توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره ی یک ساله ی کل یک تور از رشته های اصلی طراحی و ارتباطات را می گذراند. این پایه و اساس است که در افرادی که می خواهند شروع به تحصیل در زمینه طراحی محصول، طراحی داخلی، طراحی گرافیک و طراحی مد در نظر بگیرند. در طول سال، تمام جنبه های هنری، بصری، مفهومی، فنی و برنامه ریزی از طریق کارگاه های آموزشی پوشش می شود و با تمام موضوعات اصلی مورد نیاز برای تمرین حرفه ای طراحی و فرهنگ پروژه مورد توجه قرار می گیرد.

این دوره دارای یک ساختار نظری و عملی است، به طوری که در اطراف هسته برنامه ریزی ، سایر موضوعات کلیدی برای کار خلاقانه را می چرخاند. این روش اجازه می دهد تا برای یادگیری و یادگیری کاربردی با طراحی ، DNA از طراحان مجموع ما اجازه می دهد.

علاوه بر این، هر کارگاه آموزشی بر روی هر یک از رشته های طراحی توسط کارشناسان حرفه ای مدیریت می شود و دانشجویان ما را از طریق فرایندهای مختلف خلاقانه مرتبط با محصول به روش بسیار واقع گرایانه و با همکاری شرکت های واقعی هدایت می کنند .

دوره طراحی یک ساله به زبان انگلیسی و اسپانیایی آموزش داده می شود

IED مادرید یک فضای آموزشی، تحقیق و نوآوری است که دانش آموزان در پروژه های خلاق و چند رشته ای کار می کنند و بخشی از تیم های شرکت را تشکیل می دهند. سال تحصیلی با یک پروژه در قالب رقابت به پایان می رسد. در این مورد، این شرکت برای Tetra Pak و Glenfiddich شرکت خواهد کرد. در نسخه های قبلی، دانش آموزان با شرکت هایی مانند MUJI، HOSS Intropia، Skunkfunk، VANS، Hendricks، Alvarno، Baruc Corazón و The Art Company کار کرده اند.

فرصت های حرفه ای

همانطور که یک دوره پایه و اساس است، دوره یکساله طراحی کامل ارائه می دهد اصول اساسی گرافیک، مد، داخلی و طراحی محصول. این دوره دانش را برای پیشبرد فرصت های شغلی زیر به کار خواهد برد:

  • همکاری با استودیوهای طراحی در تمام زمینه ها: محصول، مد، طراحی گرافیک و داخلی.

  • کار در تیم های طراحی چند رشته در مراحل ایده، ارتباط و ایجاد مفاهیم.

  • همکاری در مدیریت محصول محصولات، با استفاده از تولید صنعتی یا خود تولید.

  • بخشی از یک تیم طراحی روی صفحه نمایش، عکاسی تجاری و طراحی صحنه باشید.

  • کار با تیم هایی که با طراحی مد و لوازم جانبی تمرکز می کنند.

  • همکاری با استودیوهای ارتباطات و صدور هویت صوتی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Spanish (Spain)

مشاهده 48 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی January 25, 2019
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
14,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019