دوره کامل انگلیسی دوره

BLI Language Schools

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره کامل انگلیسی دوره

BLI Language Schools

دوره های عمومی زبان انگلیسی BLI برای دانش آموزانی که می خواهند دقت و روایی خود را در هنگام برقراری ارتباط با زبان انگلیسی ارتقا دهند، طراحی شده اند. این که آیا شما میخواهید زبان انگلیسی را برای کار، مسافرت، مدرسه یا فقط برای لذت بردن یاد بگیرید، BLI به شما در دستیابی به اهداف شما کمک خواهد کرد.

BLI طیف گسترده ای از برنامه های زبان را با توجه به نیازهای هر آموزنده ارائه می دهد. با طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه ها، ما می توانیم از ارتباطات پایه ای تا مهارت های پیشرفته تحصیلی را از طریق درس های جذاب و پویا ارائه شده توسط معلمان با تجربه که انگیزه های شما را درک می کنند، جاه طلبی ها

تمام وقت

24 درس در هفته

همچنین چهار مهارت (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن)، گرامر و واژگان را در یک محیط محور و محاوره ای دانش آموزان پوشش می دهد، شما می توانید هر دو مهارت و دقت خود را از طریق کارگاه های روزانه طراحی شده برای تقویت و تمرین زبان مورد مطالعه در صبح.

برنامه ی کلاسی

  • دوشنبه - سه شنبه: 9:00 - 2:00
  • جمعه: 9:00 - 12:20

کلاس ها

گرامر ارتباطی

در این کلاس، شما مفاهیم دستور زبان مناسب برای سطح خود را خواهید آموخت؛ همیشه در زمینه و از طریق موضوعات جالب. این رویکرد ارتباطی و دانش آموز محور است، فرصت های زیادی برای کشف و تمرین زبان مقصد وجود دارد.

مهارت های یکپارچه

در این کلاس شما فرصتی برای تمرین مهارت های زبان چهارم خواهید داشت: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن. گرامر و واژگان در هر درس یکپارچه می شوند و روش ارزیابی ارزیابی مداوم است.

کارگاه ارتباطات

در اینجا شما این فرصت را برای قرار دادن همه چیزهایی که یاد گرفته اید در دو بلوک اول به کار می گیرید! این کلاس بر روی ارتباطات و تسلط تمرکز می کند و فعالیت ها طراحی شده اند که سرگرم کننده و پویا باشند.

مهارت های خاص

این کلاس با تمرکز بر یک مهارت خاص (گوش دادن، صحبت کردن، خواندن یا نوشتن) از طریق کار پروژه و یادگیری مبتنی بر کار تمرکز می کند. شما می توانید مهارت های نوشتن خود را با تولید یک روزنامه مدرسه تمرین کنید یا مهارت های شنیداری خود را با کشف جهان یا رادیو و پادکست ها توسعه دهید.

انتخابی

در اینجا یک فرصت برای یادگیری زبان انگلیسی برای اهداف خاص وجود دارد. شما می توانید به دنبال فرصت های حرفه ای خود با کسب تجارت بین المللی انگلیسی یا کسب مهارت های قابل انتقال از جمله نحوه ارائه ارائه موثر باشید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 27, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کانادا - Montreal, Quebec
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
کانادا - Montreal, Quebec
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات