توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های ما با آینده موفق خود را در ذهن توسعه داده شد

همانطور که هر کلاس جدید در قنادی آغاز می شود، کلاس قبلی فارغ التحصیلی آماده می شود. فارغ التحصیلی دانش آموزان کیک عروسی خود و کار مجسمه سازی شکلات برای امتحانات نهایی کامل در حالی که دانش آموزان در ورود جدید همواره فک خود را در تحسین از هنری از فارغ التحصیلان رها کردن.

هر واژه، دانش آموزان جدید می گویند که آنها می توانند خود را با مهارت ها و استعداد تصور نیست برای ایجاد کار شبیه به آن. و هر مدت آن دسته از دانشجویان جدید همان دانش آموزان فارغ التحصیل آماده کار در همان سطح را تحت بالا تبدیل شده است.

مدرسان ما - و به نوبه خود، دانش آموزان ما - تنظیم یک استاندارد بسیار بالایی از عملکرد برای هر کلاس جدید است. و هر کلاس جدید افزایش می یابد به آن را تامین کند. شما خواهد شد، بیش از حد.

تسلط بر هنر و علوم

در میان culinarians، ما به غذاهای عنوان "هنر" و فروشگاه پخت به عنوان مراجعه علم. هر دو شیرین و خوش طعم آشپزخانه خواهان هر دو هنر و علم است، اما برخی از حقیقت در این ایده که فروشگاه پخت متکی بیشتر در علم وجود دارد.

برخی از حقیقت به این وجود دارد، اما مانند بسیاری بدیهیات آن تنها به توصیف نیمی از داستان. خبازان و patissiers (تازه ها سرآشپزان) باید تولیدات خود را با مقدار زیادی از دقت اجرا؛ دسته علف و غیره بیش از حد آرد بسیار و یا خرج کردن بیش از حد کمی از مخمر به طور کامل شیمی نان یا کیک خود را تغییر دهید. در SDCI، ما شما را از علم شما نیاز به دانستن آن را به طعم کامل، و همچنین به عنوان هنر شما نیاز به آن را به نگاه خیره کننده آموزش می دهند.

نگاهی به عکس ها در سایت فیس بوک ما از کار دانش آموزان قبل از ما انجام داده اند. شما توافق می کنید: دانش آموزان ما رسیدن به درجه بالایی از تسلط بر هر دو هنر و علم.

یادگیری فهم و outs از شیرینی

هنری از فروشگاه پخت می آید در دکوراسیون و صفحه ارائه شده است. یادگیری مهارت های شما نیاز به ایجاد کیک عروسی دیدنی و جذاب. کشف اسرار شکلات، آب نبات ساخت خوب، و چگونه آن را قالب را به یک آشپز کوچولو، یک جعبه برای نگهداری قارچ، و خیلی بیشتر.

برنامه تازه ها شامل مفاهیم مشابه از روش کمیسیون مطالعه و ما را به برنامه غذاهای ما معرفی شده است. دانش آموزان از این برنامه فشرده در پخت و قنادی با مهارت های ظاهر شده و به ایجاد یک آرایه حیرت انگیز از آب نبات، دسر، کیک عروسی، انواع نان، انواع دسر پیش ساخته - و دیگران به فروشگاه پخت ضروری است.

دانش آموزان ما در رفته برای کسب مدال در رقابت تحریم حتی در حالی که هنوز هم در مدرسه.

این فرایند را برای پذیرش به موسسه آشپزی سن دیگو دقیق است. ما آن را طراحی به اطمینان حاصل شود که تنها دانش آموزان متعهد ترین شرکت در برنامه های ما - و در نتیجه تضمین می کند که همکلاسی خود را به عنوان به مطالعات خود را متعهد به عنوان شما را به شما می باشد.

همانطور که برای معیارهای پذیرش:

  • نشان دادن اشتیاق خود را برای مطالعات آشپزی خود را و تعهد خود را به کسب و کار.
  • نشان دادن تمایل خود را برای تکمیل برنامه.

ما این چیزها در مورد شما با خواندن رزومه کاری خود را، نامه خود را از مرجع، و بیانیه ماموریت خود را یاد بگیرند - اما مهمتر از همه، ما در مورد شما در مصاحبه آشپز خود را یاد بگیرند. این مصاحبه فرصت خود را به ما بگویید که شما و برای بیان که چرا شما می خواهید برای شرکت موسسه ما است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط San Diego Culinary Institute »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
22,482 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019