توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های انگلیسی به صورت یکسان برای نوجوانان و بزرگسالان ایده آل هستند که مایل به ترکیب مطالعه انگلیسی با فعالیت های اوقات فراغت یا فرهنگی انتخاب خود می باشند.

به عنوان مثال، ممکن است به درس های زبان انگلیسی مراجعه کنید و سپس در ورزش، مانند گلف، تنیس یا غواصی شرکت کنید. امکان دیگر این است که به دنبال یک دوره که مطالعات انگلیسی را با یک برنامه فرهنگی مرتبط با تاریخ و فولکلور جزایر مالت ترکیب می کند.

چنین دوره های انگلیسی و بیشتر برای دانش آموزانی که مایل به یادگیری بیشتر در مورد زبان انگلیسی می باشند، تجدید نظر می کنند، دانستن اینکه جزایر مالت بهترین فرصت را برای ورزش و فعالیت های اوقات فراغت خود دارند.

نیازهای شما به زبان انگلیسی در نتیجه با خوشحالی همراه با لذت و شادی زندگی و در نتیجه ارزش خوبی برای وقت و پول شماست.

برخی از نمونه های انگلیسی و دوره های بیشتر:

  • انگلیسی به علاوه گلف
  • انگلیسی به علاوه غواصی
  • انگلیسی به علاوه تنیس
  • انگلیسی همراه با قایقرانی
  • انگلیسی به علاوه فرهنگ
  • انگلیسی به علاوه تاریخچه
  • انگلیسی به علاوه ورزش
  • انگلیسی همراه با بادبان

مدت عملیات: تمام سال

انگلیسی به علاوه وینسورفینگ و یا SUP Standup Paddleboarding

مالت دارای انواع مختلفی از مکان های وندرینگ برای انواع مهارت ها و چالش هاست، از آب های آرام صاف و مناسب برای مبتدیان تا مناطقی سنگین تر که در آن باد بالاتر است. خلیج ملیایا در شمال و سنت توماس خلیج در Marsascala در انتهای مخالف جزیره ارائه شرایط مشابه و متنوع برای همه سطوح وینسرف.

برخی از پرطرفدار ترین ویتنامی ها و SUP در مالتا نیز یکی از پرطرفدارترین ها هستند و برای بسیاری از ورزش ها و فعالیت های دیگر آب، از جمله قایقرانی، قایقرانی، کشتی های بندر، غواصی، غواصی و غیره ایده آل هستند.

قله مارک بدون شک یکی از معروف ترین نقاط برای وینسورد و SUP Standup Paddleboarding در مالت است. واقع در امتداد خط ساحلی شمالی بین سالینا و ملایه. باد های مطلوب در این منطقه رایج هستند و بنابراین کوهنوردان چشم انداز مشهور فقط در خارج از ساحل هستند.

این دوره ایده آل است برای کسانی که مایل به ترکیب درس انگلیسی با بادبانی در مالتا هستند. برنامه انگلیسی به همراه windsurfing برای تمام سنین در دسترس است: بزرگسالان، خانواده ها (والدین و کودکان) که با هم در برنامه های خانواده و جوانان (12 تا 17 سال) مسافرت می کنند.

قیمت

تنها درس بادنجار 2 ساعت طول می کشد و قیمت یورو 65 است. قیمت شامل اجاره تجهیزات و در صورت نیاز مورد نیاز است.

دوره گروهی وینسورفینگ به مدت 6 ساعت به مدت 2 یا 3 جلسه تقسیم می شود. قیمت یورو 160 و در صورت لزوم اجاره تجهیزات و کت و شلوار است.

درس SUP 1 ساعت طول می کشد و هزینه یورو 15 است. قیمت شامل اجاره هیئت مدیره است. هزینه اضافی Euro 5 برای wetsuit در صورت لزوم.

جلسه یوگا SUP 1 ساعت طول می کشد و هزینه یورو 20 است. قیمت شامل اجاره هیئت مدیره است

تور SUP 3/4 ساعت طول می کشد و هزینه یورو 35. قیمت شامل اجاره هیئت مدیره و رهبر تور است.

تمام فعالیت ها به شرایط آب و هوایی مربوط می شود و به دلیل دلایل ایمنی می تواند در زمان کوتاهی تغییر کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Gateway School Of English »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date