دوره هواپیمایی حمل و نقل خلبان AB ابتدا به ساکن ATPL

Aeropole Flight Training

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره هواپیمایی حمل و نقل خلبان AB ابتدا به ساکن ATPL

Aeropole Flight Training

Aeropole

دوره هواپیمایی حمل و نقل خلبان AB ابتدا به ساکن ATPL

Aeropole در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای پیشگامانه ما الماس کادت ™ بنیادی میخوانند هواپیمایی حمل و نقل خلبان دوره (منجمد ATPL) از افراد بسیار با انگیزه با اشتیاق به پرواز. قیمت البته 119 800 € * است و شامل تمام آموزش است که شما باید برای کار رویایی خود را با یک شرکت هواپیمایی اعمال می شود. هزینه دوره قابل پرداخت در اقساط ماهانه است.

کار خلبان هواپیمایی نیاز به دقت و دانش، اما هیچ مهارت استثنایی و یا آمادگی جسمانی. شما فقط نیاز به بینایی طبیعی (با یا بدون عینک) و سلامت عمومی خوب - و از همه مهمتر یک درایو و انگیزه قوی به هدف برای آسمان! اگر شما انگیزه به مطالعه سخت و تبدیل شدن به بهترین از بهترین، شما فرد ما به دنبال!

Aeropole الماس کادت AB از همان ابتدا ATPL دوره یک بسته آموزشی کامل کار با همه چیز شما نیاز است و متناسب است به شما با توجه به عنوان یک یادگیرنده است. آموزش خواهد بود به در دسترس بودن خود را، مهارت های شخصی، دانش و تجربه طراحی شده است. آموزش خلبانی حرفه ای ما را از کیفیت حق بیمه با آموزش داده شده توسط مدرسان حرفه ای با تجربه در مدرن شیشه ای کابین خلبان هواپیما الماس.

مربیان پرواز حرفه ای ما و دولت از هنر، ناوگان اطمینان از آموزش برتر برای بهترین خلبانان. از آموزش پرواز اولین خود را البته ما به شما برای خواسته های محیط زیست شیشه کاکپیت مدرن آماده است. مدت زمان محدوده از 12 تا 24 ماه بسته به شرایط قبل از خود و سرعت هدفمند است که مورد توافق قرار خواهد به صورت جداگانه.

همه فراگیر دوره آزمایشی قیمت شامل تمام هزینه های آموزش شامل: درس پرواز، آموزش، مطالعه مواد، مدرسه زمین، نقشه ها و نمودارها و لوازم جانبی خلبان. ما همچنین مراقبت از تمام کاغذ بازی که با مجوز خود را. آزمون سازمان هواپیمایی کشوری و امتحانات (معاینات پزشکی، پرواز و theiry امتحانات) گنجانده شده است. زندگی، ویزا و هزینه مسافرت شامل نمی شود. شرایط و ضوابط اعمال می شود.

  • البته قیمت پایه بر 229 ساعت از زمان پرواز از صفر، یعنی بدون تجربه پرواز قبل است. قیمت البته در شرایط شما خواهد شد با ساعات آموزش های مورد نیاز مشخص و پایین تر خواهد بود اگر شما در حال حاضر به عنوان مثال یک (A) مجوز PPL نگه دارید.

نحوه درخواست

ما دانش آموزان تنها از طریق برنامه های کاربردی در این وب سایت را بپذیرید. دوره های آموزشی شروع حدود چهار بار در سال. شما خواهید جزئیات بیشتر در مورد روند درخواست زیر پیدا کنید. درخواست برای تبدیل شدن به یک خلبان در اینجا.

  • مرحله 1 ارسال مقاله فرم وب نرم افزار
  • مرحله 2 انتخاب کاندیداها مصاحبه
  • مرحله 3: دعوت به مرحله بعدی ارسال
  • گام 4 مصاحبه و تست استعداد
  • مرحله 5 آزمون های روان شناختی و معاینه پزشکی
  • مرحله 6 آموزش امضای توافقنامه
Aeropole

ساختار دوره

ساختار دوره Aeropole

بار مطالعه استاندارد در مطالعه تمام وقت.

مطالب این دوره

AeropoleAeropole
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
18 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
119,800 EUR
قابل پرداخت در اقساط ماهانه، مشتریان ثبت نام باید خود بودجه قبل از شروع آموزش امنیت
Locations
فنلاند - Helsinki
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
فنلاند - Helsinki
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات