شما کلمات بزرگ یاد بگیرند!

ایده آل برای کسانی که مراقبت شخصی از انتخاب ارزش متخصصان قدردانی - شما لطف کوچکترین گروه تنها با 3/6 مردم مطلوب آماده سازی دیپلم دریافت خواهید کرد.

محتوای دوره و یادگیری

کلاس ها در مهارت های زبان مورد آزمایش قرار متمرکز: متن و گوش دادن درک مطلب، صحبت کردن، نوشتن و دستور زبان. شما ام پروردگار فرصت برای شبیه سازی بخش های مختلف از آزمون تحت شرایط آزمون واقعی چند برابر کند. این اجازه می دهد تا یک موفقیت مطلوب در آزمون "واقعی" و افزایش ایمنی خود را. ما مفتخریم که میزان موفقیت ما تثبیت شده است، در حدود 100٪!

دیپلم

اهمیت مهم ترین های بین المللی دارای دیپلم از دانشگاه کمبریج: KET آزمون انگلیسی کلیدی، PET مقدماتی آزمون زبان انگلیسی، FCE گواهی اول، CAE پیشرفته، CPE مهارت، BEC کسب و کار گواهی انگلیسی، ICFE و ILEC، گواهی ملی اینتر در مالی و قانونی به زبان انگلیسی. برای TOEFL و GMAT دیپلم از متخصصین ما در درس های خصوصی یاد بگیرند.

طول شدت و البته

دوره معمولا 1 یا 2 بار در هفته به جای را و، بسته به شدت 16، 24 و یا 32 هفته.

جلسات تمرین نظارت

به internsivieren البته خود را در، شما علاوه بر دوره خود را 1x یا 2x را در هر هفته خود به خود تحت نظارت صالح یک معلم کار در مدرسه. برای این کار، را مسائل خود را با خود، به عنوان مثال بن Hausaufga شما. قیمت این جلسات تمرین، COMBI را ببینید.پروردگار اطلاعات مفصل در برگه جداگانه "جلسات تمرین" را ببینید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
16 - 32 
Locations
سویس - Zürich, Zurich
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
سویس - Zürich, Zurich
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات