این یک برنامه است که شامل دوره هایی است که به دانش آموزان علوم اقتصادی و اقتصادی، و همچنین کارآفرینان، سرمایه گذاران، مدیران و مدیران می پردازد. ما در این منطقه کسب و کار همه سطوح از A1 تا C2 را ارائه می دهیم که از طریق تست سطح بندی و غوطه دادن زبان شناختی از طریق تمرین زبان در کلاس های چهره به چهره در کنار فعالیت های تفریحی قرار می گیرد. یکی از اهداف اصلی این برنامه این است که مشتریان ما می توانند در یک زمینه بین المللی با هدف برقراری ارتباط با افرادی که وظایف تجاری، مسئول خرید، مسئول مدیریت کسب و کار و صادرات را دارند، ارتباط برقرار کنند. برنامه های ما به سه حوزه تقسیم می شوند که هر یک از دست اندرکاران درس بسته به منافع خود انتخاب می کنند، حتی اگر مهم نیست که چه میزان اسپانیایی آنها را از دوره ها با توجه به دانش زبانی که دانش آموز دارد، سازگار است.


دوره # 1: اصول اداره

در این مورد، همانطور که در تمام دوره های ما، دانش آموز همه مواد ضروری را برای انجام انواع فعالیت های هدایت شده توسط معلم خود و همچنین کسانی که می تواند با ابتکار خود ایجاد کند، در اختیار دارد، بنابراین در ابتدا قادر به با اولین ساختارها، واژگان، اصطلاحات و دیگر جنبه های اجتماعی-فرهنگی مرتبط با وظایف کاری خود آشنا شوید. با استفاده از این، شما قادر خواهید بود با استفاده از اموال بیشتر به استفاده از مسائل اداری اشاره کنید به طور عمده به سازمان و ساختار شرکت شما.

این اصول عبارات اداری با ابزارهای بسیار خاص زبان شناسی آغاز می شود مانند اینکه قادر به انتخاب مطلوب پرسنل برای استخدام در شرکت های خود هستند. بنابراین در این برنامه، مشتریان ما یاد می گیرند افراد را از اطلاعات شخصی خود، منافع، حرفه ها، تعهدات حقوق و دستمزد، ابتکارات به نحوی بسیار خاصی برای داشتن یک تیم بسیار انتخابی برای همکاری در شرکت شما یاد بگیرند. با استفاده از پایگاه های قبلی، می توانید با انجام وظایف دقیق در موقعیت های سلسله مراتبی آشنا شوید و نمودار سازمان را بر اساس برنامه ریزی و عملکرد در حوزه منابع انسانی برنامه ریزی کنید. در این جنبه دیگر، دانش آموزان در بیان و دانش زبان خود ریشه های قوی تر پیدا خواهند کرد تا بتواند:

 1. مصاحبه های چهره به چهره و حتی سایر وسایل ارتباطی را انجام دهید.
 2. برنامه های درسی خود شرکت خود را به روش های جذاب و رقابتی به صورت دهی و ضبط کنید.
 3. اطلاعات مربوط به انتظارات کار و کسب و کار را که توسط شرکت یا کسب و کار شما مورد توجه قرار می گیرد، اطلاع دهید.
 4. جنبه های سازمانی شرکت و تعهدات خود را برای بهبود پیشرفت آن توضیح دهید.
 5. پیشنهادات نتیجه گیری بر اساس مشاهدات و توجیه برنامه ریزی عملکرد موثر کارکنان شرکت شما و انگیزه های احتمالی برای این جنبه برای ایجاد یک کار گروهی موثر است.
 6. دیگر مسائل مرتبط با استراتژی های رقابتی در بازار که در آن شما نیاز به توسعه شرکت خود دارید.


دوره 2: توسعه و بازاریابی کسب و کار

برای شناختن اینکه مشتریان ما دارای مهارتهای زبان مورد نیاز برای شروع دوره دوم هستند، ما در ELEC بررسی خواهیم کرد که مشتریان ما از زبان اسپانیایی از طریق امتحان محل فوق ذکر شده است. اگر دانش آموز در نظر گرفته شود در سطح A2، یک بررسی از سطح قبلی داده خواهد شد. هنگامی که مشتریان ما این دوره دوم را شروع می کنند، به تقویت قدرت شرکت خود با سازماندهی استراتژی های رقابتی به بازارهای مختلف ملی و بین المللی کمک می کند، زیرا شما بیان بیشتری می کنید که شما را به عنوان کارآفرین ایده ها تشویق می کند . باز و جامد در دنیای مالی.

از آنجایی که اسپانیایی سومین زبان جهان است، این دوره به شما کمک می کند تا در این حوزه تخصص تجاری خود به راحتی خود را بیان کنید و به بازارهای آمریکای لاتین گسترش دهید. برای رسیدن به این هدف، باید:

 1. داشتن یک زبان غنی، کارآمد و عمیق برای برقراری ارتباط با افرادی که کارهای تجاری انجام می دهند.
 2. برای رسیدگی به دقت بیشتر الزامات قانونی برای تحکیم شرکت شما.
 3. آگاهی از پروتکل ها در هنگام تشکیل یک شرکت داشته باشد.
 4. قادر به طراحی طرح بازاریابی واقعی در محیطی که مشتری نیاز دارد.
 5. گفتگو با روش های مختلف ارتباط برقرار کنید تا مذاکره کنید.
 6. سیستم های مالیاتی را برای جمع آوری یک محصول تجاری بررسی کنید.
 7. راه اندازی یک محصول جدید یا خدمات تجاری را برنامه ریزی کنید.

با تمام موضوعات قبلی، مشتری کسب و کار ما با دقت بیشتری می تواند کار مدیریتی را برای شروع خوبی از پروژه های خود در دنیای کسب و کار در آمریکای لاتین به طور فزاینده ای کنترل کند. با این ظرفیت از طریق دوره هایی که ELEC برای مخاطبان کسب و کار ما طراحی شده است، حرفه ای های ما با موقعیت های مدیریتی و اجرایی درب باز می شود که آنها را به سمت مناسب تر شدن در بازار تبدیل می کند که به طور فزاینده ای رقابتی تبدیل شده است.


دوره 3: بودجه و سرمایه گذاری

در این دوره سوم که ELEC ارائه می دهد به حرفه ای اجرایی و اجرایی ما مشتریان ما قادر به تمرکز بر مدیریت اظهارات مالی خود و روش خاصی که آنها مایل به استفاده از بودجه اختصاص داده شده برای تحقق پروژه های تجاری خود را . وقتی یک زبان آموخته می شود، نه تنها به رسمیت شناختن اشکال آن و پایگاه های لغات خاص یا دستور زبان یا واژگان خاصی نیاز دارد، بلکه باید به طور مناسب در گروه ها و محیط های فرهنگی، اجتماعی و کاری مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

با جهانی شدن در کسب و کار، زمینه استفاده از ارتباطات خوب و روشن برای دستیابی به توافق های کارآمد برای تأمین سرمایه گذاری های مثبت و امن با استفاده از اشکال مختلف در زبان، در این مورد خاص اسپانیایی، تبدیل شده است. فقط با به دست آوردن مهارت های زبانی که در دوره های کسب و کار ما در نظر گرفته می شود، حتی می تواند در جوامع و تحقق مذاکرات موفق، هوشیارانه باشد. در طول این دوره، دانش آموز مهارت های زبانی خود را به صورت مستقل تر نشان می دهد تا کار و فعالیت خود را به طور مستقل انجام دهند.

به همین دلیل است که این دوره انعطاف پذیری برنامه ها و فضاهای فیزیکی را برای تکمیل دوره های آموزشی خواهد داشت، زیرا در بعضی موارد شما باید مصاحبه هایی با بازرگانان انجام دهید، بازدید از مشاهده برخی فعالیت های تجاری، شاهد راه اندازی یک بازرگانی محصول این کشور به دنبال مصاحبه با برخی از افراد در موسسات بانکی برای کسب اطلاعات در مورد شرایط وام های تجاری در این کشور است.

از آنچه قبلا مشاهده کردیم زمانی که مشتری ما در این سال سوم قرار دارد، غوطه وری زبانشناسی آن بسیار واقعی و عملی خواهد بود، به همین دلیل است که او قادر خواهد بود:

 1. تعامل در بانک ها و تعاونی های پس انداز و وام.
 2. گزارش های تحکیم مالی را برای شرکت شما آماده کنید.
 3. قرار دادن تعادل بودجه برای تحقق پروژه ها.
 4. بر اساس طرح سرمایه گذاری خود، صورتهای مالی خود را اندازه گیری کنید.
 5. از عملکرد بخش های مختلف اقتصادی آگاهی داشته باشید.
 6. نظارت و گزارش های بودجه پروژه سرمایه گذاری های خود را.
 7. توافق نامه های مذاکره برای ایجاد سرمایه گذاری شما.


مزایای یادگیری و مدیریت کسب و کار اسپانیایی برای خارجی ها.

مشتریان ما وقتی که دوره های خاص خود را در منطقه کسب و کار و اقتصادی می گذرانند، تمرکز خود را بر فهم و ارتباط با منافع خود در این زمینه، با استفاده از مهارت های ارتباطی مانند بیان شفاهی، توانایی شنوایی، خواندن و درک متن و بیان بیان شده. با استفاده از این ابزارها، اطلاعات مربوط به موضوعات مربوط به سازمان و مدیریت موقعیت های مدیریتی، سرمایه گذاری و کنترل های مالی را با امنیت و مسئولیت بیشتر در عملکرد توابع تجاری خود انتقال و ضبط خواهد کرد. از شما دعوت می کنیم که در این برنامه ها با دقت برنامه ریزی شده برای ارائه یک طراحی منحصر به فرد در محیط کسب و کار مورد نیاز برای عملکرد مناسب شما به عنوان حرفه ای در علوم و کسب و کار.

برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Elec Spanish School »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 11, 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ