دیپلم تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش

عمومی

شرح برنامه

این یک برنامه تحصیلی حرفه ای است که به کسانی پیشنهاد می شود که قصد تدریس یا اجرای برنامه های متنوع آموزشی را دارند اما دوره های آموزش حرفه ای لازم را در آموزش نگذرانده اند. این یک برنامه یک ساله است. این یک بررسی عمیق از عناوین و شایستگی هایی است که برای معلمان در محیط های مختلف آموزشی مورد نیاز است. این برنامه برای کمک به شرکت کنندگان در برنامه ریزی انتقادی ، طراحی و اجرای برنامه های آموزشی است که متناسب با ترجیحات و زمینه های مختلف یادگیری است.

این برنامه برای کسانی که قصد صدور مجوز از کمیسیون خدمات معلمان (TSC) را دارند توصیه می شود. هزینه آن Kshs.75 ، 000.00 (750 دلار) شهریه است. این شرایط یک مدرک کارشناسی با حداقل درجه 1 درجه / درجه 2 درجه (بخش فوقانی) یا بخش پایین تر با 2 سال سابقه کار / وزارت است. می توان کلاسهای تمام وقت ، تعطیلات یا عصر را گذراند.

Fifth graders in their classroom at school

شرایط پذیرش

  • پذیرش و انجام برنامه های تحصیلات تکمیلی طبق مقررات عمومی مقررات تحصیلات تکمیلی انجام می شود.
  • موارد زیر واجد شرایط پذیرش در برنامه دیپلم تحصیلات تکمیلی در دانشگاه هستند:
  • دارندگان مدرک لیسانس از Africa International University و سایر دانشگاه های شناخته شده توسط سنای AIU ،
  • دوره های تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی در همه مدارس باید در مدت زمان حداقل 12 ماه از تاریخ ثبت نام و حداکثر 24 ماه ادامه یابد.

زمان درخواست

برنامه های مربوط به برنامه های عادی به طور معمول در تاریخ 15 دسامبر برای مصرف ژانویه ، 15 آوریل برای مصرف ماه مه و 15 اوت برای مصرف ماه سپتامبر بسته می شوند.

برای پذیرش دانشجویان بین المللی در پذیرش ماه سپتامبر ، فرم درخواست شما باید تا آوریل ارسال شود ، برای ورودی ژانویه باید درخواست خود را تا ماه سپتامبر ارسال کرده باشید ، و برای آوریل نیز باید فرم درخواست خود را تا ژانویه ارسال کنید.

برای برنامه های مدرسه مدار ، درخواست شما باید حداکثر تا 10 مارس برای تعطیلات آوریل ، 10 ژوئیه برای تعطیلات آگوست و 10 نوامبر برای تعطیلات دسامبر به ما برسد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... اطلاعات بیشتر

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. اطلاعات محدود