Read the Official Description

دوره ی یک ساله ی کل یک تور از رشته های اصلی طراحی و ارتباطات را می گذراند. این پایه و اساس است که در افرادی که می خواهند شروع به تحصیل در زمینه طراحی محصول، طراحی داخلی، طراحی گرافیک و طراحی مد در نظر بگیرند. در طول سال، تمام جنبه های هنری، بصری، مفهومی، فنی و برنامه ریزی از طریق کارگاه های آموزشی پوشش می شود و با تمام موضوعات اصلی مورد نیاز برای تمرین حرفه ای طراحی و فرهنگ پروژه مورد توجه قرار می گیرد.

این دوره دارای یک ساختار نظری و عملی است، به طوری که در اطراف هسته برنامه ریزی ، سایر موضوعات کلیدی برای کار خلاقانه را می چرخاند. این روش اجازه می دهد تا برای یادگیری و یادگیری کاربردی با طراحی ، DNA از طراحان مجموع ما اجازه می دهد.

علاوه بر این، هر کارگاه آموزشی بر روی هر یک از رشته های طراحی توسط کارشناسان حرفه ای مدیریت می شود و دانشجویان ما را از طریق فرایندهای مختلف خلاقانه مرتبط با محصول به روش بسیار واقع گرایانه و با همکاری شرکت های واقعی هدایت می کنند .

دوره طراحی یک ساله به زبان انگلیسی و اسپانیایی آموزش داده می شود

IED مادرید یک فضای آموزشی، تحقیق و نوآوری است که دانش آموزان در پروژه های خلاق و چند رشته ای کار می کنند و بخشی از تیم های شرکت را تشکیل می دهند. سال تحصیلی با یک پروژه در قالب رقابت به پایان می رسد. در این مورد، این شرکت برای Tetra Pak و Glenfiddich شرکت خواهد کرد. در نسخه های قبلی، دانش آموزان با شرکت هایی مانند MUJI، HOSS Intropia، Skunkfunk، VANS، Hendricks، Alvarno، Baruc Corazón و The Art Company کار کرده اند.

فرصت های حرفه ای

همانطور که یک دوره پایه و اساس است، دوره یکساله طراحی کامل ارائه می دهد اصول اساسی گرافیک، مد، داخلی و طراحی محصول. این دوره دانش را برای پیشبرد فرصت های شغلی زیر به کار خواهد برد:

  • همکاری با استودیوهای طراحی در تمام زمینه ها: محصول، مد، طراحی گرافیک و داخلی.

  • کار در تیم های طراحی چند رشته در مراحل ایده، ارتباط و ایجاد مفاهیم.

  • همکاری در مدیریت محصول محصولات، با استفاده از تولید صنعتی یا خود تولید.

  • بخشی از یک تیم طراحی روی صفحه نمایش، عکاسی تجاری و طراحی صحنه باشید.

  • کار با تیم هایی که با طراحی مد و لوازم جانبی تمرکز می کنند.

  • همکاری با استودیوهای ارتباطات و صدور هویت صوتی.

Program taught in:
انگلیسی
Spanish (Spain)

See 48 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Last updated January 25, 2019
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
14,000 EUR
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline