اگر شما عاشق بازی های کامپیوتری هستید و می خواهید طرح های خود را بسازید، این دوره هنر بازی سطح 3 راه عالی برای آماده شدن برای حرفه ای یا دانشگاهی خلاق است.

محیط های طراحی، اجناس و شخصیت ها

با استفاده از Autodesk Maya / Mudbox و Adobe Photoshop، هنر طراحی دیجیتالی را برای شخصیت ها، اشیاء و محیط ها ایجاد کنید.

آموزش چگونگی ساخت 3D WORLDS

با ساختن شخصیت های آماده بازی، انیمیشن ها و محیط ها، با ساختن بازی ها آشنا شوید.

بازی را از ابتدا تا انتهای بازی بسازید

تجربه چرخه بازی کامل بازی با استفاده از موتورهای بازی 3D مانند Unreal Engine 4 و Unity.

مهارت های کسب و کار را توسعه دهید

درک نحوه عملکرد بازی های رسانه ای و رسانه ها و نحوه موفقیت در موفقیت خودتان.

شروع به کار خود را ایجاد کنید

انتخاب این بازی هنر سطح 3 دوره به شما مهارت هایی را برای رفتن به دانشگاه و یا به کار خلاق به من بدهید.

بخش خلاق یکی از سریعترین مناطق رو به رشد اقتصاد انگلستان و یک محل عالی و هیجان انگیز است که در آن کار می کند.

این دوره های هنر بازی می تواند به:

 • مدرک خلاق در دانشگاه که در آن شما می توانید مهارت های بیشتری در آماده سازی برای کار بدست آورید. این ممکن است درجه بازی یا موضوع دیگری باشد که فانتزی شما را جذب می کند. شما باید هر ساله دوره را به منظور تولید امتیازات UCAS برای ورود به دانشگاه تکمیل کنید. Access در حال توسعه طیف جدیدی از درجه خلاق است که پیشرفت کامل را از سال 2019 ارائه می دهد.
 • اشتغال یا خود اشتغالی در صنایع خلاق. این ممکن است به عنوان یک هنرمند / تصویرگر بازی باشد، یا ممکن است در منطقه دیگری از صنایع خلاق باشد.
 • یک کارآفرین خلاق به عنوان یک سنگ پله به کار.

کسب تجربه صنعت

در دسترسی، خیلی بیشتر از انجام یک دوره است. شما این فرصت را دارید که تجربه دست اول از بازی ها و صنایع خلاق را تجربه کنید.

در اینجا برخی از فرصت هایی که می توانید از مزایای استفاده کنید عبارتند از:

 • MASTERCLASSES: دسترسی به ترویج استاد کلاس های صنعت از حرفه ای بازی. این کار شما را قادر می سازد تا از کارکنان حرفه ای راهنمایی و راهنمایی دریافت کنید.
 • TWINE: همه دانش آموزان ما عضویت رایگان Twine را می گیرند، که یک پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد افراد خلاق به همکاری در پروژه ها و کسب درآمد!

دریافت گواهینامه

پس از اتمام موفقیت آمیز، یک معاینه شناخته شده دریافت خواهید کرد که می توانید به خلاقیت خلاقیت خود اضافه کنید:

 • دوسال BTEC سطح دیپلم توسعه یافته در تولید رسانه های خلاق دیجیتال. این می تواند تا 168 امتیاز UCAS در تعرفه فعلی تولید کند. لطفا توجه داشته باشید که این امتیازات UCAS برای تمایز * هستند و نمرات پایین تر امتیاز های قابل توجهی کمتر تولید می کنند.
 • دیپلم تمدید به سه سطح A معادل است.

مدت زمان

 • هنر بازی سطح 3 دوره دو ساله است.
 • معمولا از ماه سپتامبر تا ژوئن (روز) به طور روزانه بیش از سه تا چهار روز در هفته ارائه می شود. مدت زمان تحصیل در کالج بستگی به چه جلسات اضافی انگلیسی و ریاضی است که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.
 • اگر شما در تاریخ 31 اوت 2018 در سن 16 تا 18 سالگی هستید و یا در آغاز دوره بازی هنر خود، البته اگر رایگان باشد
 • اگر شما در سن 31 سالگی 2018 در 19 سالگی و یا در ابتدای دوره هنر بازی خود، پس از آن شما باید 4670 پوند در سال بپردازید، مگر اینکه برای اولین سطح تحصیلات تکمیلی 3 تحصیل کنید که در آن دوره رایگان است. با این حال، می توانید درخواست وام پیشرفته یادگیرنده برای پرداخت هزینه این دوره را درخواست کنید. شما فقط باید وام را پس از شروع به درآمد بیش از 25000 پوند در سال، مجبور کنید.

شرایط ورود

درخواست هنر برای این بازی آسان است.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و ما با برخی از تاریخ های پیشنهادی زمانی که می توانیم جلسات بیشتری را برای بحث در مورد آن بیشتر بگذرانیم، دوباره تماس می گیریم.

 • مجموعه مهارتها: ما بیش از هر چیز دیگر علاقه و مهارت های خلاقانه خود را به ارمغان می آوریم. با این حال، شما همچنین باید نشان دهید که شما قادر به کار در سطح 3 (سطح استاندارد). برای متقاضیان مدرسه، مدارک مورد نیاز خود را از مقیاس های پیش بینی شده و واقعی خود خواهیم گرفت، که توسط مرجع مدرسه پشتیبانی می شود. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما در سن 31 سالگی زیر 16 سالگی ثبت نام نکنید، نمی توانید ثبت نام کنید. برنامه های کاربردی از افراد زیر این سن هنوز خوش آمدید، اما به سال بعد تعلیق خواهند شد.
 • مصاحبه: شما به یک مصاحبه دعوت می شوید. لطفا آماده صحبت در مورد ایجاد هنر و تصاویر و بازی بازی های کامپیوتری صحبت کنید. شما ممکن است بخواهید درباره اینکه چه بازی های کامپیوتری را دوست دارید یا ایجاد کرده اید صحبت کنید و مهارت های جدیدی که می خواهید یاد بگیرند را مشخص کنید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Access Creative College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,670 GBP
در هر سال، اگر شما در 19 اوت سال 2018 در سن 19 سالگی هستید. برای دانش آموزان 16-18 ساله رایگان است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ