Read the Official Description

مطالعه در خارج از کشور - Intern - Have Fun - کاوش جهان و کشف خودتان

آیا شما مخفیانه مشکوک هستید که به معنای چیزهای بزرگتر هستید، اما نمیتوانید گام بعدی خود را کشف کنید؟ آیا شما متولد به پرواز، بلکه واقعا می خواهید پاهای خود را بر روی زمین؟

ترس نیست هیجان و برنامه ریزی هر دو ممکن است - در همان زمان. ماجراجویی را می توان با ایمنی ترکیب کرد - و باید!

به ما بپیوندید تا کشف کنید که چگونه می توانید درخشش و رشد کنید.

یک کارآموزی که نمی خواهید از خانه بیرون بروید

25 ساعت در هفته کار در زمینه حرفه ای انتخاب شده خود را در بروکسل بلژیک. یک ستاره در رزومه کاری که به شما برای مدرسه فارغ التحصیلی امتیاز می دهد، به شما در برنامه های شغلی آینده کمک می کند، به شما این لبه پیچیده ای را که در شبکه شما دلتنگ شده اند، به شما نشان می دهم.

در همان زمان، کلاس ها را دریافت کنید و اعتبار به درجه خود را کسب کنید. بدون شگفت انگیز حق؟

ما آن را دریافت می کنیم. شما برای انتخاب انتخاب کرده اید. پس ... چرا ما؟ چرا بروسلز؟ در اینجا برخی از برجسته ها فارغ التحصیلان بیشتر از این لذت می برند:

 • فرهنگ بین المللی در دفاتر بروکسل بیشتر از هر مکان دیگر است که شما می توانید امتحان کنید: ارتباط بین فرهنگی هر کسی؟
 • شبکه فقط چیزی در بروکسل نیست، بلکه یک مذهب است. علاوه بر این، در برنامه آموزش Superhero ما شما را به تکنیک های شکست خورده ساده برای اتصال با حرفه ای ها به شیوه ای که به حرفه شما کمک می کند و کاملا اخلاقی است تدریس می کنیم. شما خجالتی هستید، شما بی دست و پا، شما یک سرنخ ندارید؟ بدون مشکل هنگامی که ما با شما انجام می شود، شما با بهترین آنها شبکه می شوید.
 • تجربه دنیای واقعی در مورد بدست آوردن شما چه کسی است، آنچه شما می خواهید، و چگونه می توانید به تاثیری که شما به آن نیاز دارید دست پیدا کنید. Superhero Training 101 - ما با یک طرح موفقیت شخصی شروع می کنیم و هر مرحله از راه، در طول تجربه و پس از آن را به شما توصیه می کنیم.
 • استقلال، جاه طلبی، مهارت های زبان، yada yada yada ... کارفرمایان تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. والدین شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. و شما زمان زندگی خود را خواهید داشت.

ماجراجویی - راه امن است

آیا شما در مورد یک چیز نگران نباشید مهاجرت با کیفیت، خدمات حمل و نقل عمومی، اطلاعات در مورد نحوه دریافت ویزا، گروه و یکی برای مشاوره، آموزش حرفه ای حرفه ای، و پشتیبانی 24 ساعته 7 محلی همه در برنامه کارآموزی شما وجود دارد. تمرکز بر آموزش توانایی های ابر قهرمانانه که می دانید دارید - ما در مورد بقیه نگران خواهیم بود.

کارآموزی در بروکسل در زمینه های سیاست گذاری، روابط دولتی و لابی، پایداری، مطالعات بهداشتی، بازرگانی، بازاریابی، ارتباطات و اقتصاد، امور مالی و هنرهای آزاد ارائه می شود.

اشتیاق شما در فهرست را نمی توانید پیدا کنید؟ با ما تماس بگیرید، ما همیشه پیشنهاد ما را گسترش می دهیم.

نمی دانید که اشتیاق شما چیست؟ بدون نگرانی! ما به شما کمک خواهیم کرد که یک برنامه را بسازید که به شما امکان می دهد همه چیز را با سرعت خود انجام دهید و به دنبال حرفه ای و پیشرفته باشید.

چه چیز دیگری؟ مراقب باشید از مطالعه در خارج از کشور، اعتیاد آور است! برای آنهایی که شجاع هستند، ما را از بین ببرند، ما خوشحال خواهیم شد که به تمام سوالات شما پاسخ دهیم!

کارآموزی

هنگامی که ثبت نام می کنید، زمان را برای شناختن شما و در مورد مشخصات شما و وضعیت شما یاد می گیریم. ما تضمین می کنیم که قرار دادن کارآموزی در منطقه اول یا دوم شما مورد توجه قرار گیرد. اگر ما نمیتوانیم مشارکت شما در برنامه را ببینیم، به شما خواهیم گفت.


آموزش عالی

ما بر این باوریم که همه افراد دارای استعدادهای خاص، توانایی ها و منافع خاص و منحصر به فرد هستند. ما این ترکیب منحصر به فرد، بهترین بخشی از استعدادهای حرفه ای خود، ابرقهرمان داخلی خود را می نامیم. هنگامی که شما در برنامه های Go For it Brussels می کنید، نه تنها شما تجربه ای در دنیای واقعی در یک کارآموزی کسب می کنید، شما نیز تشویق خواهید شد که در هر نوبت یک گام به جلو بردارید تا ترکیب خاصی از استعدادها، احساسات و شخصیتتان را توسعه دهید. که ماهیت شخص شما را می خواهند.

فرآیند برنامه

 1. فرم درخواست را با اطلاعات کلی و رزومه خود پر کنید. سپس یک ایمیل با برخی پیشنهادات زمانبندی دریافت خواهید کرد تا مصاحبه با مشاور پذیرفته شده خود را بنویسید.
 2. در مصاحبه اسکایپ / تلفن 30 تا 40 دقیقه ما از شما در مورد تجربه پس زمینه، اهداف و انگیزه های شما خواهیم پرسید. ما همچنین در مورد فرصت هایی که برای شما در نظر گرفتن مهارت ها، تجربه ها و اهداف شغلی شما وجود دارد، بحث خواهیم کرد. این شانس شما برای روشن شدن است و به ما نشان می دهد چرا شما یک نامزد خوب برای برنامه ما هستید.
 3. در عرض 1-2 روز کاری، ما با شما در مورد استراتژی کارآموزی خود موافقت خواهیم کرد و از اسناد اضافی مانند دعوتنامه درخواست خواهیم کرد. اگر معلوم شود برنامه خوبی برای شما نیست، به شما اطلاع خواهیم داد.
 4. تأیید نقطه خود را در برنامه با پرداخت سپرده این سپرده 100٪ قابل بازپرداخت (تنها) در صورتی که ما قادر به تأمین کارآموزی برای شما نیستیم. هنگامی که سپرده خود را دریافت کرده اید، مکان شما در برنامه ما تایید شده است. به طور معمول، تعادل هزینه برنامه 4-6 هفته قبل از برنامه شروع می شود. این برای اطمینان از انتخاب کارآموزی و مسکن می تواند برای شما تضمین شود.
 5. فرآیند درخواست ویزا را شروع کنید. ما درخواست رسمی مدارک تحصیلی شما را برای ثبت نام شما برای انتخاب خود از دوره ها در شریک ما، Vesalius کالج خواهیم خواست.
 6. ما کار خود را برای تأمین یک کارآموزی در یک نقش مناسب در مؤسسات حرفه ای خود انجام خواهیم داد. اگر دفتر میزبان نیاز به یک مصاحبه اسکایپ / تلفن داشته باشد، ما به شما آموزش می دهیم و به شما کمک می کنیم. نقش کارآموزی شما به طور معمول 3-4 هفته قبل از ورود شما تایید می شود (این یک راهنما است و ممکن است در فصل های بلند) متفاوت باشد. ما توصیه می کنیم که پروازهای خود را زمانی که ویزا تایید شده است رزرو کنید.

هزینه ها و برنامه پرداخت

€ 14425

هزینه های اضافی

€ 425 برای اقامت در منزل

300 یورو قابل بازپرداخت سپرده های مسکن (سپرده های مسکن بازپرداخت منی هرگونه خسارت وارده در طی 6 هفته پس از پایان برنامه)

پرداخت

€ 425 سپرده برای حفاظت از محل خود. سپرده غیر قابل استرداد است

تعادل را می توان در یک اقساط و یا در دو مرحله پرداخت کرد.


چه چیزی در هزینه برنامه ذکر شده است

 • هزینه تحصیل در دوره های کالج از جمله کارآموزی در حالی که در بروکسل است
 • قرار دادن و مدیریت کارآموزی
 • مسکن برای کل مدت اقامت خود
 • انتقال فرودگاه به مسکن خود را در هنگام ورود به بروکسل
 • گذرگاه نامحدود حمل و نقل عمومی را پوشش می دهد کل مدت اقامت خود را
 • جهت گیری در مورد بروکسل
 • گروه و یک به یک مربیگری و مربیگری از قدرت ابرقهرمان شما
 • پشتیبانی و کمک به مدیریت بحران 24/7
 • خوش آمدید و وعده های خداحافظی و به طور مرتب با هم نوشیدنی ها


گنجانده نشده است

 • بیمه بهداشت و امور شخصی
 • سفر به و از بروکسل
 • هزینه ویزا
 • روز غذا به روز (به استثنای آنچه بسته در خانه برای دانشجویان انتخاب می شود)

مسکن

تمام گزینه های مسکن ما مبله شده و ما شما را با تخت کتانی و فای رایگان، نامحدود به عنوان استاندارد ارائه می دهیم. مهم است که مراقب باشیم که تمام گزینه های مسکن ما در مناطق ایمن و دلپذیر بروکسل واقع در یک سفر معقول (حداکثر 45 دقیقه) به محل کارآموزی و کالج توسط حمل و نقل عمومی یا راه رفتن برویم.


خانه دانشجویی

شما در خوابگاه دانشجویی معمولی زندگی می کنید که هر اقدامی را که در طول اقامت خود نیاز دارید فراهم می کند و شما را قادر می سازد تا شهر را کشف کنید. شرکت کنندگان برنامه در آپارتمان های مشترک با دانشجویان دیگر اقامت خواهند کرد یا در ساختمان های مسکونی دانشجویی که هر دانش آموز یک اتاق خواب دارند (با آشپزخانه فردی یا آشپزخانه مشترک) باقی می ماند. اماکن مسکونی متفاوت هستند، اما همه در محله های امن و راحت با سوپرمارکت ها، رستوران ها، ورزشگاه ها و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی که 24 ساعت و 7 دقیقه طول می کشد، باعث می شود امن و راحت در اطراف شهر قرار گیرد.

دانش آموزان در شهر بروکسل در وسط یک جامعه محلی فعال زندگی خواهند کرد. شما فرصت می کنید با دیگر شرکت کنندگان برنامه، در همان ساختمان یا در محله های اطراف آن یا با جمعیت جمعیتی بروکسل متصل شوید و مهارت های زبان خارجی خود را تعقیب کنید.


اقامت در منزل

در طول برنامه های ترم، و در دوره های تابستان، محدودیت های بیشتری، دانش آموزان می توانند از طریق ویزای اقامت درخواست دهند. شما با یک فرد یا خانواده محلی در یک اتاق خواب یا اتاق مشترک به اشتراک بگذارید. ارائه دهندگان اقامت در خانه توسط شریک دانشگاهی ما بررسی و مدیریت می شوند، بنابراین آنها برای میزبانی دانش آموزان مبادله استفاده می شوند؛ اقامت با یک خانواده میزبان به این معنی است که شما باید به برنامه و قوانین خانه احترام بگذارید. در کنار طرف، شما هر روز صبحانه و چهار روز در هفته شام ​​تهیه می کنید، بنابراین کمتر برای نگرانی در مورد مواد غذایی، بودجه بندی و پخت و پز کمتری دارید. خانواده های اقامتگاه های خانوادگی ممکن است به زبان انگلیسی یا فرانسوی صحبت کنند، بنابراین اقامت در یک خانواده میزبان می تواند یک فرصت غرق شدن در فرانسه باشد. هر دانش آموز خواسته شده است که یک نظرسنجی جامع را برای دریافت ایده های عادت ها، مسائل بهداشتی و ترجیحات خود برای تطبیق کامل با یک خانواده انجام دهد.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Go For it Brussels »

Last updated October 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
14,425 EUR
اتهام Additonal: 425 یورو برای اقامت در منزل؛ 300 یورو قابل بازپرداخت سپرده های مسکن (سپرده های مسکن بازپرداخت منی هرگونه خسارت وارده در طی 6 هفته پس از پایان برنامه)
Deadline
درخواست اطلاعات
Earlybird: Commit by October 1st and save 250 euros on program fee. Application Deadline: 10 November
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
End Date
می 19, 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Earlybird: Commit by October 1st and save 250 euros on program fee. Application Deadline: 10 November

ژانویه 2020

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
Earlybird: Commit by October 1st and save 250 euros on program fee. Application Deadline: 10 November
End Date
می 19, 2019