Course Foundation Foundation (سال آمادگی) برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در ELTE یا یک دانشگاه اروپایی می باشند، طراحی شده است، اما سطح لازم لازم برای مهارت های زبان و مهارت های تحصیلی را برای شروع یک دوره کارشناسی ارشد ندارند. با حداقل 800 ساعت تماس تضمین شده، این دوره می تواند شما را به سرعت به عنوان کم به عنوان دو ترم است.

هدف از این برنامه ارائه یک دروازه برای دانش آموزان به آموزش اروپایی است، در حالیکه فرماندهی خوب دانش لازم است. این برنامه دانشجویان را با مهارتهای زبانشناختی، فرهنگی و تحصیلی لازم برای شروع مطالعات سطح عالی در یک دانشگاه اروپایی تجهیز می کند.

قدرت برنامه

بهبود زبان عنصر اصلی برنامه است، با یک دوره کلی در بهبود زبان، تمرکز بر مهارت های اساسی صحبت کردن، نوشتن، گوش دادن و خواندن. برای آمادگی شما برای استفاده از زبان انگلیسی برای اهداف تحصیلی، همچنین در استفاده دقیق از گرامر و لغات انگلیسی، همچنین خواندن و نوشتن تحصیلی و کلاس های آموزشی و ارائه مهارت های لازم برای مشارکت در سمینارها، دوره های تخصصی نیز وجود دارد.

مهارت های مطالعه

معلمان ما برای کمک به شما هستند، اما شما نیاز به توسعه مهارت های مستقل مطالعه برای آینده حرفه ای خود را دارید. شما در دوره هایی که برای بهبود توانایی خود برای کار بر روی خود، با مهارت هایی مانند تعیین اهداف، مدیریت زمان و نظارت بر پیشرفت، شرکت می کنید. معلمان شما همچنین وظایفی را در مرکز دسترسی خود تکمیل می کنند و به شما در مورد منابع موجود توصیه می کنند.

مطالعات فرهنگی

استفاده از زبان بدون درک فرهنگی که آن را احاطه کرده است غیر ممکن است. این برنامه شامل دو دوره در فرهنگ های انگلیسی زبان اصلی است، یکی با تمرکز بر جزایر بریتانیا، یکی در آمریکا و کانادا. دوره های دیگر پوشش جنبه های فرهنگ اروپایی، به طور کلی، فرهنگ کشور میزبان شما، مجارستان.

اهداف

اگر شما تحصیلات خود را به طور جدی می پذیرید، باید در پایان سال تحصیلی، مدرک CEFR در سطح زبان B2 را ارائه دهید. شما فقط در برنامه ELBA انگلیسی و آمریكا پذیرفته خواهید شد و یا ممكن است در مؤسسهی تحصیلات عالی دیگری كه در مجارستان یا اتحادیه اروپا تحصیل میكند، پذیرفته شوید اگر این امتحان را قبول (بسته به نیازهای زبان سایر نهادها) .

شما باید نمرات زیر را در یک امتحان زبان خارجی (اکسپلویت) اعلام کنید:

  • TOEFL PBT (آزمون مبتنی بر کاغذ): 453 - 497
  • TOEFL iBT (آزمون مبتنی بر اینترنت): 46 تا 59
  • آیلتس: 5.5

فرصت های شغلی

کسانی که فارغ التحصیل دوره پایه زبان انگلیسی هستند، قادر به ادامه تحصیلات عالی خود در مجارستان و خارج از کشور خواهند بود. هنگامی که مدرکی کسب می کنند، فرصت های زیر به روزنامه نگاری، گردشگری، آموزش و پرورش در مدارس غیر دولتی، سازمان های دولتی، دیپلماسی و سایر مشاغل دیگری که نیازی به مهارت های خاص ندارند، فراهم می کند. گرفتن شغل نیز بستگی به مطالعات مداوم دانش آموز پس از سال پایه دارد.

مثالهای شغلی

اگر دانشجو فقط یک مدرک تحصیلی داشته باشد، می توان اعمال شغل را انجام داد. تکمیل دوره پایه انگلیسی به دانش آموز اجازه می دهد تا تحصیلات خود را در سطح لیسانس ادامه دهد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Eötvös Loránd University »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 9, 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
Price
1,490 EUR
هزینه تحصیل / ترم هزینه درخواست: 150 یورو.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 9, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 9, 2019

فوریه 2020